Profile cover photo
Profile photo
Agnieszka Wojtkowiak (Stara Pracownia)
279 followers
279 followers
About
Agnieszka Wojtkowiak (Stara Pracownia)'s posts

Post has attachment
witajcie:-) Dzisiaj biało-różowa karteczka dla dziewczynki:-) Zapraszam na bloga:-)

Post has attachment
Witajcie:-) Dzisiaj dwie karteczki na Boże Narodzenie, zapraszam na bloga:-)

Post has attachment
Witajcie:-) Oto pierwsza świąteczna ozdoba. Święta już w przyszłym miesiącu, więc najwyższy czas na przygotowania:-) Miłego dnia Kochani, zdrowia:-)

Post has attachment
Witajcie:-) Coraz bliżej Dzień Matki - z tej okazji na blogu aniołek z masy solnej z napisem "Kocham Cię Mamo";-)

Post has attachment
Witajcie:-) Dzisiaj na blogu dwie prace. Pierwsza to aniołek dla lekarza pediatry, a druga propozycja to ornamentowa sówka. Zapraszam:-)

Post has attachment
Witajcie:-) Od wczoraj na FB dla dotychczasowych oglądających www.facebook.com/starapracownia taki oto aniołek do zdobycia;-) Wystarczy, że do wczoraj do 14.00 ktoś dodał stronę do lubianych i w komentarzu napisze za co lubi Starą Pracownię. Autora najciekawszego, a może najbardziej wzruszającego, najzabawniejszego? Czy może jeszcze innego komentarza nagrodzę wspomnianym aniołkiem. Dowiecie się o tym w niedzielę o 20.00 już teraz wybór jest rudny, bo komentarze bardzo ciekawe:-) Zapraszam i dziękuję Wam za Waszą obecność:-)

Post has attachment
Witajcie:-) Dzisiaj na facebooku Starej Pracowni www.facebook.com/starapracownia będzie organizowany konkurs z okazji 1000 polubień. Trzeba będzie coś napisać...to taka drobna podpowiedź;-) Zapraszam po południu na FB po szczegóły. A teraz sówki z masy solnej w nowym wydaniu, tym razem na bogato, ornamentowe, a co;-) Sówkom się tez trochę "luksusu" należy;-)

Post has attachment
Witajcie:-) Po serii kartek ręcznie robionych mały powrót do masy solnej. Tym razem aniołek z serii Kluseczek z napisem "Za Twe wielkie serce Mamo". To pierwsza z propozycji na Dzień Matki, ale na tyle neutralna, że do podarowania tak naprawdę przez cały rok! Miłej środy Kochani, zdrowia!:-)

Post has attachment
Witajcie:-) Dzisiaj propozycja dwóch kartek ręcznie robionych. Jedna z motylkami, druga na ślub. Zapraszam na bloga:-)

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded