Profile cover photo
Profile photo
Santral Anons
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Sektörünün önde gelen isimlerinden olan Doğan Yayın Holding gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet göstermekte.

Toprak Prodüksiyon Doğan Medya için santral anons seslendirme çalışmaları tamamladı. Santral seslendirmelerinde İngilizce seslendirme ve Türkçe seslendirme olarak tamamlanan seslendirme hizmetimizi dinleyebilirsiniz. Seslendirme çalışmamız için Emel Mikrofon başındaydı.

#santralanons #santralseslendirme #ingilizceseslendirme

Post has attachment
Jungheinrich Santral Anons projesinde Toprak Prodüksiyon ile tercihini yaptı.
Alman markasının verdiği güvenle çok çalışan Jungheinrich, hızlı ve sağlam altyapısı ile, mükemmel bir servis hizmeti sunuyor.
Sosyal hayat kalitesi için ekolojik sistemin dengesini bozacak her türlü ekipmandan uzak çalışan Jungheinrich, tam bir doğa dostu...
Jungheinrich santral anonslarında Tuğba ile seçimini yaptı. Türkçe ve Almanca seslendirme işlemleri tamamlandı. #santralanons

Post has attachment
Profesyonel seslendirme ajansında hazırlanan santral anons çalışmaları karşılamalarda önem teşkil etmektedir. Demirdöküm çağrı merkezleri için hazırladığımız anonslarımız başarıyla teslim edildi.

Post has attachment
“Evimin konforu” sloganıyla tüm dünyada sevilen ve ısıtma sistemlerinin tüm dünyada lider markası konumundaki Vaillant “Anket Anonsları”nda Toprak Prodüksiyon seslendirme sanatçısı Bahar Hanım’ı Tercih etti.
Vaillant Santral Anons
Vaillant Santral Anons
santralanons.com

Post has attachment
Santral seslendirme metinlerinde,santral seslendirme kaydını gerçekleştiren seslendirmenin eksiksiz ve anlaşılır okuması için imla kurallarına dikkat ederek,santral seslendirme metini içinde yer alması gereken firmanız ile ilgili teknik terim,marka okunuşu,arayan kişinin anlayacağı şekilde özel bir kelime veya cümle planlı bir şekilde Toprak prodüksiyon metin yazarları tarafından gözden geçirilerek hazırlanmakta ekstra talep etmiş olduğunuz bilgiler bu metnin içine yerleştirilmektedir.
Unutmayın! Santral seslendirme metinleri hazırlanma aşamasında verdiğiniz bilgi ve paylaşımlar seslendirme metinlerini hazırlayan metin yazarlarımıza yol gösterecek en önemli haritaların başında gelmektedir.

Post has attachment
Robot operatör sistemleri kadar ses kayıtları da çok önemlidir.

Robot operatör ses kaydı çalışmalarında şirketin veya kurumun altyapısına,çalışma alanına uygun seslendirme metinleri hazırlandıktan sonra Toprak Prodüksiyon olarak Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere bir çok dünya dilinde,bay bayan profesyonel seslendirmenler tarafından robot operatör ses kayıtlarınız teslim edilmektedir.

Post has attachment
Santral seslendirme fiyatlarını santral için kullanılacak seslerin,mixmastering çalışmasının ve metin yazma hizmetinin şekli ve süresi belirlemektedir.

Ayrıca santral seslendirme fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise santral seslendirmesinde kullanılacak dil sayısının çeşitliliği de santral seslendirme fiyatlarını belirlemektedir.

Post has attachment
Öncelikle karşılama anonslarını hazırlarken,firma veya marka isminiz ile hoş geldiniz diyerek başlayan anonslarınız,kayıt altına alınacaksa eğer mutlaka ilgili arayan kişiye bu bilgiyi vermek zorundasınız.

Dahili numaralarınızın sayılarında ,departman isimlerinizin sayılmasına kadar tek tek anonslara ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm bunları arayan kişiye yönlendirdikten sonra operatör için aktarım anonsu ile karşılama anonslarınızı tamamlayabilirsiniz.

Post has attachment
Karel santralleri için kullanacağınız bay,bayan Türkçe ve İngilizce Santral anons seslendirmelerine ilave olarak,santral bekletme fon müzikleri ve santral seslendirme metinleri ile sizlere hazırlayacağımız demo kayıtlar beklentilerinizin üzerinde olmaktadır.

Talep etmiş olduğunuz demo kayıtları seçtiğiniz ses ve müziğin harmanlanmasından sonra en son haline yakın şekilde sizlere iletilmekte,onayınız olmadan satış işlemi gerçekleşmemektedir.
Wait while more posts are being loaded