Profile

Cover photo
Besen GÜMÜŞ
37 followers|593,130 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 
**
YÜZÜK NEDİR, NEREDEN GELMİŞTİR? Yüzükler hayatımıza çok eski dönemlerde girmiş günümüze
kadar ulaşmıştır. Eski dönemlerde evlilik, nişan dışında mühür olarak da
kullanılmaktaydı. Bazı kültürlerde özgürlüğün bazılarında ise gücün bir
göstergesi olarak kullan...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 
MODERN BİR DURUŞU SERGİLERKEN SİZLERE İMAJ GÜCÜ KAZANDIRAN YÜZÜKLER
Erkek yüzüklerinde yer alan klasik halka kullanımları geçmişe sürükleyen modern tasarımlı yüzükler oldukça dikkat çekici bir görkemle karşımıza çıkarmaktadır. İşlemeli detayların ver verilmesi dışında taşlı yüzük bütünlüğü sağlanarak imaj oluşturmada yet başına yeterli olma özelliğini kazanmıştır. Yüzüklerin gelişen çağa uyum sağlayarak farklı şekillere bürünmesi geleneksel yüzük kullanışını da geçmişe sürükleyerek her yaşa uygunluk taşımaktadır. Kibar ve sade bir duruşu sergilemek isteyen kişilere sade fakat güçlü bir duruş sergileyen taşsız yüzük modellerine yer verilmektedir. Gümüş olarak oluşturulması hem sağlık açısından hem de ağır duruşun sergilenmesinde oldukça önemlidir. Sitemizde yer alan erkek yüzük model farklılıklarını inceleyerek sizlerde oluşturduğu erkek yüzük satın al duygusunu harekete geçirerek online alışveriş keyfini güvenle elde edebilir ve uygun fiyatlarla en kaliteliyi elde etme şansını yakalayabilirsiniz.
Özellikle erkek gümüş yüzüklerinde oluşturulan taşsız modeller erkek elleriyle bütünlüğü rahatlıkla elde etmesinden dolayı fazlasıyla tercih edilmektedir. Geçmişin izlerini taşıyan mühür yüzük konseptlerinde siyah gümüş ile buluşturulurken bakır işlemelere ve kabartma modellerine günümüzde modern dokunuşlarla güçlü kılınarak aksesuar kullanımında öne çıkmaktadır. Erkeklerin çoğunlukla tercih ettiği modeller arasında yer alan lale motifleri ve Osmanlı Tuğrası en ince şıklığı ve en büyük gücü sunmaktadır. Evlilik simgesi dışında geniş bir şekilde erkekler tarafından kullanımda olan yüzüklerin modelleri ne sitemiz aracılığıyla erkek yüzük satın al olanaklarını değerlendirebilirsiniz.  Takıldığı amaca göre taşıdığı simgeye şekil veren yüzükler tercih ve zevk noktasında şekillenerek anlam kazanmaktadır. Sevgi dışında bağlılık, mistik bir güç, makam temsili ya da asaleti sembolize edebilmektedir. 
Parmak yapısına göre ince bir yapıda oluşturan modelleri ya da kalın yapılı bir modeli değerlendirirken parmağınıza sunduğu rahatlığa dikkat edilmesi gerekmektedir. Sitemizde sizleri temsil eden yüzük tasarımlarını bir arada bulabilir ve beğendiğiniz yüzüğü erkek yüzük satın al kalitesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Model olarak farklı seçeneklerin yer almasında önemli olan şekilleri kare bir yapı ya da oval bir yapı dışında kabartma yöntemleriyle geometrik duruşlar oluşturabilmektedir.

İnternet sitelerimize https://www.besengumus.com/erkek-yuzuk ; https://www.besensilver.com ; http://www.erkekyuzuk.org ; http://www.erkekyuzugu.com ; http://www.gumusden.com adresinden ulaşabilirsiniz..
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 
ERKEK YÜZÜKLERİNDE OLUŞTURULAN MODERN TASARIMLARLA SİZLERİ BULUŞTURUYORUZ
Yüzük kullanımı her ne kadar bayanların parmağında her defasında farklı bir modelle dikkat çekse de eski klasik kullanımından uzaklaşan modern tasarım gücüyle erkeklerde de artık birbirinden farklı modelleri görmek mümkün olmaktadır. Erkek yüzük kullanımı sadelik taşırken sunduğu asil duruşla kişiliğin bir yansımasını da aksettiği için oldukça tercihler önemlidir. Evlilik ya da nişan simgesini taşısa da artık günümüzde stil sahibi olan her bireyin tercih ettiği bir aksesuardır. Eski çağlardan bu yana kullanımı söz konusu olan yüzükler günümüze gelene kadar birçok şekil ve yapımında kullanılan malzemeler değişim sürecinde yer alarak günümüzde modern tasarımlar altında aksesuar ve moda kategorisinde trend anlayışı yerini almıştır.
Erkek yüzük kullanım seçeneklerini geniş bir çatı altında toplayarak beğenilere sunan sitemiz her zevke hitap eden kaliteli yüzüklerin değerli parmaklarda güçlü bir imajın oluşturulmasını sağlamaktadır. En uzun süreli kullanımı söz konusu olan yüzükler hangi amaçla alınırsa alırsın alınan amacı güçlü bir şekilde yansıtan alternatifleri sitemiz sunmaktadır. Birbirine bağlılığı temsil eden ve özel kılan yüzük seçimlerini özenle yer ver verdiğimiz seçenekler arasından değerlendirerek hediye edebilirsiniz. Sakin duruşunuzla bütünleşen sade seçimlerin dışında otantik görünümündeki yüzüklere de seçimlerinizde yer verebileceğiniz gibi taşlı modellerle de kararlı duruşunuzu yansıtabilirsiniz. Sıradan olmayı sevmeyen ve daima yaşam alanındaki yeniliklerde kullandığı aksesuarları da ele alan erkeklerin değişikliği modern çizgide ele alarak her yeni tasarımı elde etmelerini sağlayıp özgür yüzük tercihlerinde de gerçekleştirmelerinde yardımcı olmaktayız. 
Erkek yüzük modellerimizde temsil edilmesi istenilen her duygunun ifade gücü görselliklerinde sağlanarak rahat sorunsuz doğru ölçülerle parmaklarda yer almasını sağlamaktayız. Gelenek haline gelen yüzük kullanımın anlayışına güçlü tasarımla yenilikleri bağrında taşımasını sağlayarak sıra dışı olma özelliğinin yansımasını yüzüklerde buluşturup yüzük severlere sunmaktayız. Aranılan en önemli özelliklerden biri olan kaliteye sizler kadar değer verip daima parmaklarınızda yeniliğini korumasına özen gösteren seçenekleri sunmaktayız. Yer alan her yüzüğü detaylı bir şekilde inceleyebilir ve anında kendi stilinize hitap eden tercihlerini değerlendirebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
37 people
Erhan Kaya's profile photo
Tio Krait's profile photo
Ismail Koc's profile photo
HC de Souza's profile photo
gehan ahmed's profile photo
arief cavarella street musicians's profile photo
mohamùed ben ammar's profile photo
moula pallas's profile photo
foto leo's profile photo

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 
TAŞLI ERKEK YÜZÜK MODELLERİ İLE GÜÇLÜ SEÇİMLERİ ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Erkek yüzüklerinde aksesuar öneminde görsel olarak en güçlü seçenek kullanılan taşlı erkek yüzük çeşitleridir. Yüzüklerin kendini parmakta göstermesi amacıyla tercihlerin geleneksel sade görünümünden uzak olarak dikkat çekmesi gerekmektedir. Karşıdaki kişiye kendinizi şık sunmak adına önem verilen dış görsel giyinişte detayların yer aldığı çizgilerde yüzükler oldukça önem taşımaktadır. Yüzüklerin bilindiği gibi taşıdığı manevi güç yaşamları birleştirilen çiftler arasında oldukça gerekli bir araçtır.
 Fakat erkeklerin doğası itibariyle yüzük takma zevkleri klasik bir halka görünümünde kalarak günümüze kadar vasat olarak gelmiştir. Gelişen teknolojiyle değişime uğrayan tasarım gücü nihayetinde yüzüklere de yansıyarak klasik bir yapıdan uzaklaşarak modern bir görünümle yüzük zevkini yüksek kılmıştır. Moda trendleri arasında yer alarak her sezon farklı oluşumlarla yüzük severlere buluşturulan yüzükler oldukça dikkat çekici bir yapıda beğenilere sunulmaktadır. Özellikle taşlı erkek yüzük farklı modellerin duruşunu oval dışında kare ve farklı şekillerde oluşturularak renk detayları da seçenekler arasına sunulmuştur. Bu güçlü tasarımlarla moda trenleri yüzük seçeneklerini her yaşa ve her zevke uygun nitelikte oluşturarak erkeklerin seçenekleri zenginleştirilmiştir. Sitemiz yer alan en yeni modellerle sektöründe öncü vasfını taşıyarak istenilen her zevke kaliteli cevaplar sunmaktadır. Taş renklerinin zenginliğini kaliteli taşlarla buluşturarak akik dışında safir ve zümrüt ile oniks taşlarla yüzüklerin gösterişi eşsiz kılınmıştır. Genellikle erkeklerin tercihleri arasında yer alan yüzük üzerindeki ifadelere de yer veren sitemiz yüzüklerin kişisel buluşmasını da yardımcı olmaktadır. Şekil olarak yoğun bir beğeni toplayan faset kesimlerde sitemizde yer almaktadır. 
Taşlı erkek yüzük ince işlemelerde yer alarak ağır bir duruşun yüzükte elde edilmesi sağlanılmaktadır. Bu zengin çeşit aralıklarının modern tasarımlarla sunulması yüzük seçme alternatiflerini zengin kıldığı gibi sıkılıkla yüzük değiştirme seçeneklerinin de erkeklerin yaşamasını sağlayarak farklılık elde etmek istediklerinde farklı yaşamaları sağlanılmaktadır. Erkekler için farklı bir hediye sunmak isteyenlere yardımcı olan yüzük çeşitleri ve tasarımları sitemizden kolaylıkla elde ederek sevdiklerinize sıra dışı bir yüzük kullanma keyfini kalite ve şıklıkla sunabilirsiniz. 

İnternet sitelerimize https://www.besengumus.com/erkek-yuzuk ; https://www.besensilver.com ; http://www.erkekyuzuk.org ; http://www.erkekyuzugu.com ; http://www.gumusden.com adresinden ulaşabilirsiniz..
 ·  Translate
Doğal taşlı el yapımı erkek yüzükleri, özel tasarım yüzükler, taşlı ve taşsız erkek yüzükleri, satışı yapılmaktadır. Besen Gümüş
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 
KALİTELİ YÜZÜKLERİ GÜÇLÜ TASARIMLARLA BÜTÜNLEŞTİREREK YÜZÜK SEVERLERE GÜVENLE SUNUYORUZ..

Yüzük kullanımı taşıdığı anlamın önemiyle bütünleşerek daha çok özenli tercihlerin gerçekleşmesine neden olmaktadır. Çiftler arasındaki birlikteliği bağlayıcı kılan simge konumunda yer alan yüzükler bayanlar için geniş bir yelpazede sunulduğu gibi gelişen ilerlemelerle erkek yüzükleri modern bir tasarım altında birçok farklı modelleri bir arada sunmaktadır. bu modern tasarımları elde etme olanağını yakın kılan internet sitemiz her zevke hitap eden modelleri kullanıcılara sunmaktadır. genellikle nişan yüzüklerini takma klasik anlayışını benimsemeyen erkelere yüzük takma zevkini sıra dışı tasarım altında sunarak en yeni yüzüklere ulaşmasını sağlamaktayız. 
Günümüzde aksesuar kullanım olarak da ele alınan erkek yüzükleri giyilen her kıyafete uygunluk sağlayan taşlı yüzük alternatiflerinin dışında sitemizde iddiasını konuşturmak isteyen erkeklere de nakışlı yüzük modellerini sunmaktayız. Erkek yüzükleri trendlerinde yer alna en güçlü aksesuar kullanımını kullanıcılara sunarak her sezon moda kapsamında yenilenen yenilikleri sitemize taşıyarak geniş bir tasarım yansımasının parmaklarda bulunmasına öncülük etmekteyiz. Uygun fiyat avantajlarımızla daha fazla müşterilere ulaşım sağlamak adına kaliteden ödün vermeyen kaliteli yüzükleri kullanım rahatlığını ön planda tutarak özgür kullanımların yer almasını sağlamaktayız. Yüzüklerin bireylerle kurduğu güçlü bağ olan zevk ve kişilik yansımasını dikkate alarak zengin motiflerin yer almasını önemini vurgulayıp ince detay taşıyan modellere sitemizde yer vermekteyiz. Erkeklerin bayanlara oranda daha az aksesuar kullanımlarını dikkate alarak göze çarpan aksesuar yüzük seçeneklerinde güçlü bir duruşun sergilenmesine önem veren yüzükleri en yakışanı bulma ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktayız. 
Erkek yüzükleri modellerinde taşlı ve gümüş oluşumunda renklerin farklılıklarını da sağlayarak güçlü tercihlerin kalitede buluşmasını sağlamaktayız. Her bir detayın yüzükte taşıdığı anlamı ve şekli güçlü kılarak erkeklerin güvenle taşıdıkları yüzüğün anlamla bağdaşmasını sağlamaktayız. Sitemizde yer alan her yüzüğü detaylı bir şekle rahatlıkla inceleyebilir ve zevkinize uygun olan yüzük seçeneğini kolaylıkla uygun fiyat avantajlarımız eşliğinde sipariş edebilirsiniz. tarih boyunca geçmişten günümüze uzanan yüzüklerin varlığını erkeklerin parmağında buluşturarak geleneksel yüzük takma zevkinde sıra dışı tasarımları sunan güçlü modelleri müşterilerimize sunmaktayız. 

İnternet sitelerimize https://www.besengumus.com/erkek-yuzuk ; https://www.besensilver.com ; http://www.erkekyuzuk.org ; http://www.erkekyuzugu.com ; http://www.gumusden.com adresinden ulaşabilirsiniz..
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Besen GÜMÜŞ

Shared publicly  - 
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
Have him in circles
37 people
Erhan Kaya's profile photo
Tio Krait's profile photo
Ismail Koc's profile photo
HC de Souza's profile photo
gehan ahmed's profile photo
arief cavarella street musicians's profile photo
mohamùed ben ammar's profile photo
moula pallas's profile photo
foto leo's profile photo
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
www.besengumus.com
Links
Other profiles
Contributor to