Profile cover photo
Profile photo
Luxury Sleeping
2 followers
2 followers
About
Luxury Sleeping's posts

Post has attachment
LÁSKA KVETE NEJEN V KVĚTNU!
PEČUJTE O NI CELÝ ŽIVOT

Postel je místo pro lásku jako stvořené. Pořiďte si postel, která bude o Vás a Vaši lásku pečovat celý život. Základem správné kontinentální postele je boxspring. Přejeme zamilovaným a proto v květnu věnujeme půl základny postele = boxpsring jako DÁREK všem, kteří zakoupí celou manželskou postel, včt. záhlaví. Vyberte si postel z hlavní kolekce tradiční značky Kuperus a získejte 1 boxspring zdarma! Neváhejte a přijďte k nám využít této příležitosti do 31. 5. 2017!

Nevztahuje se na ekonomickou řadu KLS a na polohovací boxspringy. www.postele-ls.cz
Photo

Post has attachment


KRÁLOVNA NOCI NA KRÁLOVSKOU POSTEL!

Nejluxusnější jedinečná přikrývka z kajčího peří s vlastním certifikátem původu - to je Královna noci od špičkového výrobce Kauffmann. Sluší se, aby Královna noci ulehla do královské postele. A tou je naše vlajková loď, postel Alexia! Usínat v tomto jedinečném královském spojení budou ti, kteří zakoupí postel Alexia během března 2017. Rozhodli jsme ke každé zakoupené posteli Alexia přidat právě tuto nejluxusnější peřinu na světě jako dárek.
Ani při objednání jiného modelu postele o dárek nepřijdete! Při objednání jiného modelu postele (hlavní kolekce) Vás obdarujeme luxusní peřinou stejné značky z prvotřídního prachového peří.

Konkrétní podmínky pro získání luxusní peřiny jako dárek získáte přímo v našem showroomu.
http://postele-ls.cz/
Photo

Post has attachment
NECHTE SVOU POSTEL ROZKVÉST!
Oblečte ji v květnu do krásných jarních barev, které rozzáří nejen Vaši novou postel, ale celou ložnici. Vám se tak bude krásně uléhat a vyspíte se do růžova díky nové ručně vyrobené posteli na míru jen pro Vás.
Pokud si u nás v květnu koupíte postel (komplet včt. matrací), získáte od nás navíc celou sadu luxusního povlečení (adekvátně k rozměru postele, tj. dvoulůžko či jednolůžko) dle Vašeho výběru barev a materiálů. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat, nejlépe přijďte se podívat osobně!
www.postele-ls.cz
Photo

Post has attachment
EXKLUZÍVNĚ V BRATISLAVĚ!
Limitované kolekce postelí Trump Home a Chantal Thomass vystavujeme v OC EUROVEA (přízemí, naproti stánku Informace).
Přijďte se vyzkoušet nejvyšší kvalitu ve dnech 27. – 29. 3. 2015 a získáte speciální ceny!
http://postele-ls.cz/

Post has attachment
Ke každé posteli přikrývka ZDARMA
více na http://postele-ls.cz

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno pod Vaší přikrývkou či naopak horko během letních měsíců? Přijďte se přesvědčit o tom, že i správný výběr peřiny je důležitý. V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit termoregulace, který potřebujete. Naprostý pocit lehkosti během spánku Vám umožní přikrývka s kašmírem. Můžete si pořídit peřinu z čisté ovčí vlny pro chladné noci či patříte-li k „zimomřivým“ jedincům. Jako v „bavlnce“ se budete cítit zachumláni v peřině ze 100%-ního husího jemného peří. Optimální teplotu těla udržuje přikrývka z velbloudí srsti. Na teplé noci můžete použít přikrývku ze lnu, která příjemně chladí.
Během března 2015 od nás získáte jednu luxusní peřinu jako dárek k zakoupené posteli (objednané do 31. 3. 2015)
Konkrétní podmínky pro získání luxusní peřiny jako dárek získáte přímo v našem showroomu.
Photo

Post has attachment
VÝJIMEČNÁ CENOVÁ NABÍDKA LUXUSNÍCH POSTELÍ. VYDĚLEJTE PENÍZE HNED ZAČÁTKEM ROKU!!!

Post has attachment
NOVINKA!!!
KONEČNĚ MŮŽETE BÝT DVA NA JEDNOM!

Neboli mít dva v jednom!
Zbrusu nová kolekce vysokých postelí v novém designu - kolekce
Marie Louise Ensemble. Tato nová kolekce nabízí rafinované řešení pro ty, kteří preferují dvoulůžko v jednom kuse.
S touto kolekcí dosáhnete uceleného vzhledu dvoulůžka, kdy dva boxspringy vypadají jako jeden velký spojený. Ani nohy neruší tento jednolitý vzhled. Díky jejich „neviditelnému“ umístění  působí celá postel elegantně odlehčeným dojmem.
Dopřejte si kvalitní spánek bez kompromisů! Nyní navíc využijte ZVÝHODNĚNÉ ZAVÁDĚCÍ CENY do konce roku 2014. Získejte úsporu ve výši 19% hned a kvalitní spánek na celý život! SPĚTE DVA NA JEDNOM!
www.postele-ls.cz
Photo

Post has attachment
Virtuální prohlídka
Show-room
KORUNNÍ 2569/108b
VINOHRADY, PRAHA 10
http://postele-ls.cz

Post has attachment
Při zakoupení postele z hlavní kolekce značek Kuperus či Pullman Vás obdarujeme 1ks nočního stolku dle Vašeho výběru.
Novinkou je noční stolek se dvěma zásuvkami, možno kombinovat barevné variace. Získáte krásný a funkční doplněk ve stejném designu Vaší nové postele.
www.postele-ls.cz
Photo

Post has attachment
PROSTĚRADLO NA VYSOKÉ MATRACE...
... je pro nás „hračka“ a pro Vás dárek!
Získáte ho ZDARMA k Vaší matraci!
Chcete vysoké matrace, a přitom nevíte, jak vyřešit pořízení toho správného prostěradla, které bude splňovat Vaše nároky na kvalitu, barvu a k tomu ještě musí být ušito v rozměru padnoucím výšce Vaší matrace?
Nyní máte možnost získat ZDARMA prostěradlo, které bude slušet Vaší matraci při zakoupení jakékoliv vrchní top matrace nebo hlavní matrace. Při zakoupení celé postele získáte 3 ks prostěradel na každé lůžko. Výběr barev a rozměrů je jen na Vás.
http://postele-ls.cz/cs/aktuality-101.html
Photo
Wait while more posts are being loaded