Profile cover photo
Profile photo
Web4U s.r.o.
17 followers
17 followers
About
Posts

Post has attachment
Jak se vám líbí naše nová firemní auta?
Aktuálně jsme rozšířili obchodní tým o nové lidi, abychom se mohli starat o naše zákazníky ještě lépe než dosud a získávali stále další a další.... Pěkný den :)
PhotoPhotoPhoto
21.03.17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Dokončili jsme upgrade naší virtualizační platformy na Windows Server 2016. Každý virtualizační server má přes 160GB RAM a postupně nasazujeme na disková pole SSD.
Photo
Photo
05.01.17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Progresivní růst vašich projektů v roce 2017 přeje tým společnosti Web4U, váš partner ve světě internetu :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolektiv Web4U hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Specialista obchodu/obchodní zástupce. Vyznáš se v IT a máš zájem své znalosti prohlubovat? Více informací zde.

https://www.web4u.cz/cs/kontakt/obchodni_zastupce
Add a comment...

Post has attachment
Nyní jako jeden z mála dodavatelů IT služeb dokážeme našim zákazníkům poskytnout IT řešení na platformě Microsoft Windows Server 2016. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rádi bychom vás informovali, že od října 2016 podporujeme bezplatně a plně automaticky Let's Encrypt certifikáty na PHP webhostingu a od října je postupně zapínáme všem zákazníkům. Zároveň od října 2016 zavádíme také Let's Encrypt certifikáty také pro ASP.NET webhosting, které jsou prozatím k dispozici pouze na vyžádání. Podmínkou k získání certifikátu je, že příslušná doména v DNS je korektně nasměrována na hosting Web4U.
Let's Encrypt certifikát je platný 3 měsíce (zvyšuje bezpečnost) a my ho automaticky a pravidelně obnovujeme.
Let's Encrypt je nová internetová certifikační autorita, která je podporována zejména velkými a známými internetovými společnostmi, jako jsou Electronic Frontier Foundation (EFF), Mozilla, Google a mnoho dalších. Řeší problematiku žádostí, validace, podepsání, instalace a dokonce i obnovení certifikátu a je kompletně open source.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Již 9. let podporujeme celostátní soutěž Bobřík informatiky pro žáky základních a středních škol. V srpnu 2009 byla soutěž přijata Ministerstvem školství mezi řádné předmětové soutěže. Společnost Web4U podporuje tuto soutěž a technicky zajišťuje běh soutěže ve formě managed serverhostingu.
Národní kolo 9. ročníku proběhne v týdnu od 7. do 11. listopadu 2016.
PhotoPhotoPhotoPhoto
Bobřík informatiky
4 Photos - View album
Add a comment...

Jste zapálený nadšenec Linuxu? Máte znalosti a zkušenosti a máte chuť si je dále rozvíjet? Chcete pracovat pro Web4U? Aktuálně hledáme zaměstnance na pozici Junior Linux administrátor. Pozice je vhodná i pro absolventy! Jestli jste si několikrát odpověděl ANO, tak jste náš člověk a rádi se podíváme na váš životopis.
Více informací naleznete zde https://www.web4u.cz/cs/kontakt/junior_linux_administrator
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded