Profile cover photo
Profile photo
BARTOM MICHAŁ CHLEBOWSKI
About
Posts

Post has attachment
Do produkcji parapetów syntetycznych używa się mieszaniny kruszywa „Biała Marianna” i poliestrów. Parapety tego typu są trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Poza tym są wytrzymałe na duży zakres temperatur (od -35oC do +115oC). Wyróżnia je także odporność na ścieranie. Znajdą je Państwo w naszej ofercie - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy szeroki wybór okien PCV. W ofercie znajdują się m.in. okna Brugmann. Okna te są wyjątkowo szczelne i dobrze chronią przed deszczem, kurzem czy silnym wiatrem. Wyposażone są w dwukomorowe, zgrzane w narożach uszczelki oporowe, które sprawiają, że nie przedostanie się przez nie nic. Polecamy - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy parapety wykonane z różnych materiałów, m.in. z blachy obustronnie cynkowanej. Parapety stalowe nadają się do montażu z oknami PCV, drewnianymi i aluminiowymi. Poza tym w ofercie znajdują się także parapety drewniane, komorowe, syntetyczne i konglomeraty. Zapraszamy na stronę internetową po więcej szczegółów - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo okien, które gwarantują bardzo dobra szczelność, izolację termiczną i akustyczną? W takim razie na pewno zainteresuje Was nasza oferta stolarki okiennej PCV! Asortyment jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do kontaktu - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy w sprzedaży także bramy przemysłowe. Brama przemysłowa segmentowa standard jest niezawodna, trwała i gwarantuje bezpieczeństwo. Bramę zbudowano z płaszcza bramy oraz prowadnic pionowych i poziomych wraz ze stalowymi dodatkami. Polecamy - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/bramy-i-drzwi/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy coraz zimniej za oknem, warto zamontować rolety, które dodatkowo będą nas chronić przed chłodem z zewnątrz. Poza tym mogą stanowić ciekawe uzupełnienie aranżacji przestrzeni w pomieszczeniu i chronić przed promieniami słońca. Polecamy nasze usługi w tym zakresie - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także wysokiej jakości bramy garażowe. Polecamy m.in. bramę garażową segmentową standard, otwieraną pionowo do góry. Bramy tego typu produkujemy na indywidualne zamówienie, więc mają Państwo pewność, że będzie dopasowana do pozostałych elementów budynku. Zachęcamy do zakupów - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/bramy-i-drzwi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lubisz drewno w mieszkaniu? W takim razie polecamy parapety drewniane. Drewno jest klejone warstwowo, co oznacza, że nie musisz się martwić o to, że odkształci się pod wpływem wilgoci i powietrza ogrzanego kaloryferem. Drewniane parapety wewnętrzne wyglądają wyjątkowo, zachęcamy do kontaktu - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy parapety wykonane z różnych materiałów, m.in. parapety syntetyczne, stworzone z mieszaniny kruszywa „Biała Marianna” i poliestrów. Parapety te są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, a także wytrzymałe na duże różnice temperatur. Warto też dodać, że są odporne na ścieranie. http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy szeroki wybór stolarki PCV. Jedną z naszych propozycji jest okno Ideal 8000. Główną zaletą produktu jest redukcja parametrów akustycznych oraz cieplnych. Oznacza to, że okno skutecznie tłumi hałasy z zewnątrz, a także chroni przed zimnem. Polecamy - http://bramyoknadrzwi-legionowo.pl/okna-i-parapety/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded