Profile cover photo
Profile photo
Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii
1 follower
1 follower
About
Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii's posts

Post has attachment
Jeśli stawiasz w swoim życiu zawodowym na ciągły rozwój, skorzystaj z naszej oferty. Nasze szkolenia z zakresu medycyny estetycznej są odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku. Oferujemy wysoki poziom kursów i świetną atmosferę. Dzięki nam podniesiesz swoje kwalifikacje i poszerzysz zakres usług, zapraszamy - http://pimik.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Chirurgów zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń z podstaw chirurgii estetycznej i plastyki brzucha. Na podstawy chirurgii estetycznej składają się minilifting twarzy, korekta odstających uszu, plastyka górnych powiek i korekta kształtu ust. Zapraszamy - http://pimik.pl/pakiety-dla-lekarzy/.
Photo

Post has attachment
Nasza szeroka oferta szkoleń dla lekarzy obejmuje także powiększanie penisa. Proponujemy 2 metody powiększania: autologicznym przeszczepem tłuszczu lub kwasem hialuronowym. Na program szkolenia składa się m.in.: liposukcja mechaniczna, powiększanie penisa w zależności od wybranej metody oraz wykorzystanie lasera chirurgicznego do obrzezania i likwidacji stulejki. Polecamy - http://pimik.pl/pakiety-dla-lekarzy/.
Photo

Post has attachment
Fibryna to autogenna matryca, która stymuluje gojenie i wzrost tkanek miękkich. Zawiera naczyniowy czynnik wzrostu i mnóstwo leukocytów. Wypełnienie odpowiednich miejsc fibryną powoduje redukcję zmarszczek i odmłodzenie skóry. Szkolenia przygotowujące do zabiegów z użyciem autologicznej fibryny prowadzimy w naszym instytucie, zapraszamy - http://pimik.pl/wydarzenie/autologiczna-fibryna-af/. 

Post has attachment
Osocze bogatopłytkowe PRP (PlateletRichPlasma), to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Zabiegi osoczem bogatopłytkowym wykorzystywane są w medycynie estetycznej od wielu lat i służą profilaktyce przeciwstarzeniowej. Na kursy przygotowujące do przeprowadzenia zabiegów z zastosowaniem osocza bogato płytkowego zapraszamy do Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii we Wrocławiu - http://pimik.pl/szkolenie/osocze-prp/.
Photo

Post has attachment
W marcu zapraszamy m.in. na szkolenie z zakresu zabiegów z użyciem toksyny botulinowej. Wstrzyknięcie odpowiednio małych dawek toksyny botulinowej likwiduje zmarszczki mimiczne i zapobiega ich powstawaniu. Szkolenie, składające się z części teoretycznej i praktycznej, przeznaczone jest wyłącznie dla lekarzy i personelu medycznego. Zapraszamy - http://pimik.pl/szkolenie/toksyna-botulinowa-11/. 

Post has attachment
Lekarzom, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności polecamy m.in. kurs lipoliftingu. Zabieg ten polega na przeszczepie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego do modelowania twarzy, szyi i dłoni. Więcej na temat tego i innych szkoleń dla lekarzy znajdą Państwo pod tym linkiem - http://pimik.pl/pakiety-dla-lekarzy/. 
Photo

Post has attachment
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z Polskim Instytutem Medycyny i Kosmetologii we Wrocławiu. Obiecujemy, że udzielimy wyczerpujących odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Numer telefonu i adres mailowy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy - http://pimik.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Wypełnienie wolumetryczne przywraca naturalny, młody wygląd twarzy. Zabieg ten polega na uzupełnieniu objętości obszarów twarzy, w których powstają ubytki tkanki podskórnej, pojawiające się wraz z wiekiem. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, w czasie której Kursant będzie przeprowadzał zabieg na modelce. Zapraszamy - http://pimik.pl/terminy/wolumetria-6/. 

Post has attachment
W lutym zapraszamy między innymi na szkolenie „Nici COG ciało”. Nici z PDO, czyli z polidioksanonem jako substancją czynną, są stosowane w szwach chirurgicznych od ponad 20 lat. Obecnie nici PDO wykorzystywane są również jako innowacyjny środek do przeprowadzania bezoperacyjnego liftingu. Dzięki mało inwazyjnej ingerencji w skórę Pacjent nie jest narażony na nieestetyczne blizny czy długotrwałą rekonwalescencję. Zapraszamy na szkolenie - http://pimik.pl/terminy/nici-cog-cialo/. 
Wait while more posts are being loaded