Profile cover photo
Profile photo
NIETEN Serwis Celny
About
Posts

Post has attachment
Nasz serwis celny podejmuje się organizacji transportu morskiego przy współpracy ze wszystkimi renomowanymi armatorami. Świadczymy usługi z zakresu organizacji przeładunków towarów z kontenerów na inne środki transportu, zajmujemy się też składowaniem kontenerów. Ponadto wystawiamy dokument A-18 i pomagamy w załatwieniu formalności dotyczących zwolnienia przesyłki w porcie. Zapraszamy do współpracy! http://nieten.net.pl/spedycja-samochodowa-i-morska/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie naszych usług mieści się magazynowanie, składowanie i przeładunek towarów. Dysponujemy magazynem klasy „B” o powierzchni 3000 m2, zajmujemy się między innymi składowaniem krótko- i długoterminowym, przeładunkiem ładunków gabarytowych i ciężkich przy użyciu dźwigu, konsolidacją oraz dekonsolidacją ładunków. O szczegółach przeczytacie na: http://nieten.net.pl/uslugi-magazynowe-skladowanie-towarow-przeladunki-towarow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spedycja kontenerowa jest kolejną częścią naszej oferty. Zajmujemy się między innymi transportem w systemie door to door kontenerów z europejskich portów morskich w Hamburgu, Bremerhaven, Rotterdamie, Gdyni, Gdańsku do odbiorcy. Zapraszamy do współpracy! O szczegółach przeczytacie na: http://nieten.net.pl/spedycja-samochodowa-i-morska/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako agencja celna zajmujemy się między innymi wystawianiem dokumentów tranzytowych T1, wystawianiem karnetów TIR, obsługą składu celnego i magazynu czasowego składowania, wystawianiem listów przewozowych – CMR. Świadczymy również szereg innych usług, o których możecie przeczytać na naszej stronie: http://nieten.net.pl/agencja-celna-do-nas-zawsze-po-drodze/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NIETEN zajmuje się obsługą celną i spedycyjną, naszym klientom udostępniamy również magazyny. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale swoje oddziały mamy przy granicznych przejściach drogowych w Dorohusku i Korczowej oraz w Lublinie i Rzeszowie. To nie koniec! W Pruszkowie znajdują się nasza agencja celna magazyn celny, skład celny i magazyn krajowy. Więcej informacji znajdziecie na: http://nieten.net.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również spedycją samochodową. W zakresie naszych usług mieści się transport międzynarodowy na terenie UE, Rosji i krajów WNP. Organizujemy przewozy samochodowe pojazdami o ładowności 1-24 ton. O wszystkich kwestiach związanych z przewozem na bieżąco informujemy klienta, zawsze też służymy fachowym doradztwem w wyżej wymienionych sprawach. http://nieten.net.pl/spedycja-samochodowa-i-morska/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy również usługi magazynowe. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy odpowiednio przystosowany magazyn i skład celny. Służymy też pomocą podczas załadunku czy rozładunku towarów, również ładunków ciężkich i wielkogabarytowych. Co więcej, na życzenie klienta zajmujemy się też dystrybucją towarów. Zapraszamy do współpracy! http://nieten.net.pl/uslugi-magazynowe-skladowanie-towarow-przeladunki-towarow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie witamy na oficjalnym profilu Google+ serwisu celnego NIETEN, polskiej części grupy NIETEN Internationale Spedition. Organizujemy odprawy celne, świadczymy usługi magazynowe i przeładunkowe, a także spedycyjne. Zajmujemy się również doradztwem celnym i podatkowym. Więcej informacji na: http://nieten.net.pl/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded