Profile cover photo
Profile photo
‫شهر پروژه‬‎
2 followers -
پروژه دانشگاهی رشته برق و الکترونیک
پروژه دانشگاهی رشته برق و الکترونیک

2 followers
About
Posts

Post has attachment
فیلم آموزشی درس ماشین های الکتریکی ۲ – به زبان فارسی سیستم های قدرت امروزی غالباً به صورت جریان متناوب طراحی و اجرا می شوند، چرا که در یک سیستم قدرت جریان متناوب انتقال و توزیع انرژی الکتریکی با صرفه تر و دارای راندمان بیشتری است. یکی از بزرگ ترین مزایای انتقال جریان متناوب، امکان […] این نوشته فیلم آموزشی درس ماشین های الکتریکی ۲ برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment
فیلم آموزشی درس ماشین های الکتریکی ۱ – به زبان فارسی در دانشگاه، این درس در سه بخش ماشین های الکتریکی ۱، ۲ و ۳ تدریس می شود. در آموزش ماشین های الکتریکی ۱، در ابتدا مطالب پایه در مورد مدارهای مغناطیسی تدریس می گردد. سپس مبانی تبدیل انرژی از مکانیکی به الکتریکی و یا […] این نوشته فیلم آموزشی درس ماشین های الکتریکی ۱ برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment
فیلم آموزشی بهینه سازی ازدحام ذرات PSO — شامل مباحث تئوری و عملی (به زبان فارسی)   الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات یا Particle Swarm Optimization (به اختصار PSO) یکی از مهم ترین الگوریتم های بهینه سازی هوشمند است که در حوزه هوش ازدحامی (Swarm Intelligence) جای می گیرد. این الگوریتم، توسط جیمز کندی و […] این نوشته فیلم آموزشی بهینه سازی ازدحام ذرات PSO برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment
فیلم آموزشی جامع الگوریتم مورچگان در متلب — شامل مباحث تئوری و عملی (به زبان فارسی) در این فیلم با مباحث مختلف تئوری و عملی الگوریتم مورچگان در متلب آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، بانی و مفاهیم اساسی هوش جمعی، مبانی تئوری الگوریتم مورچگان، پیاده سازی […] این نوشته فیلم آموزشی جامع الگوریتم مورچگان در متلب — شامل مباحث تئوری و عملی برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment
پروژه ضخامت سنج با سنسور مافوق صوت (AVR) اندازه گیری ضخامت ها به وسیله ضخامت سنج یکی از موضوعات مورد توجه در کنترل کیفیت پوشش های دوگانه بویژه در پوشش های آلی اندازه گیری ضخامت پوشش می باشد. ابزارآلات قابل حمل (دستی) و جدیدی مانند ضخامت سنج ها برای این منظور طراحی و عرضه شده است. […] این نوشته پروژه ضخامت سنج با سنسور مافوق صوت برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment
دانلود پروژه و پایان نامه تشخیص پلاک خودرو با شبکه عصبی در نرم افزار متلب(matlab)   رشد بی رویه تعداد خودرو ها در شهر ها ، منجر به بروز مشکلات زیادی برای تشخیص خودرو در زمینه های مختلف از جمله کنترل ترافیک ، مدیریت پارکینگ ، عوارضی بزرگراهها و غیره شده است . غلبه بر […] این نوشته پروژه تشخیص پلاک خودرو با شبکه عصبی در نرم افزار متلب برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment
پروژه شبیه سازی پارک معکوس خودرو با منطق فازی و کنترل فازی_عصبی در محوطه نشان داده شده در شکل، کامیونی میخواهد بصورت دنده عقب به موقعیت سکوی بارگیری برسد، بطوریکه نقطه در عقب کامیون بر نقطه در سکوی بارگیری منطبق شود. برای این منظور می خواهیم از کنترل فازی استفاده کنیم. توجه: فرض میکنیم که مختصات X […] این نوشته پارک معکوس خودرو با منطق فازی و کنترل فازی_عصبی برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment
فایل پروژه ساخت دستگاه جوجه کشی با AVR اندازه گیری رطوبت و دما از جمله پارامترهای مهم در دستگاه جوجه کشی ، پرورش قارچ ، گلخانه ها و… میباشد . وسایلی که رطوبت را اندازه گیری میکند نوعا عقربه ایی بوده که نمیتوان مانوری بر روی ان انجام داد اما در نوع دیجیتالی (که قیمت […] این نوشته پروژه ساخت دستگاه جوجه کشی برای اولین بار ظاهر می شود در شهر پروژه.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded