Profile cover photo
Profile photo
PERFECTA. Biuro Rachunkowe, Księgowość, Rachunkowość
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

PANEL KLIENTA (24H ONLINE)

Każdy z Klientów ma możliwość zamówienia własnego Panelu do bazy danych przez przeglądarkę internetową.
Add a comment...

RAPORTY

Każdy z naszych Klientów na życzenie otrzymuje dane finansowe po zakończonym okresie sprawozdawczym na maila lub do rąk własnych.
Add a comment...

ODBIÓR DOKUMENTÓW OD KLIENTA GRATIS!

Wszyscy nasi Klienci mają możliwość zamówienia odbioru dokumentów przez kancelarię gratis. Usługa dotyczy rejonów : Poznań, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina i ich sąsiedztwo.
Add a comment...

OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA

Współpracujemy ze specjalistą ds. płac i kadr oraz BHP. W ramach naszych usług dopełniamy wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników. Szkolimy pracodawców z zakresie ewidencji czasu pracy pracowników. Sporządzamy dokumentację pracowniczą, deklaracje PIT, ZUS.
Add a comment...

OBSŁUGA KSIĘGOWA

Prowadzimy księgi rachunkowe i księgowość uproszczoną. Przygotowujemy deklaracje podatkowe i przekazujemy je do urzędów drogą elektroniczną. Wszyscy Klienci naszej kancelarii otrzymują na bieżąco informację odnośnie wysokości podatków lub druki przelewów pocztowych drogą mailową lub do rąk własnych..
Add a comment...

UBEZPIECZENIE OC

Aby zabezpieczyć interesy naszych Klientów nasz firma posiada stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług.
Add a comment...

SYSTEM

W swojej ofercie posiadamy dwie możliwości system stacjonarny i online. Stacjonarny przeznaczony jest dla mikro przedsiębiorstw samodzielnie wystawiających faktury sprzedaży. Dla wszystkich pozostałych natomiast istnieje możliwość całodobowego udostępnienia bazy. Umożliwia to dostęp do danych finansowych przez serwer naszego partnera IT bez ograniczeń czasowych. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet zgodnie z cennikiem partnera IT aby uzyskać możliwość wystawiania faktur w systemie bezpośrednio powiązanym z bazą naszej firmy lub przeglądać dane finansowe oraz postęp naszych prac. Koszt dostępu do tego systemu w wielu przypadkach jest neutralny, ponieważ koszt obsługi księgowej w tym przypadku, który uzależniony od ilości dokumentów wprowadzanych do systemu, nie uwzględnia księgowania samych faktur sprzedaży. W ten sposób każdy Klient, który zdecyduje się na to rozwiązanie ma samodzielny dostęp do swoich danych bez dodatkowych kosztów.
Add a comment...

CERTYFIKAT

Niestety od czasu uwolnienia wolnego zawodu z zakresu naszych usług na rynku powstają biura rachunkowe prowadzone przez osoby niekompetentne. Sytuacja ta nie dotyczy naszej firmy. Posiadamy bowiem udokumentowany Certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded