Profile cover photo
Profile photo
4Bike
2 followers -
Інтернет-магазин 4Bike. Продаж велосипедів, компонентів, запчастин та аксесуарів.
Інтернет-магазин 4Bike. Продаж велосипедів, компонентів, запчастин та аксесуарів.

2 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Public
Трек хоче, щоб велосипеди спілкувались з автомобілями.
Велосипедисту бажано знати про наближення авто. А що, якби і водія автомобіля попереджали про наближення до велосипедиста? Це концепція нової технології, яку Trek Bicycle та Tome Software продемонструють на стенді Ford на «2018 Consumer Electronics Show» у Лас-Вегасі.
Trek і Tome Software працюють над системою B2V на базі штучного інтелекту, яка дозволить обмінюватися інформацією між велосипедом і транспортними засобами. Технологія B2V - це частина технології Cellular Vehicle-to-Everything (C-V2X), яка дозволить автомобілям спілкуватися з іншими транспортними засобами, включаючи велосипеди, а також інфраструктурою руху.
Її можливо було б вбудувати в електроніку велосипеда, таку як освітлювальні вогні або велокомп'ютери, а також зробити додаток для мобільних телефонів.
Інші компанії також розробляють системи комунікації між авто і велосипедами. Так Garmin має систему радар Varia, яка повідомляє велосипедиста про наближення транспортного засобу ззаду, при цьому збільшує інтенсивність заднього світла велосипеда. Запропонована система Trek була б схожою, але вона дозволяє і водію отримувати повідомлення про наявність велосипедистів попереду. Це, безумовно, потребує щоб автомобілі, велосипеди і мотоцикли використовували цю технологію.
Метою впровадження цієї технології є спроба зменшити кількість велосипедистів які гинуть або травмуються в аваріях на дорогах.
Але є деякі сумління, що це перекладає відповідальність з водія на електронну систему і велосипедиста. Уявить, що у випадку коли за яких ось причин не спрацювала система попередження, або велосипедист не увімкнув свій пристрій, водій зможе апелювати до того, що його не було попереджено про наявність велосипедиста попереду.
Подивимось яке поширення отримають ці системи і наскільки вони будуть ефективні.

#Trek #Велоновости #4bike
Add a comment...

Post has attachment
Public
Trek Zora футуристичний велосипед.

Виробник велосипедів Trek представив концепцію велосипеда для наступного десятиліття з рамою з вуглецевого волокна і космічним дизайном.

Розроблений Стівом Бауманом, Джоном Расселом, Гансом Екхолмом, Майклом Хаммоном та Брайаном Ліндстромом, велосипед Trek Zora буде тонкий, міцний, легкий і дуже стильний.
В нього будуть вмонтовані передні та задні світлодіодні ліхтарі, а також інформаційна панель вмонтована в кермо.

#4bike #Trek #велоновости
Add a comment...

Post has attachment
Public
Огляд нової моделі 2018 року - Trek Roscoe 9
До сезону 2018 року американський велосипедний бренд підготував нові моделі, серед яких Roscoe на колесах 27,5"+ але за для уніфікації стандартів 29" та 27,5"+ виробник зробив можливість на одному велосипеді використовувати колеса обох розмірів.
Як виглядає Trek Roscoe в порівнянні до звичайного 29" велосипеда і які в нього переваги, можливо дізнатися зі статті за цим посиланням...

#4bike #Trek #Велоновости
Add a comment...

Post has attachment
Public
Як один студент знову винайшов велосипедне колесо

Студент університету Геріот-Ватта Джеймс Керчрі (James Carchrie) розробив систему динамічного колеса, яка згладжує падіння потужності.
Метою винаходу є накопичення та вивільнення енергії обертання, що допомагає підтримувати швидкість під час миттєвих падінь спортивних показників.

Якщо ви колись каталися з парою доволі важких коліс, ви напевно знайомі з ефектом маховика, який вони утворюють. Важкі колеса важко прискорювати до швидкості, але коли вони крутяться, у них є тенденція до підтримування обертання.

Посилаючись на випадок Ондржея Сасенки (Ondřej Sosenka), який в 2005 році встановив часовий рекорд на велосипеді з важким заднім колесом, Керчрі припустив, що система підпружинених рухомих ваг, встановлених на спицях, може бути використана для отримання ефекту маховика на високих швидкостях.
Ідея базується на тому, що на невеликій швидкості ваги притягуються до втулки колеса, що зменшує момент інерції. Із збільшенням швидкості ваги розходяться назовні і опиняються ближче до обода. Що збільшує момент інерції і ефект маховика.

За певною швидкістю магніти тримають ваги в їхньому зовнішньому положенні, тому невеликі падіння швидкості не змусять їх рухатися всередину. Велосипед повинен значно сповільнитися, перш ніж пружини подолають магніти і ваги почнуть зсуватись до центра колеса.
Розмір ваг, міцність пружин і потужність магнітів визначають точну поведінку системи.

Джеймс Карчрі побудував тест-станцію на базі велотренажера, щоб продемонструвати принцип дії, із сімома 475г вагами, прикріпленими до спиць, він зміг імітувати систему, яка досягла бажаного ефекту маховика приблизно на 40 км / годину, при цьому магніти поверталися до внутрішньої позиції тільки тоді, коли швидкість падає до 34 км / годину.

Звичайно, немає такої речі, як енергія без джерела у фізиці. Система ваг не дає вам додаткової енергії, вона лише накопичує і вивільняє енергію, яку вкладає гонщик в рух.

Крім того, ви також повинні перевозити цю додаткову вагу, що само по собі збільшить загальні витрати енергії.

Тим не менш, це інтригуюча концепція і її застосування можливо уявити наприклад на треку в тайм-триал, коли додаткова вага не є найбільшою проблемою.

Якщо вас цікавить більш повне пояснення концепції динамічно змінюючих вагу коліс, ви можете прочитати повну дисертацію Керчрі на веб-сайті універстітету Heriott-Watt.

#велосипед #4bike
Add a comment...

Post has attachment
Public
Як зберігати велосипед в жилому приміщенні?
Якщо ви замислюєтесь про те де і як притулити свій велосипед взимку, вам буде корисно подивитись огляд пристосувань для зберігання велосипеда. В ньому розглянути кілька конструкцій, що монтуються до стін або стелі, або встановлюються на підлогу, купуються готовими до використання, або робляться самостійно. Цікаво? Читаємо більше за посиланням...

#Велосипед #Велопарковка #4bike
Add a comment...

Post has attachment
Public
Огляд бюджетної моделі Trek Marlin 7 2018 року, який є флагманом доступної лінійки велосипедів Trek.
В цьому році він отримав покращену комплектацію, що за винятком трансмісії та гальм еквівалентна навісному обладнанню X-Caliber 7 2017 року. Подробиці за посиланням...
#Trek #Велосипед #4bike
Add a comment...

Post has attachment
Public
Амортизаційна вилка Motion
Вилка Motion від Motion France за твердженням виробника, це єдина вилка яка не клює під час гальмування та майже не потребує сервісу. Вона розрахована на будь який стиль катання, має космічний дизайн!
На папері все виглядає так, наче вилка Motion — справді новаторська штука, але є тут одна заковика...
Add a comment...

Post has attachment
Public
IMBA підтримує е-велосипеди на велосипедних маршрутах.
Нещодавно Міжнародна асоціація гірських велосипедів (IMBA) переглянула свою позицію і надала доступ електро-велосипедам класу 1 до гірських велосипедних маршрутів. В США не всюди дозволено їздити на електричних велосипедах. Тож для них це гаряча тема. Нам, мешканцям диких просторів колишнього срср не збагнути причин цієї заборони. Ми їздимо де завгодно і як захочемо.
Рішення IMBA стосується e-MTB, позначених як клас 1, що означає, що електричний мотор допомагає обертати педалі і працює тільки під час педалювання і має потужність 750 Вт або менше. Загалом є чотири класи електричних гірських велосипедів.

Заява IMBA має здоровий глузд, не можливо встояти на шляху прогресу і набагато краще приєднатись до нього, ніж відчужувати.
Слід відзначити, що в консервативній Великобританії ставлення до пересування на електро-велосипедах більш виважено і їх володарі не стикаються з обмеженнями.

#велоновости #freeride #e-MTB #4bike
Add a comment...

Post has attachment
Public
А слабо за слова відповісти? - Канчеллара закликає Геймона на двобій
Американець жартівливо запитує: "Чи будуть роздавати печиво?"
Відомий велогонщик Фабіан Канчеллара (Fabian Cancellara) кинув виклик Філі Геймону (Phil Gaimon) запропонувавши позмагатися, після того, як колишній американський велогонщик повторив в своїй книзі чутки про те, що Канчеллара, можливо використовував механічний допінг, щоб виграти Тур Фландрії та Париж-Рубе в 2010 році.

Канчеллара, на своїй сторінке в Twitter, закликав суперника приєднатися до однієї з восьми подій під назвою "Chasing Cancellara", які заплановані на 2018 рік. Ці заходи пропонують будь-кому можливість позмагатися з Фабіаном Канчелларой на одному з маршрутів і той хто випередить його буде нагороджений відзнакою "Fabian Cancellara Conqueror Certificate".

Канчеллара завершив свою пропозицію, кажучи: "Мені дуже цікаво подивитися, скільки ватт ти зможешь витиснути! Починай тренуватися"
#nomotorneeded

Геймон швидко відреагував на виклик, пожартувавши: «Там є печиво? Катаючи на велосипеді треба мати печиво.» Але він не сказав, чи прийме пропозицію Канчеллари.

Незабаром після того, адвокати швейцарського велогонщика вимагали, щоб Геймон вибачився, а видавці прибрали його книгу з продажу. Проте Геймон відповів, що він лише: _"повторював чутки, які добре відомі і багато років повторювались в інтернет".
Він додав: _"Прикладіть рушницю до моєї голови, але це те, в що я вірю і я був би брехуном, якщо б я замовчав це, і не бачу спростувань і доказів, тому я не бачу, тому немає приводу знімати книжку з полиць".

Абзац в книзі Гаймона складається з тверджень, подібних до аргументів в інтернеті і базуються на підозри, що прискорення Фабіана Канчеллари на Турі Фландрії в 2010 році було "неприродним".
Канчеллара завжди заперечував звинувачення в механічному допінгу і колись казав: "Моє тіло - мій двигун". Проте новий президент UCI Девід Лаппартенд сказав Cyclingnews, що Міжнародний Союз Велосипедистів (UCI) буде розслідувати останні претензії.

Гаймон наполягає, що цей епізод був висмикнутий з контексту книги, і що він лише намагався розвіяти ореол слави навколо героїв велоспорту, та зосередити увагу на менш відомих велогонщиках. Його книга під назвою: «Draft Animals: Living the Pro Cycling Dream (Once in a While)» подає важки подробиці його особистої кар'ери і того як він намагався вижити як професійний велогонщик.

#велоновости #скандал #ChasingCancellara
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded