Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Libera
About
Posts

Post has attachment
Oferujmy również pomoc z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzimy między innymi sprawy o separację oraz różnego typu sprawy rozwodowe – sprawy o rozwód bez orzekania o winie, rozwód z orzeczeniem o winie, rozwód za porozumieniem stron, rozwód z podziałem majątku. Zajmujemy się sprawami o alimenty i sporządzamy pozwy o alimenty na dziecko. Więcej informacji na temat profilu działalności naszej kancelarii znajdziecie na: https://kancelarialibera.pl/oferta-dla-klientow-indywidualnych/prawo-rodzinne-rozwody-spadki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osoby, które otrzymały kredyt we franku szwajcarskim, na skutek dużego wzrostu kursu, znalazły się w bardzo niekorzystnej sytuacji finansowej. Wysokość raty kredytu znacznie wzrosła i stała się często niemożliwa do spłaty. W naszej Kancelarii pomagamy również osobom, borykającym się z tego typu problemem. Na czym dokładnie polega nasza pomoc? O szczegółach możecie przeczytać na: http://kancelarialibera.pl/kredyty-frankowe-ochrona-dluznikow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza Kancelaria Prawna znajduje się w Poznaniu. Od lat zapewniamy pomoc prawną klientom indywidualnym oraz biznesowym. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa, między innymi w prawie rodzinnym, budowlanym, autorskim. Prowadzimy sprawy spadkowe, dotyczące odszkodowań czy kredytów frankowych. Szczegółowe informacje znajdziecie na: https://kancelarialibera.pl/oferta-dla-klientow-indywidualnych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy pełną obsługę prawną klientów biznesowych. Specjalizujemy się w prawie spółek, zajmujemy się sporządzaniem umów handlowych, prowadzimy sprawy dotyczące nieuczciwej konkurencji, służymy pomocą w kwestiach z zakresu ochrony danych osobowych. Przeprowadzamy również audyty przedsiębiorstw. Szczegółowe informacje na temat profilu działalności naszej kancelarii znajdziecie na:
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podejmujemy się obrony interesów osób poszkodowanych w sprawach tak zwanych kredytów frankowych. Wspieramy naszych klientów w aktywnych kontaktach z bankiem jak i w późniejszych postępowaniach sądowych. Zachęcamy do kontaktu. http://kancelarialibera.pl/kredyty-frankowe-ochrona-dluznikow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wsparcie prawne jest niezbędne dla każdego przedsiębiorcy. Każda przedsiębiorcza osoba ceni sobie przejrzystość zawieranych umów. W naszej kancelarii radców prawnych zajmujemy się kompleksową obsługą prawną spółek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://kancelarialibera.pl/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded