Profile cover photo
Profile photo
AUTOFRANCE. Części samochodowe Robert Anielak
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Mamy Państwu do zaoferowania sprawdzone pierścienie tłokowe, uszczelki silnika i śruby głowicy marki Goetze. Produkty te są wykorzystywane jako oryginalne przy pierwszym montażu. Jeśli chcą przekonać się Państwo o ich wysokiej jakości, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli zaś z jakichś powodów wolą inne marki – mamy dobrą wiadomość, ponieważ posiadamy też wiele innych części. Wszystkie zostały opisane na naszej stronie internetowej http://www.autofrance.pl/Oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze części do samochodów francuskich posiadamy w dwóch wariantach. Jeden z nich dotyczy części oryginalnych, a drugi ich zamienników. Obydwie opcje są godne polecenia, ponieważ części zamienne w niczym nie ustępują tym od markowych producentów. W naszej firmie dajemy Państwu wybór, z jakich produktów chcą skorzystać. Zapraszamy do nas! http://www.autofrance.pl/Oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Części do samochodów marki Peugeot to nasza specjalność. Zawsze staramy się trzymać wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów, jednocześnie zapewniając Państwu niską cenę. Połączenie to jest możliwe dzięki wypracowanej współpracy z kontrahentami z kraju, a także Unii Europejskiej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! http://www.autofrance.pl/Oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą części do samochodów francuskich, jeśli więc poszukują Państwo sprawdzonego dostawcy, który inwestuje tylko w sprawdzone marki – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na dobro klienta, starając się znaleźć dla niego rozwiązania, które spełnią dwie opcje: wysokiej jakości i korzystnej ceny. Zapraszamy! http://www.autofrance.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz punkt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, natomiast w soboty w godzinach 9.00-14.00. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Łodzi, przy ul. Radwańskiej 59. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do telefonowania. Dane kontaktowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.autofrance.pl/Kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy szeroki wybór części samochodowych do francuskich aut: Citroen, Peugeot i Renault. Dysponujemy zarówno częściami oryginalnymi, jak i zamiennikami wysokiej jakości. Prowadzimy współpracę z licznymi dostawcami. Pod poniższym linkiem mogą się Państwo zapoznać z listą firm, z których części korzystamy - http://www.autofrance.pl/Oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Koła w aucie połączone są przy pomocy sworznia wahacza. Wskutek eksploatacji pojazdu sworzeń ulega zużyciu i uszkodzeniu. Pojawia się wtedy stukanie zawieszenia i pogarsza się jakość prowadzenia. Uszkodzony sworzeń w aucie francuskim wymienisz u nas, zapraszamy - http://www.autofrance.pl/Kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy współpracę z licznymi, sprawdzonymi dostawcami, oferującymi wysokiej jakości sprzęgła i przeguby. Mogą być Państwo pewni, że sprzedawane przez nas zamienniki dorównują jakości części fabrycznych. Zwolennikom Gwarantujemy dostęp do podzespołów identycznych, jak te montowane w fabryce. Zapraszamy do kontaktu - http://www.autofrance.pl/Kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy mnóstwo części zamiennych do francuskich aut Renault, Citroen i Peugeot. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi częściami dostępnymi na rynku. W naszym asortymencie są m.in. tarcze hamulcowe. Wiemy, że słabe jakościowo tarcze mogą być krzywe jeszcze przed montażem, dlatego korzystamy wyłącznie z produktów renomowanych producentów. Zachęcamy do kontaktu - http://www.autofrance.pl/Kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Półoś to element układu napędowego pojazdu, który łączy skrzynię biegów lub most napędowy z piastą koła. Dzięki półosi możliwe jest przeniesienie momentu napędowego z silnika na koło pojazdu. Półosie mogą być sztywne lub przegubowe w zależności od tego, czy doprowadzają moment do kół napędowych kierowanych czy niekierowanych. Posiadamy szeroki wybór części zamiennych, w tym także półosie - http://www.autofrance.pl/Oferta.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded