Profile cover photo
Profile photo
Wesołowski Piotr. Kominki
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Kominki z wkładem grzewczym to bardzo popularne rozwiązanie. Gwarantują one bardzo szybki wzrost temperatury. Kominek tego typu warto umieścić w centralnym punkcie w domu, co zapewni równowagę w rozprowadzaniu ciepłego powietrza. Kominki z wkładem grzewczym znajdą Państwo w naszej ofercie - http://www.kominki.bochnia.pl/kominki/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również różne donice i kwietniki. Proponujemy rozmaite wzory i kształty. Produkujemy donice z betonu i kamienia, możemy je wykonać według własnych projektów lub zgodnie z pomysłem klienta. Nasze donice ogrodowe wyróżniają się starannością wykonania i trwałością. Polecamy nasze usługi - http://www.kominki.bochnia.pl/donice-i-kwietniki/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy dużym doświadczeniem, od lat działamy w branży kominkarstwa. Oferujemy nowoczesne i wytrzymałe produkty. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Dane kontaktowe zamieściliśmy tutaj - http://www.kominki.bochnia.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kominki wolnostojące to piece z widocznym paleniskiem, zwane często kozami. Kominki tego typu świetnie sprawdzą się w otwartych pomieszczeniach, w których ciepłe powietrze może się swobodnie rozchodzić. Posiadamy w ofercie kominki różnego rodzaju, w tym także wolnostojące - http://www.kominki.bochnia.pl/kominki/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kominki z płaszczem wodnym stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Sprawdzi się zwłaszcza w domkach jednorodzinnych ze względu na wygodę oraz oszczędność. Warto wspomnieć, że kominki z płaszczem wodnym są całkowicie bezpiecznie w użytkowaniu i bardzo funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://www.kominki.bochnia.pl/kominki/.

Add a comment...

Post has attachment
Latem chętnie spędzamy czas na zewnątrz, chętnie też spożywamy posiłki przed domem. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wolnostojących grilli ogrodowych oraz wędzarni. Proponujemy grille ogrodowe z kamienia oraz grille z cegły. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.kominki.bochnia.pl/grille-i-wedzarnie/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę uzupełniają donice i kwietniki. Donice ogrodowe z pewnością uatrakcyjnią wygląd niejednego ogrodu. W ofercie posiadamy tradycyjne projekty, ale jesteśmy w stanie wykonać również donice w ciekawych i oryginalnych kształtach. Zapraszamy do współpracy - http://www.kominki.bochnia.pl/donice-i-kwietniki/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje również portale kominkowe. Spodobają się wszystkim, którzy gustują w stylowych, pałacowych wnętrzach. W sprzedaży posiadamy portale zarówno w stylu angielskim i francuskim. Wyróżnia je staranne wykonanie i różnorodność stylistyczna, zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.kominki.bochnia.pl/portale/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najprostszym rozwiązaniem w temacie kominków jest kominek otwarty. Kominek tego typu z pewnością będzie pięknie się prezentował w pomieszczeniu i zapewni nam dużo ciepła. Nasza firma wykonuje różnego rodzaju kominki, w tym również kominki otwarte. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami - http://www.kominki.bochnia.pl/kominki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy bogatym doświadczeniem w budowie kominków w domach jednorodzinnych i szeregowych. Z tego powodu zapraszamy do współpracy inwestorów budowlanych. Mogą Państwo liczyć na szybkie i bezproblemowe realizacje, atrakcyjne ceny i wysoką jakość. Zachęcamy do kontaktu - http://www.kominki.bochnia.pl/kominki/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded