Profile cover photo
Profile photo
Regimantas Danys
1,352 followers
1,352 followers
About
Posts

Post has attachment
#paburbėjimai
Spotyfajuje akcija - atrakcija: premiumas vos už €0.99 ir po visko €6.99/m
Bandau atsiskaityti Revolutu. Sako, man rodos kortelė iš UK. Keičiam į UK?
Ir tada jei pasakai, kad ne - sako, kad nieko neparduos, nes kortelės kilmė ir perkamojo lokacija turi sutapti.
O jei sakai, kad keičiam - pasiūlymas pasikeičia į akcijinį £0.99 o vėliau - £9.99/m
Bjauri regioninė diskriminacija. Ne tai, kad pinigų gaila, bet iš principo nepirkau. Snobai užkietėję. Tegul degina man toliau ausis savo "no ads, no limits, listen off-line" reklamomis. Aš kantrus.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kas, jei ne tu ir ne aš?
#Vilnius
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#pastebėjimai #sodyba
Prasta greitaveika yra efektyviausia priemonė norint nutolti nuo socialinių tinklų.
#paburbėjimai
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#pastebėjimai
Aš suku galvą ir negaliu prisiminti kada buvo toks tobulas pavasaris sodams.
Vaismedžiai kaip nuotakos ir jokių šalnų. Geri bus metai. Derlingi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
DEPO
Besikrapštant po namus prisikaupė visokių smulkių buitinių pirkinių. Prisiminiau pažadą, duotą +Aurelijus Šalčius, susikaupiau ir nuvažiavau tos latvių pardės apžiūrėti.

Kas man labiausiai nepatinka lietuviškoje mažmenoje tai skrupulingas požiūris į SKU skaičiukus "juda/nejuda" ir visiškai nesirūpinimas kliento poreikiais. Rinka maža, pasidalinta, todėl pirkėjui duodama tai, kas yra ir džiaukis nes kitaip nebus.

Diedukai, Bikuvos, Makvežos labai nori būti faini, bet jiems niekaip nepavyksta. Ir taip yra todėl, kad tinklai ir tinkliukai nuėjo į asortimento plotį, bet visiškai sumažino jo gylį. Tai taip erzina, kad negaliu.
Tau reikia židinio? Turim va šitą didelį ir tą nebrangų. Visa kita iš katalogo.
Reikia krosnelės? Yra viena dažyta, viena skardinė, viena špižinė ir viena pirčiai, bet ta elektrinė. Viskas.

Savaitgalį "Senukuose" pirkome lauko duris sodybos dirbtuvėms. Iš "imk ir vežk" asortimento yra dvejos kiniškos, kurias galima atidaryti konservų atidarytuvu, vienos "back-to-90's" ukrainietiškos ir dar vienos priešgaisrinės katilinėms, tai tos nesiskaito. Ir tai viskas.

Gali keisti lentynas, dizainus, išplanavimus, daryti grand re-openingus, vis tiek liksi tais pačiais "imk kas yra ir džiaukis" Senukais.

Aš prieš dešimtį metų, kai stačiau pirmąjį židinį, dūsavau su pavydu lenkų prekybcentriuose nuo asortimento gylio: jeigu židnio kapsulės - tai per visas lentynas iki horizonto. Kitoje pusėje - toks pat krosnelių pasirinkimas. Dar buvau girdėjęs, kad ten už balos amerikėse taip yra, kad yra visko ir daug tik sugebėk išsirinkti iš milžiniškos pasiūlos. Dūsavau kaip tūlas kaimietis iš provincijos į didmiestį atvažiavęs ir liūdėdamas, kad jo rajono centro parduotuvėje taip nėra.

DEPO pakeitė situaciją kardinaliai. Aš pro duris įžengiau į sapną: tokių erdvių ir tokio asortimento aš dar niekur Lietuvoje nemačiau. Kadangi į viską žiūrėjau pro būsimo sodybos įrengėjo prizmę, tai jaučiausi kaip vaikas saldainių parduotuvėje. Ir nuotrauką su durimis įdėjau tyčia: vien paprastų medinių vidaus durų 15+ modelių. Tūla "Duralita" savo kalaoguose tiek neturi, kiek jie tiesiog pasidėję į lentynas salėje.

Maža to - kai išsirinksi duris ir spyną, parinks rankenas, lankstus, sudės viską ir sumontuos bei sureguliuos, parinks reikiamus ankerius, papasakos apie tarpą Makroflexui, supakuos ir jei turi kablį - išnuomos priekabą, kad viską patogiai parsivežtum namo. Visiškas DIY'erio sapnas.

Dar tai parduotuvė, kur vyras su žmona gali atvžiuoti kartu, užeiti į parduotuvę ir nesustikdami (bei nesusipykdami) praleisti ten pusdienį. Gėlių (lauko / vazoninių / naminių / skintų / etc.) plotai didesnį už "Senukų" visą parduotuvę Banginyje. Ir tai tik sodiniai. O lauko baldai, kepsninės, skėčiai, rūkyklos, grotelės... Man gaila savo pirštų ir jūsų laiko, todėl nebesiplėsiu. Ten yra visko. Net ir duonos bei alkoholio skyrius yra. Pravaikščiojau 1,5val. išsižiojęs ir supratau, kad aš net pusės neapžiūrėjau. Pradėti reikia ne nuo šopingo, o nuo nuoseklios ekskursijos - kitaip nieko nerasit.

Visiems eurozadrotams "čia tik kitaijskas fufelis" net ir Wurth'as šalia yra. Ir viadukas atgal į aplinkkelį. Tobula.

DEPO yra dar vienas įrodymas, kad mes nenumaldomai vakarėjame ir tai yra žiauriai gerai. Jie toli, tačiau belstis verta - nereiks važiuoti per kelias vietas ieškant to ir ano. Viskas buičiai, namui, sodui ir dirbtuvėms yra po vienu stogu. Sutaupysite kuro, laiko ir sveikatos. Rekomenduoju.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#sodyba
Priminimas
Atšilus orams suaktyvėjo parazitai, todėl jei turite vaismedžių ir jie dar nepražydo - dabar metas juos nupurkšti nuo amarų, žiedgraužių, lapsukių ir kitų parazitų.
Antrą kartą purkšti po daugiau nei 2 savaičių, visiems žiedlapiams nubyrėjus.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#sodyba
Jei esi varguolis ir neįperki Kamado tai gali iš EMP nusipirkti skalbiankės būgną, paimti atlikusį tvoros tinklą ir tarpus užpildyti laukų akmenais.
Tinka kepimui ar tiesiog pasišildyti su taure vyno.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#paburbėjimai
Tiems vairuotojams, kurie sustoja sankryžoje ir tik prieš pat užsidegant žaliam šviesoforui įjungia kairįjį posūkį, pragare kūrenamas atskiras katilas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#pastebėjimai
Įstatymas - tartum stulpas, jo neperšoksi, bet nesunkiai apeisi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rytų fronto naujienos: Роскомнадзор, без суда, заблокировавший 18.000.000+ IP-адресов
(Итого :
- заблокировано ~2.000.000 IP-адресов Amazon;
- заблокировано ~ 1.000.000 IP-адресов Google;
- не работают некоторые сервисы (банки, звонки Viber и т.д.)
в погоне за неуловимым Павлом - это победа. Напоминает серию Том м Джерри где бешеный кот в погоне за мышкой разносит хозяйский дом.

П.с.: Telegram - работает.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded