Profile cover photo
Profile photo
Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Już teraz zapraszamy na nasze styczniowe kursy. Nowy rok zaczynamy od kursu mezoterapii igłowej. Mezoterapia polega na dostarczeniu substancji aktywnych do skóry, w miejsca, które chcemy udoskonalić. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Zapraszamy serdecznie - http://pimik.pl/wydarzenie/mezoterapia-iglowa-19/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia. Życzymy zdrowych, spokojnych świąt, spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze. Niech uśmiech nie schodzi z twarzy, a melodia kolędy nie cichnie. Życzymy, by te magiczne dni były czasem odpoczynku od codziennych trudów, spędzonym wśród najbliższych. http://pimik.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolenie. Szkolenie z toksyny botulinowej odbędzie się 23 grudnia. Wstrzyknięcie odpowiednio małych dawek toksyny botulinowej likwiduje zmarszczki mimiczne oraz zapobiega ich powstawaniu. Szkolenie jest przeznaczone tylko dla lekarzy i personelu medycznego - http://pimik.pl/wydarzenie/toksyna-botulinowa-34/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowujemy lekarzy i kosmetologów do wykonywania kosmetycznych zabiegów estetycznych w sposób rzetelny i skuteczny. Dzięki kursom i szkoleniom lekarze mogą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Zapraszamy do kontaktu z Polskim Instytutem Medycyny i Kosmetologii we Wrocławiu - http://pimik.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje szkolenia i kursy poświęcone między innymi zabiegom z wykorzystaniem wypełniaczy i toksyny botulinowej. Proponujemy szkolenia z mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, mezoterapii igłowej lub wolumetrii czy technik łączonych. Nasze kursy prowadzą certyfikowani specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej, zapraszamy - http://pimik.pl/szkolenia-oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy różnorodne szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i zabiegów kosmetycznych. Polecamy m.in. szkolenia z powiększania penisa autologicznym przeszczepem tłuszczu lub kwasem hialuronowym. W ramowym programie znajduje się m.in. zastosowanie lasera chirurgicznego do obrzezania, likwidacji stulejki i podcięcia wędzidełka. Zapraszamy - http://pimik.pl/pakiety-dla-lekarzy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kurs podologia poziom 1 to cykl szkoleń który polecamy kosmetyczkom, kosmetologom i personelowi medycznemu. Zajęcia obejmują takie bloki tematyczne jak: wprowadzenie do podologii, anatomia stopy, Higiena i BHP, metody oceny stóp, pedicure specjalistyczny i specjalistycznymi frezami. Zapraszamy - http://pimik.pl/szkolenia/podologia-poziom-1/.
Add a comment...

Post has attachment
Kurs mikropigmetacja maszynowa to cykl szkoleń dedykowanych kosmetyczkom, kosmetologom, którzy chcą wprowadzić do swojej oferty gabinetowej stylizacje makijażu permanentnego. Zajęcia obejmują bloki tematyczne takie jak: makijaż permanentny metodą lip light i artystyczne cieniowanie czy makijaż permanentny metodą włos po włosie. Zapraszamy - http://pimik.pl/szkolenia/mikropigmentacja-maszynowa/.
Add a comment...

Post has attachment
Wypełnienie wolumetryczne pozwala Pacjentowi przywrócić naturalny i młody wygląd twarzy. Podczas zabiegu następuje uzupełnienie objętości tych fragmentów twarzy, gdzie powstają ubytki tkanki podskórnej. Wypełniacze wolumetryczne zawierają usieciowany kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia. Na szkolenie (teoretyczne i praktyczne) w tym zakresie zapraszamy do naszego Instytutu - http://pimik.pl/szkolenia/kaniule-i-wolumetria-szkolenie/.
Add a comment...

Post has attachment
Kwasu hialuronowego używa się jako wypełniacza, który pomaga przywrócić naturalną objętość w tych okolicach twarzy, gdzie najsilniej następuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Do miejsc tych zaliczamy okolice kości policzkowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych oraz kącików ust. Zainteresowanych szkoleniem z zakresu wypełniaczy I stopnia zapraszamy do kontaktu - http://pimik.pl/szkolenia/wypelniacze-i-stopnia/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded