Profile cover photo
Profile photo
Kapela Czech It
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Další akustický koncert v Benešově! Tentokrát v nově otevřené kavárně "Kafe bar terasa".

 27.března ve 20.00
Photo

Post has attachment
https://www.facebook.com/events/1577072959177345 V sobotu hrajeme akusticky v kavárně Kafe+Damu, začínáme v 19.30. Akce je v režii starého kavárníka Onřeje Kuja Kudrny!
...
Foto: Ondřej Pokorný
...
Check out the acoustic Event in Kafe+Damu. Executive producer by OKK!
Photo

Post has attachment
# COMING HOME k poslechnutí na SoundCloud. Dárek od nás pro Vás, děkujeme, že jste s námi
https://soundcloud.com/czechit/czech-it-coming-home

# COMING HOME listen to it right now on SoundCloud. A present from us to you, thanks for being here with us

Post has attachment
Děkujeme všem, kteří jste pro nás hlasovali v soutěži MATTONI HVĚZDA INTERNETU (Český Slavík), umístili jsme se na nááádherném 15. MÍSTĚ! Čučíme jak puci, děkujeme!  http://hvezdainternetu.cz/vysledky

A další dík patří Jítě Pallové (violoncello) a Rebece Škvorové (vokály) za jejich včerejší pomoc na koncertě.Byly jste úžasné!
Photo

Post has attachment
Z 300 přihlášených vybrala odborná porota 10 kapel. V sobotu každá z nich zahraje 3 své písně a večer pak porota vyhlásí vítěze.
Out of 300 bands the jury has chosen top10. All these bands will play 3 songs and later that day the jury will announce the winner.
Photo

Post has attachment
Ještě jste pro nás nehlasovali? Klikněte na odkaz a můžete tak učinit Hlasovat sice můžete jenom jednou, ale sdílet můžete kolikrát je libo.
Děkujeme! 
http://hvezdainternetu.cz/je/czech-it
...
Have you not voted yet? Click on the following link and do it so! You can only vote once but share as many times as you like 
Thank you!
http://hvezdainternetu.cz/je/czech-it

Post has attachment
Myslíte, že máme na Slavíka?  Tak pro nás hlasujte v soutěži Mattoni Hvězda Internetu 2014! Odbornou porotou jsme byli vybraní do TOP 100 internetů, kteří se nyní utkávájí v duelech až do 21. listopadu. Více info o hlasování v odkaze. 
...
We´ve made it to the TOP 100 artists who from now have a chance to be awarded a prize Cesky Slavik in category Hvezda Internetu 2014. Vote for us in the duels until 21st November!

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded