Profile cover photo
Profile photo
Luxury Sleeping
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Objednáte-li postel KUPERUS (dvoulůžko od rozměru 180x200cm) během listopadu 2018, nebudete platit za její záhlaví. Postelové čelo dostanete od nás zdarma. Jedná se o vybrané typy ručně a na zakázku vyrobených záhlaví tradičního holandského výrobce Kuperus. Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více nebo za námi rovnou přijďte a poležte si u nás!
www.postele-ls.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment


Máte doma studenta, který zve často své kamarády na návštěvu? Nebo trávíte i Vy rádi čas se svými hosty u Vás doma při sklence vína či grilovačce? Buďte dobrým hostitelem a nechte své hosty přespat pohodlně na kvalitním lůžku, a nikoliv již na gauči! Takovou pohodlnou postel (jednolůžko až do rozměru 100x210cm) můžete získat nyní od nás jako DÁREK při zakoupení manželské postele KUPERUS (2x boxspring, 2x matrace, vrchní top matrace a čelo). Jedná se o znamenitou postel kovové konstrukce s kvalitní matrací. Lůžko může být dokonce v tzv. skládacím provedení, díky jemuž lze postel někam uložit a nezabírá tak místo nastálo. Přijďte se dozvědět víc k nám na showroomu nebo nám zavolejte!

Nabídka trvá do 31. 10. 2018 a vztahuje se na postele značky KUPERUS z hlavní kolekce.
Add a comment...

Post has attachment

Víte, že osmičky jsou pro náš národ tak trochu magické… Proto jsme se rozhodli trochu si s nimi pohrát a vyčarovat pro Vás zajímavější ceny. Využijte srpen, osmý měsíc roku, k získání nižší ceny na vybrané zboží. Můžete ušetřit od 8% až do 18% z pořizovací ceny na postele, matrace a další zboží dle Vašeho výběru. Jasně, že tuto možnost máte pouze po dobu trvání osmého měsíce tohoto roku, a tedy do 31. 8. 2018. Tak přijďte a při výběru zboží si u nás dejte i osvěžující drink!
Add a comment...

Post has attachment


BACK TO SCHOOL!

Všem školákům a studentům přejeme úspěšný start v novém školním roce a všem ostatním příjemné babí léto!

Rodiče, už jste sehnali pro své ratolesti všechny školní potřeby? Bylo to náročné a jste z toho trochu unavení? Měli byste se odměnit relaxem v podobě MASÁŽE! U nás ji nyní získáte na celý život ZDARMA! Naše luxusní matrace Vám totiž dokáže dopřát kromě zdravého spánku také příjemnou masáž. Nevěříte? Přijďte si k nám vyzkoušet!

www.postele-ls.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
LÁSKA KVETE NEJEN V KVĚTNU!
PEČUJTE O NI CELÝ ŽIVOT

Postel je místo pro lásku jako stvořené. Pořiďte si postel, která bude o Vás a Vaši lásku pečovat celý život. Základem správné kontinentální postele je boxspring. Přejeme zamilovaným a proto v květnu věnujeme půl základny postele = boxpsring jako DÁREK všem, kteří zakoupí celou manželskou postel, včt. záhlaví. Vyberte si postel z hlavní kolekce tradiční značky Kuperus a získejte 1 boxspring zdarma! Neváhejte a přijďte k nám využít této příležitosti do 31. 5. 2017!

Nevztahuje se na ekonomickou řadu KLS a na polohovací boxspringy. www.postele-ls.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment


KRÁLOVNA NOCI NA KRÁLOVSKOU POSTEL!

Nejluxusnější jedinečná přikrývka z kajčího peří s vlastním certifikátem původu - to je Královna noci od špičkového výrobce Kauffmann. Sluší se, aby Královna noci ulehla do královské postele. A tou je naše vlajková loď, postel Alexia! Usínat v tomto jedinečném královském spojení budou ti, kteří zakoupí postel Alexia během března 2017. Rozhodli jsme ke každé zakoupené posteli Alexia přidat právě tuto nejluxusnější peřinu na světě jako dárek.
Ani při objednání jiného modelu postele o dárek nepřijdete! Při objednání jiného modelu postele (hlavní kolekce) Vás obdarujeme luxusní peřinou stejné značky z prvotřídního prachového peří.

Konkrétní podmínky pro získání luxusní peřiny jako dárek získáte přímo v našem showroomu.
http://postele-ls.cz/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NECHTE SVOU POSTEL ROZKVÉST!
Oblečte ji v květnu do krásných jarních barev, které rozzáří nejen Vaši novou postel, ale celou ložnici. Vám se tak bude krásně uléhat a vyspíte se do růžova díky nové ručně vyrobené posteli na míru jen pro Vás.
Pokud si u nás v květnu koupíte postel (komplet včt. matrací), získáte od nás navíc celou sadu luxusního povlečení (adekvátně k rozměru postele, tj. dvoulůžko či jednolůžko) dle Vašeho výběru barev a materiálů. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat, nejlépe přijďte se podívat osobně!
www.postele-ls.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
EXKLUZÍVNĚ V BRATISLAVĚ!
Limitované kolekce postelí Trump Home a Chantal Thomass vystavujeme v OC EUROVEA (přízemí, naproti stánku Informace).
Přijďte se vyzkoušet nejvyšší kvalitu ve dnech 27. – 29. 3. 2015 a získáte speciální ceny!
http://postele-ls.cz/
Add a comment...

Post has attachment
Ke každé posteli přikrývka ZDARMA
více na http://postele-ls.cz

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno pod Vaší přikrývkou či naopak horko během letních měsíců? Přijďte se přesvědčit o tom, že i správný výběr peřiny je důležitý. V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit termoregulace, který potřebujete. Naprostý pocit lehkosti během spánku Vám umožní přikrývka s kašmírem. Můžete si pořídit peřinu z čisté ovčí vlny pro chladné noci či patříte-li k „zimomřivým“ jedincům. Jako v „bavlnce“ se budete cítit zachumláni v peřině ze 100%-ního husího jemného peří. Optimální teplotu těla udržuje přikrývka z velbloudí srsti. Na teplé noci můžete použít přikrývku ze lnu, která příjemně chladí.
Během března 2015 od nás získáte jednu luxusní peřinu jako dárek k zakoupené posteli (objednané do 31. 3. 2015)
Konkrétní podmínky pro získání luxusní peřiny jako dárek získáte přímo v našem showroomu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
VÝJIMEČNÁ CENOVÁ NABÍDKA LUXUSNÍCH POSTELÍ. VYDĚLEJTE PENÍZE HNED ZAČÁTKEM ROKU!!!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded