Profile cover photo
Profile photo
Primo Fasad
https://fronts.com.ua/
https://fronts.com.ua/
About
Posts

Post has attachment
Стільниці для кухні з акрилового каменю.
Стільниці для кухні з штучного каменю приємні на дотик, вони гладенькі та здатні зберігати тепло. На відміну від пластику чи натуральної деревини, акрил не поглинає неприємні запахи. Він стійкий до появи плісняви і грибку, що є принциповою вимогою до поверхонь для приготування їжі. Технологія виготовлення акрилових стільниць передбачає можливість добирати та комбінувати різноманітні відтінки. Це не тільки відкриває широкі дизайнерські перспективи, але й допомагає приховати місця швів між сусідніми частинами.
Детальніше на: https://fronts.com.ua/stilnici-z-akrylovogo-kamenyu/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Фасади ПАТРІЦІЯ – елегантна неокласика!
Трендом цього сезону є фасади для кухні ПАТРІЦІЯ, які користуються високим попитом для облаштування приватного житла, готелів, ресторанів. Основою фасаду є масив вільхи, лиштва виготовлена з високоякісної МДФ та облицьована шпоном вільхи. Завдяки спеціальній технології обробки деревини (laccato з закритою текстурою), виріб приваблює гладенькою поверхнею, елегантно виблискуючи легкою патиною та лаком. Колір білого перламутру є універсальним, тому ідеально підходить до будь-якого інтер’єру у стилях «неокласик», «класик», «модерн» та «античність».
Детальніше на: https://fronts.com.ua/fasady-patricija/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Фасади АЛІЄРІ - довершеність класики
Фасади з масиву дерева АЛІЄРІ є втіленням високого стилю у поєднанні з сучасними технологіями. Світлі відтінки «шампань» з позолотою та легкою патіною створюють враження невагомості та витонченості. Традиційний орнамент на колонах, арках та порталах додає виробу аристократичності.
Детальніше на https://fronts.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
МЕБЛЕВІ ФАСАДИ - ДАРОВАНІ ПРИРОДОЮ!
Детальніше на https://fronts.com.ua/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded