Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe Dorota Roszkowska-Galant
17 followers
17 followers
About
Biuro Rachunkowe Dorota Roszkowska-Galant's posts

Post has attachment
Ponad 20 lat doświadczenia, ciągły rozwój osobisty i zaufanie setek Klientów – to tylko kilka z zalet biura rachunkowego Galant. Nie oddawaj finansów swojej działalności w niesprawdzone ręce! Poznaj nas na http://galant.net.pl/o-nas/.


Photo

Post has attachment
Biuro rachunkowe Galant jest rodzinną firmą o stabilnych fundamentach. Nasi Klienci cenią w nas przede wszystkim lojalność zarówno wobec siebie samych, jak i pracowników oraz społeczeństwa. Szczegółowe informacje na temat naszej firmy można znaleźć na http://galant.net.pl/o-nas/.


Photo

Post has attachment
Księgowość elektroniczna jest doskonałą formą prowadzenia księgowości dowolnej firmy na terenie całego kraju. Oferujemy także pełną obsługę wypłacanych wynagrodzeń dla firm z dowolnego miejsca w Polsce. Dowiedz się więcej na http://galant.net.pl/oferta/.Post has attachment
Nad najwyższym poziomem naszych usług czuwa grono doświadczonych oraz godnych zaufania pracowników o wysokich kwalifikacjach oraz głębokim zaangażowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem na http://galant.net.pl/zespol/.


Photo

Post has attachment
Księgę przychodów i rozchodów powinno założyć się w dniu rozpoczęcia działalności i w ciągu maksymalnie 20 dni od jej założenia należy poinformować o tym urząd skarbowy. Jeżeli powierzysz nam prowadzenie księgi to w ciągu tygodnia samodzielnie powiadomimy o tym fakcie US. Zapraszamy na http://galant.net.pl/oferta/.


Photo

Post has attachment
Księga przychodów i rozchodów (KPiR) to najpopularniejszy rodzaj ewidencji, którego używa się w księgowości uproszczonej. W księdze rejestruje się wszystkie przychody firmy, ale także jej wydatki czy zakupy. Jeżeli masz problemy z prowadzeniem księgi, skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz ją na http://galant.net.pl/oferta/.


Photo

Post has attachment
Aby przedsiębiorca mógł rozliczać się na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego od początku istnienia firmy powinien zgłosić pisemne oświadczenie o wyborze tej formy opodatkowania do naczelnika urzędu skarbowego, właściwego według miejsca zamieszkania. W Galant obsługujemy także ryczałt ewidencjonowany. Dowiedz się więcej na http://galant.net.pl/oferta/.


Photo

Post has attachment
Ryczałt ewidencjonowany stanowi uproszczoną formę opodatkowania działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy korzystający z takiej formy rozliczenia płacą podatek od przychodu, tym samym nie mają możliwości pomniejszać go o koszty jego uzyskania. Mogą z niego skorzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w formie indywidualnej lub spółki osobowej. Więcej informacji na http://galant.net.pl/oferta/.


Photo

Post has attachment
Zdajemy sobie sprawy, że prowadzenie przedsiębiorstwa zabiera naprawdę dużo czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi zdalnej księgowości, dzięki której wszystkie kontakty Klienta z biurem odbywają się za pomocą poczty elektronicznej. Więcej informacji na http://galant.net.pl/oferta/.


Photo

Post has attachment
Klienci przedstawiają biuro rachunkowe Galant, jako lojalne wobec nich samych, pracowników oraz społeczeństwa. 20 lat doświadczenia, zaangażowanie w jak najlepsze wypełnianie swoich obowiązków oraz stały rozwój sprawia, że jesteśmy biurem godnym polecenia. Zapraszamy na http://galant.net.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded