Profile cover photo
Profile photo
Hotel-Restauracja-Winoteka Pałac Żaków
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy naszym Gościom możliwość wzięcia udziału w niezwykle ciekawych warsztatach winiarskich. Podczas warsztatów poznają Państwo techniki degustacji win, zasady jego podawania, itp. Wszyscy uczestnicy otrzymają również certyfikaty, potwierdzające ich udział w warsztatach. Polecamy - http://www.palaczakow.pl/atrakcje/warsztaty-winiarskie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed pałacem znajduje się przestronny park z piękną aleją starych drzew, o powierzchni trzech hektarów. Na jego terenie znajduje się tarasola, miejsce na grilla, ognisko, boisko do siatkówki. Można tu zorganizować różnego typu imprezy plenerowe, takie jak pikniki rodzinne, koncerty, pokazy mody, czy imprezy integracyjne. Zapraszamy - http://www.palaczakow.pl/imprezy-plenerowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Pałacu Żaków warto zostać na dłużej, to się po prostu opłaca! Jeśli zarezerwują Państwo pokój na 2 doby, trzecia doba jest gratis. Pakiet Dłużej-Taniej to także wiele innych korzyści, takich jak 20% rabatu na zakup markowych win w sklepie Winomaniak. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji pobytu – http://www.palaczakow.pl/dluzej-taniej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warsztaty sushi to świetny sposób na wspólną zabawę i integrację grupy. Można w ten sposób także urozmaicić rozmaite venty organizowane dla klientów biznesowych. Na warsztatach uczestnicy poznają techniki i tajniki robienia sushi. Zajęcia prowadzą zawodowi kucharze. Polecamy - http://www.palaczakow.pl/atrakcje/warsztaty-sushi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gospodarstwo agroturystyczne „Dolina Bobrów” oferuje również różnego rodzaju programy ekologiczne i edukacyjne. Oferta obejmuje m.in. spacer przyrodniczy po rezerwatach i obserwacja zamieszkujących ich zwierząt, zwiedzanie młynów i warsztaty tkackie. Dużym zainteresowaniem będą na pewno cieszyć się poszukiwania z wykrywaczem metali. Polecamy - http://www.palaczakow.pl/palac-w-dluzewie/dolina-bobrow-gospodarstwo-agroturystyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Blisko Pałacu Żaków, w odległości 3,5 km, znajduje się gospodarstwo agroturystyczne „Dolina Bobrów”. Na naszych Gości czekają tam liczne atrakcje, m.in. przejazdy bryczką, polowanie na grzyby czy spływy kajakowe. Można też wykonać wyplatanki z siana, słomy, wikliny. Zapraszamy - http://www.palaczakow.pl/palac-w-dluzewie/dolina-bobrow-gospodarstwo-agroturystyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz się odprężyć? Skorzystaj z naszego masażu leczniczego! Masaż ten rozluźni mięśnie, ukoi nerwy i przyniesie ulgę. Zabieg wpłynie też korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i dotlenienie mózgu. Po masażu w Pałacu Żaków poczujesz przypływ sił i radości. Polecamy - http://www.palaczakow.pl/atrakcje/gabinet-masazu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W kilku województwach już zaczęły się ferie zimowe dla uczniów. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty rodzinnych ferii zimowych w Pałacu Żaków. Zapewniamy wyjątkowy pobyt w pięknych okolicznościach przyrody. Na życzenie Gości możemy zorganizować kulig lub przejażdżkę bryczką. Zapraszamy - http://www.palaczakow.pl/rodzinne-ferie-zimowe-w-palacu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym hotelu pod Warszawą mają Państwo możliwość skorzystania z masażu przy relaksacyjnej muzyce, wyjątkowym zapachu kadzideł i lampce pysznego wina. Proponujemy różne rodzaje masażu, który sprawi, że poczują Państwo prawdziwe odprężenie. Polecamy m.in. masaż bańką chińską oraz masaż odchudzający - http://www.palaczakow.pl/atrakcje/gabinet-masazu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy mnóstwa radości ze wspólnego przeżywania tych magicznych dni i niech stół ugina się od pysznych świątecznych potraw. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. Wesołych Świąt życzy Pałac Żaków - http://www.palaczakow.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded