Profile cover photo
Profile photo
Optycorp
About
Optycorp's posts

Post has attachment
Public
Lubicie Państwo soczewki i oprawki renomowanych firm, takie z górnej półki? Założymy się, że tak! Dlatego mamy coś dla Was! Znajdziecie u nas soczewki takich firm, jak Essior, Hoya, czy Zeiss oraz oprawki takich marek, jak Ray Ban, Dolce Gabana, czy Tonino Lamborghini. Szukajcie informacji na http://www.optycorp.waw.pl/.
Photo

Post has attachment
Public
Każdy z nas pragnie wyglądać stylowo, modnie i elegancko. My gwarantujemy, że wychodząc z naszych salonów, właśnie tak będziecie się Państwo czuli! Gwarantujemy Wam nie tylko wykwalifikowaną obsługę, fachowe badanie, ale i wspaniałą atmosferę! Zapraszamy na http://www.optycorp.waw.pl/kontakt,515.html.
Photo

Post has attachment
Public
Pamiętacie Państwo, że przyjmujemy Klientów w dwóch lokalizacjach? Jeden z gabinetów znajduje się przy ul. Czumy 6A paw. 1, drugi zaś przy ul. Powstańców Śląskich 106 C. Godziny otwarcia salonów znajdziecie Państwo tutaj http://www.optycorp.waw.pl/kontakt,515.html.
Photo

Post has attachment
Public
Do każdego klienta podchodzimy indywidualne. Nawet jeśli miał już robione badanie wzroku, a nie pamięta jego wyniku, my je powtórzymy bez żadnego problemu. Zapraszamy na naszą stronę http://www.optycorp.waw.pl/, w której znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące naszych usług.
Photo

Post has attachment
Public
Naszym atutem jest nie tylko szeroki asortyment opraw i soczewek oraz profesjonalny sprzęt do badania oka. Równie ważne jest nasze wieloletnie doświadczenie. Pracownicy starsi stażem dzielą się wiedzą z młodszymi. Oprócz tego uzupełniamy swoją wiedzę, by zapewnić Klientom i ich oczom opiekę w pełnym tego słowa znaczeniu. Zapraszamy na http://www.optycorp.waw.pl/ 
Photo

Post has attachment
W naszych salonach optycznych w Warszawie mogą Państwo zaopatrzyć się również we wszystkie akcesoria niezbędne do korzystania z soczewek kontaktowych, m.in. w płyny do soczewek miękkich i twardych, a także w krople nawilżające do oczu. Więcej informacji na temat naszej oferty: http://www.optycorp.waw.pl/soczewki-kontaktowe,519.html.
Photo

Post has attachment
Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem Visioffice, które pozwala na wykonywanie bardzo precyzyjnych pomiarów, niezbędnych do prawidłowego wykonania okularów, zwłaszcza progresywnych. Szczegóły: http://www.optycorp.waw.pl/firma,509.html.
Photo

Post has attachment
U nas zawsze mogą Państwo liczyć na rzetelnie wykonane, szczegółowo wykonywane badania wzroku. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu przy ul. Czumy 6A w Warszawie, w którym tego typu usługi wykonujemy przez cały dzień: http://www.optycorp.waw.pl/badania,512.html.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie posiadamy m.in. innowacyjne soczewki Transitions Signature VII, które, dzięki zastosowaniu nowej technologii, pozwalają na lepszą i szybszą niż kiedykolwiek reakcję na zmianę oświetlenia: http://www.optycorp.waw.pl/soczewki_Transitions_Signature_VII,27,22.

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami i do odwiedzenia jednego z naszych salonów. Szczegółowe adresy i dane teleadresowe do naszych oddziałów zamieściliśmy na stronie http://www.optycorp.waw.pl/kontakt,515.html.
Wait while more posts are being loaded