Profile cover photo
Profile photo
HELPMOBILE. Usługi Przewozowe, Pomoc Drogowa.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Sezon jesienno-zimowy jest trudnym okresem dla kierowców. Samochód należy właściwie przygotować do wzmożonego wysiłku w niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz ze szczególną uwagą obserwować sytuację na drodze. W razie nieprzewidzianych kłopotów jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Photo
Add a comment...

Od samego początku istnienia firmy http://www.autopomoc.rzeszow.pl/ priorytetem jest zadowolenie oraz satysfakcja Klienta. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były możliwie najwyższej jakości w przystępnych cenach. Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Add a comment...

W skład naszej kompleksowej oferty wchodzi profesjonalna pomoc drogowa, wypożyczalnia busów oraz wynajem lawet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz setki pozytywnych opinii naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.autopomoc.rzeszow.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Przed każdą daleką wyprawą warto przeprowadzić kontrolę pojazdu. Dzięki temu można uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji na trasie. W razie jakichkolwiek problemów na drodze, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 604 627 604. Reagujemy błyskawicznie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki kompleksowemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania. Oferujemy usługi całodobowej pomocy drogowej na odcinku autostrada A4 okolice Rzeszowa, autostrady a4 Podkarpacie  oraz w wielu innych miejscowościach. Więcej szczegółowych informacji możecie znaleźć na  http://www.autopomoc.rzeszow.pl/.
Photo
Add a comment...

W czasie lata wiele osób decyduje się na podróżuje. Wzmożony ruch na drogach może prowadzić do nieprzewidzianych sytuacji. Warto więc mieć numer kontaktowy do sprawdzonej pomocy drogowej. W razie jakichkolwiek trudności na drodze, zapraszamy do kontaktu pod numer tel:+48604627604.
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także krótko, średnio i długoterminowy wynajem busów. Jesteśmy otwarci na współpracę dlatego dajemy Wam możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres, możliwość wynajmu busa wraz z kierowcą oraz zlecenia transportu. Więcej informacji znajdziecie na http://www.autopomoc.rzeszow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas wakacyjnej podróży Twój samochód uległ awarii? Skontaktuj się z http://www.autopomoc.rzeszow.pl/. Dojedziemy najszybciej jak to możliwe i pomożemy Ci odstawić samochód w wyznaczone miejsce. Dane teleadresowe naszej firmy znajdziecie w zakładce „Kontakt”.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz szybko i bezpiecznie przewieźć swoje maszyny rolnicze? Zapraszamy do kontaktu! Świadczymy dla Was usługi przewozowe już od wielu lat. Więcej informacji możecie znaleźć pod adresem: http://www.autopomoc.rzeszow.pl/uslugi-przewozowe-rzeszow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Główną działalnością naszej firmy jest całodobowa pomoc drogowa. Specjalizujemy się w błyskawicznym holowaniu pojazdów takich jak samochody osobowe czy też auta dostawcze. Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded