Profile cover photo
Profile photo
Dobrodruhsk
33 followers
33 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
V lete roku 2017 sme sa partia zozbieraná pod hlavičkou Dobrodruha vybrali do nádherných hôr indického Ladakhu, aby sme tu zažili v sedle legendárnych motoriek Royal Enfield nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Bohunice? Ktoré Bohunice?

Bohunice sú pri Ilave, Bohunice sú pri Pukanci, sú Bohunice a Jaslovské Bohunice pri Trnave, ale tie sú už spojené ako siamské dvojčatá. Toto je rozprávanie o Bohuniciach pri Ilave, alebo ešte presnejšie o Bohuniciach nad Váhom v susedstve obce Pruské.

Post has attachment
Spoznajte Európske turistické trasy s osobitým kúzlom
Leto skončilo, no to neznamená, že by ste mali zavesiť turistické topánky na klinec. Ponúkame zaujímavé európske turistické trasy, ktoré v septembri v pohode stíhate. Teda ak si trúfate :)
Alebo ste tu už boli?
http://www.dobrodruh.sk/cestovanie/spoznajte-europske-turisticke-trasy-s-osobitym-kuzlom

Post has attachment
Oživte svoj Instagram päticov inšpiratívnych dobrodruhov
Instagram je bezodná studnica inšpirácie. Najmä ak sledujete tých správnych ľudí. My sme pre vás vybrali piatich zahraničných dobrodruhov, ktorí svoju prácu robia naozaj dobre.
http://www.dobrodruh.sk/cestovanie/ozivte-svoj-instagram-paeticov-inspirativnych-dobrodruhov

Post has attachment
Jeseň v Českej republike ovládnu slávnosti vína
S jeseňou prichádza do českých viníc čas zberu úrody. A pri zbere hrozna a výrobe vína nesmú chýbať tradičné slávnosti plné hudby, tanca, a hlavne gurmánskych zážitkov s ochutnávkou toho najlepšieho z tohtoročných vín a burčiakov.
http://www.dobrodruh.sk/ceska-republika/jesen-v-ceskej-republike-ovladnu-slavnosti-vina

Post has attachment
Armensko? Vystúpiš a okradnú ťa. To bola asi najčastejšia "odpočutá" reakcia okolia. ... pre našinca stále neznáma a neobjavená krajina.

Post has attachment
Ak hľadáte mimoriadne zážitky z cesty, choďte do Iránu. Napriek politickej propagande patrí Irán k najbezpečnejším krajinám Blízkeho východu.
Wait while more posts are being loaded