Profile

Cover photo
Besen GÜMÜŞ
36 followers|531,119 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Taşsız erkek yüzükleri
 İmaj dediğimiz hayatımıza ait izler barındıran özellikle de karizmatik beyler ve şık hanımlar için akılda kalan aynı zamanda bu kavramın bütünleştiği bireyler olmayı kim istemez ki. Bunun için imaj dediğimiz fiziksel görünümümüzle tam bir mükemmellik eşliğinde olmak istiyorsanız yeniden ve tarzımızı değiştirerek bu havayı kolaylıkla yakalayabiliriz. Tarz adından da anlaşıldığı gibi kişiye özel bir görünüm kazandırmakta daha mükemmel olunduğunda ise imaj sahibi bir insan olarak çevremiz tarafından anılmaktayız. Bunun için ilk adımları çevreniz adına siz atmak için daha ne bekliyorsunuz. Öncelikli olarak dış görünüşümüzü daha da güzel bir hale getirerek yeni aksesuar takı gibi araçları kendinize adapte ederek başlamanız gerekmektedir.
Bu aksesuarın adı çevrenizde büyük olasılıkla fazla görmediğiniz yalnızca resmi olarak evli erkeklerin üzerinde rastlayabileceğiniz yüzüktür. Fakat bahsettiğimiz yüzük altın veya gümüşten yapılan sıradan nişan ve nikah gibi törenler için hazırlanan bir model değildir. Yüzük parmağa takılan halkayı ifade etmekte yani bizim bir parçamız bir bütünümüz onunla tam bir bütün içerisinde olmamızı hedefleyen bir modeldir. Taşsız erkek yüzükleri olarak piyasada eşine fazla rastlanmayan modelleri üretmekte adımızı yurtta ve tüm dünyada duyurmaktayız. Bizlerden her konuda ve her üründe memnun kaldığını özellikle belirten müşterilerimiz ile birlikte kendimizi daha ispatlamaktayız. Modellerimizin sıradan ve basit olanları sadece isteğe göre hazırlanmakta taşsız erkek yüzükleri olarak bir çok simgeyi yüzüğünüze özel olarak işlemekteyiz.
Ay yıldızlı amblemimizden tutunda doğa görüntülerine kadar siyasi , tarihi bir çok imgeyi ve yapıtı yüzüğünüze isteğe göre işlemekte kalitemizden asla ve asla ödün vermemekteyiz. Günümüzün popüler hale getirmediği sizlerin sayesinde çevrenizi ve tarzınızı değiştirecek karizmanızı ayrı bir biçimde güzelleştirecek olan yüzükler şöyle bir incelendiğinde tarihsel ayrıntıları çok fazladır. Bir çok model ve bir çok işleme ile gümüş yüzük sektörünün lideri konumuna gelen işletmemiz sadece ürünleriyle değil aynı zamanda müşteri memnuniyeti parolasıyla da müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Her zorlu yolu müşterilerimiz sayesinde aştığımızın bilincinde olan işletmemiz varlığını sizlerin desteğiyle bu sektörde ilelebet sürdürmeye karalıdır. 

#taşsız #erkek #yüzük 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Taşlı El Yapımı Yüzükler
 
 Şüphesiz hepimiz giyimimize, dış görüntümüze özen gösteririz. Bir çok insanın bize baktığı o bakışın olumlu olmasını beklemekteyiz. Bunun içinde gerek giyimimiz gerekse üzerimizdeki aksesuarların en güzel bir şekilde seçilmesi gerektiğini biliriz. Bu aksesuarların en çok göze hitap edeni ve de bireyler üzerinde en çok etki bırakan ürünü tabii ki de yüzüklerdir . Fakat yüzüğün geçmişini ve geleneklerimiz göreneklerimiz üzerindeki görüşlerine bakacak olursak genellikle evlilik veya nişan gibi kurumların simgesi olarak nitelendirilir. Öyle ki işletmemiz bir çok ürünü ve bir çok kuruma hitap edecek şekilde hem de isteğe bağlı olarak yüzüğü şekillendirme işlemlerini tam bir mükemmelliyet eşliğinde kusursuz olarak istikrarlı bir biçimde sürdürmektedir.
  İşletmemiz isteğe göre bir çok ayarlarda ve bir çok şekillerde yüzük üretmektedir. Doğal taşlı el yapımı  yüzüklerden kurumsal törenlerin gerçekleştirilebileceği bu yüzüklerin bay ve bayanı olmak üzere bir çok modeliyle göze hitap değeri paha biçilemez şekildedir.
   Artık bir çoğumuzun bildiği gibi özellikle de son dönemlerde ekonomi her sektöre olduğu gibi bu sektöre de el atmaktadır. Ekonomide ki dalgalanma ve uçuk fiyat durumları bu piyasayı olumsuz yönde etkilemiştir. Fakat piyasanın etkisinden kurtulup siz değerli müşterilerine en optimal seviyede yanıt vermeye çalışan işletmemiz bu durumu en iyi bir şekilde yapmaktadır. Çünkü yıllardır hizmet veren ve her kitleye her bireye her eleştiriye olumlu yanıt veren işletmemiz bu gücünü sizlerden almaktadır. Doğal taşlı yüzüklerin insan hayatındaki özellikle de çevreye  olan etkisini bilen bir işletmeye sahip olmak herkesin başarabileceği bir durum değildir.
Bu sorumluluğu en iyi bilen bizim gibi işletmeler ülkemizde yok denecek kadar azdır. Bizler bu değerli işletmeyi siz müşterilerimizle olan bağımızı daha üst seviyelerde ve daha ileri noktalara taşımak için bu bilinci kendimizde yer edinmiş bulundurmaktayız. Oldukça yüksek miktarlarda  olan yüzük fiyatlarındaki  indirimlerimiz  ile sizlere en iyi bir biçimde ve sizlerin durumunda her hangi bir ödeme noksanlığı oluşmayacak bir biçimde düzenlediğimiz yüzük fiyatlarıyla her  bireyde mutluluk oluşturmaktayız. 

#Doğal #Taşlı  #yüzük  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Kehribar Taşlı , El Yapımı , Gümüş Erkek Yüzük

#sarıkehribar #erkek #yüzük
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Kehribar Taşlı , El Yapımı , Erkek Gümüş Yüzük

#kehribar #gümüş #yüzük
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Firuze Taşlı , El Yapımı , Erkek Yüzük Gümüş

#firuze #elyapımı #erkekyüzükgümüş 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Ametist Taşlı , El Yapımı , Gümüş Erkek Yüzük

#ametist #elyapımı #gümüşerkekyüzük 
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
36 people
mehmet ali esen's profile photo
David Karafka's profile photo
Александър Рангелов's profile photo
Денис Даниленко's profile photo
Erhan Kaya's profile photo
Luciana Zanini's profile photo
Ismail Koc's profile photo
Hakan Avcı's profile photo
Resse Hiegl's profile photo
 
Özel tasarım yüzükler
 Günlük hayatımızın önemli bir parçası olan ve bir çoğumuza göre müthiş bir olumlu gösteriş yansıtmaya yarayan aksesuarlar vardır. Kimi bireylerimiz saat kimi bireylerimiz saat olarak bunu görseler dahi yaptığımız araştırmalara göre yüzük bir çok kişilerce onaylanmış ve bunlar yüzüğü daha ön planda tutmuşlardır. Yüzüğün işlevlerine ve görüntüsüne bakacak olursak yüzük halka şeklinde parmağa takmaya yarayan kimileri için üst düzey bir karizma yaratırken kimileri için önemli simgeleri veya kuruluşları işaret etmektedir. Tarihçesini incelediğimizde barok dönemlere uzanan ve zaman zaman maden çeşitliliğinden dolayı farklı ham maddelerden yapılan yüzük bazen de  devletler arası önemli yazışmaları  mühürlemeye yarayan bir semboldür. Bu sembol bir çok zamanda sınıfsal ayrılıkları işaret etse de günümüzde artık nişan , evlilik gibi kurumsal simgeleri göstermektedir.
  Modern yüzük sektörünün hakimi olarak hizmet veren işletmemiz artık barok dönemin , orta çağın, antik Yunan’ın her çeşit yüzük modelini bilmekte ve üzerine çeşitli işlemeler ile özel tasarım yüzükleri sizlerin tasarım zevkine sunmaktadır. Özel tasarım yüzükler ile istenilen modelin istenilen çeşidin istenilen maddenin sadece neler olduğunu tarif edilmesi ve ardından bizim tecrübemize bırakılması yeterlidir. Sizlere istediğiniz tasarım ve modelde cam, gümüş ve altının üzerine bin bir güzellikte ve istenilen zevke göre işlemeler ile hitap kitlemiz günden güne artmaktadır. Artık erkeğinden bayanına yaşlısından gencine karizmanın sembolü olarak gördüğümüz bildiğimiz ve bir çoğumuzun da kesinlikle zevklerini ve hevesini karşılaması yüksek olan yüzük aksesuarının bir çok modeli bir çok çeşidi bizde mevcuttur. Ürünlerimizde herhangi bir kalite düşüklüğü herhangi bir bozukluk veya defo görüntüsü yaratabilecek bir durumun olmadığını bilsek de sizleri tatmin edemeyecek bir üründe iade alımlarımız söz konusudur. Sosyal hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan ve mükemmel derecede  görüntü şıklığı yaratan yüzükler hepimizin bir sembolü haline gelmesi de kaçınılmazdır. Bu durumun getirdiği sorumluluğu üzerimizde hisseden işletmemiz işinin hatta piyasanın en iyileri olmasından da bilindiği gibi bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirerek işini yapmaktadır. 

#özel #tasarım #yüzük
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Safir Taşlı Yan Kısımları Tuğra Motifli El Yapımı Yüzük

#safir #tuğra #yüzük
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Kehribar Taşlı , El Yapımı , Erkek Yüzük 

#kehribar #erkek #yüzük
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Firuze Taşlı , El Yapımı Gümüş Erkek Yüzük

#firuze #gümüş #yüzük
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Firuze Taşlı , El Yapımı , Erkek Gümüş Yüzük

#firuze #elyapımı   #erkekyüzük  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Doğal Ametist Taşlı , El Yapımı , Erkek Yüzük 

#ametist #elyapımı #erkekyuzuk
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
Have him in circles
36 people
mehmet ali esen's profile photo
David Karafka's profile photo
Александър Рангелов's profile photo
Денис Даниленко's profile photo
Erhan Kaya's profile photo
Luciana Zanini's profile photo
Ismail Koc's profile photo
Hakan Avcı's profile photo
Resse Hiegl's profile photo
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
www.besengumus.com
Links
Other profiles
Contributor to