Profile cover photo
Profile photo
Oknoplast
About
Posts

Post has attachment
Okna muszą zapewniać bezpieczeństwo i izolację termiczną, chronić przed hałasem i zachwycać designem. W naszej ofercie znajdziecie różne modele okien PCV czołowych producentów, między innymi takich jak Prolux czy Winergetic Premium. Z naszą ofertą możecie zapoznać się tutaj: http://oknoperfekt.pl/oferta/okna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą okien, drzwi, rolet, bram garażowych oraz parapetów. Świadczymy również usługi montażowe. Nasz zespół służy pomocą w wyborze stolarki drzwiowej i okiennej, która będzie dopasowana do Waszych potrzeb. Więcej o nas przeczytacie na: http://oknoperfekt.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rolety zewnętrzne – dlaczego warto się na nie zdecydować? Bardzo dobrze chronią przed promieniami słonecznymi, dzięki nim światło słoneczne nie razi, a pomieszczenie nie nagrzewa się. Latem i wiosną są więc niezastąpione. Na uwagę zasługuje też design owych rolet, prezentują się bardzo elegancko. W naszej ofercie znajdziecie cztery modele rolet zewnętrznych: Lunę, Sol, Sol Evolution i Terrę – oczywiście w bogatej gamie kolorystycznej. O szczegółach przeczytacie na: http://oknoperfekt.pl/oferta/rolety/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded