Profile cover photo
Profile photo
Budo-Serwis Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

W asortymencie Budo-Serwisu z Piotrkowa Trybunalskiego znajdują się elementy służące do okuć okiennych i drzwiowych firmy ROMB. Jednym z nich jest końcówka 5U, którą stosuje się w skrzydłach okien RU{Dr i Tw}. Służy jako dodatkowy element, który utrudni włamanie się intruza do naszego domu, jeśli zastosujemy ją w wersji okucia o podwyższonej odporności. RU{Dr i Tw}

Add a comment...

Post has attachment
Budo-Serwis z Piotrkowa Trybunalskiego oferuje okucia polskiej firmy ROMB. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in. blokady zasuwnicy, dociski (malowane na kolor biały i brąz, jak też ocynkowane), jak i końcówki z zastosowaniem w skrzydłach okien Ui R {Dr i Tw}. Końcówka ta służy do przekazywania napędu w górnej części skrzydła - http://www.budo-serwis.com.pl/okucia-okienne/okucia-obwodowe/romb.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki odwiedzeniu tej zakładki http://www.budo-serwis.com.pl/okucia-okienne/okucia-obwodowe firmy zajmujące się produkcją stolarki otworowej znajdą wszelkie rozwiązania, które przydają się w produkcji okien i drzwi. Oferujemy bowiem m.in. narożniki, końcówki i zaczepy antywłamaniowe do ręcznego i automatycznego okuwania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie produkty marki ROMB. Producent ten oferuje okucia do okien i drzwi balkonowych, który z racji wdrażania innowacyjnych rozwiązań stał się jedną z firm oferujących najlepsze systemy na naszym rynku. Zapraszamy http://www.budo-serwis.com.pl/okucia-okienne/okucia-obwodowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Budo-Serwis z Piotrkowa Trybunalskiego nie spoczywa na laurach. Dbamy o to, by nasz asortyment wciąż się powiększał po to, abyśmy mogli naszym Klientom dostarczać najlepsze produkty z zakresu okuć okiennych i drzwiowych i szeroko pojętych systemów antywłamaniowych. Zachęcamy do współpracy http://www.budo-serwis.com.pl/o-firmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki współpracy z firmą Budo-Serwis z Piotrkowa Trybunalskiego możecie być Państwo pewni, że hasło „Solidne zabezpieczony dom” nie będzie pustymi słowami. Sprawimy, że Wasz dom będzie naprawdę dobrze zabezpieczony – wszystko dzięki m.in. okuciom drzwiowym i okiennym, jak też klamkom oraz systemom alarmowym, które oferujemy. Zapraszamy http://www.budo-serwis.com.pl/o-firmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybór zamków wierzchnich nie należy do najłatwiejszych, dlatego nasi pracownicy służą Państwu pomocą. Wystarczy, że skontaktują się z nami Państwo, a nasz przedstawiciel przeprowadzi wywiad, aby dowiedzieć się, jakie mają Państwo oczekiwania. Posiadamy wiele typów zamków, a więc znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego naszego klienta! http://www.budo-serwis.com.pl/zamki
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okna i drzwi każdego dnia są intensywnie eksploatowane, warto więc zadbać o ich odpowiednią konserwację, aby nie dopuścić do nich zniszczenia. Nasza firma ma Państwu do zaoferowania specjalne środki czystości, a także smary i zmywacze do plan. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na stronie http://www.budo-serwis.com.pl/srodki-do-czyszczenia-i-konserwacji
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki zaangażowaniu w to, co robimy zostaliśmy Centralnym Dystrybutorem Okuć Budowlanych firmy ROMB SA w Piotrkowie Trybunalskim. Współpracujemy również z innymi dostawcami okuć, jak LOB, GERDA, Effector, Novet i Laguna. Zachęcamy do współpracy http://www.budo-serwis.com.pl/o-firmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Służymy Państwu pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Nasz przedstawiciel nieustannie jest pod numerem telefonu, a gdyby woleli Państwo kontakt e-mailowy – zachęcamy do skorzystania ze specjalnego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Wszystkie dane niezbędne do kontaktu znajdują się tutaj http://www.budo-serwis.com.pl/kontakt.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded