Profile cover photo
Profile photo
hamyar prozhe (‫همیارپروژه‬‎)
About
Posts

Post has attachment
انجام پروژه های منطق فازی با متلب
گروه همیارپروژه با داشتن مجریانی با تحربه در حوزه انجام پروژه های منطق فازی با متلب آماده است تا پروژه های دانشجویی و شرکتی شما عزیزان را با کیفیتی مناسب بصورت تضمینی انجام دهد.جهت سفارش پروژه با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

انجام پروژه های منطق فازی با متلب

منطق فازی:
منطق فازی (Fuzzy Logic) یک فرامجموعه از منطق بولی است، بر مفهوم درستی نسبی دلالت می‌کند و منطق کلاسیک هر چیزی را براساس یک سیستم دوتایی نشان می‌دهد.منطق فازی اعداد بین صفر و یک را در نظر دارد و درستی هر چیزی را با یک عدد که مقدار آن بین صفر و یک است می‌سنجد. به عنوان مثال اگر رنگ سیاه عدد صفر باشد و رنگ سفید عدد ۱، رنگ خاکستری عددی نزدیک به صفر خواهد بود.

بررسی منطق فازی:
تئوری مجموعه‌های فازی و منطق فازی برای اولین بار توسط پرفسور لطفی زاده در سال ۱۹۶۵ معرفی شد. هدف از معرفی و بررسی آن توسط وی، توسعه مدلی کارآمدتر برای توصیف فرآیند پردازش زبان‌های طبیعی در آن زمان بود.

انجام پروژه های منطق فازی با متلب:
گروه همیارپروژه آماده انجام پروژه های منطق فازی(Fuzzy Logic) در مقاطع تحصیلی مختلف و در هر سطحی می باشد.انجام پروژه های منطق فازی با نرم افزار متلب براحتی و سهولت قابل انجام است و این نرم افزار یکی از قوی ترین نرم افزارهای موجود برای انجام این پروژه ها می باشد.

انجام پروژه های دانشجویی منطق فازی:
اغلب دانشجویان در مواجهه با پروژه های منطق فازی دچار مشکلات و ابهاماتی می باشند که اگر نمونه کاری با توضیح در اختیار آنها قرار گیرد می تواند در یادگیری آنها بسیار مفید واقع شود.همیارپروژه آماده است تا پروژه های دانشجویی منطق فازی شما را با کیفیتی تضمینی به همراه گزارش کار و توضیحات کدهای متلب انجام دهد.

نوشتن مقاله در حوزه منطق فازی:
تیم همیارپروژه آماده است تا مقالات کنفرانسی،مروری و علمی پژوهشی با موضوعات مرتبط با منطق فازی را برای شما عزیزان انجام دهد.این مقالات بصورت تضمینی در همایش ها و ژورنال ها پذیرفته خواهند شد.

نحوه سفارش پروژه منطق فازی با متلب:
جهت سفارش پروژه منطق فازی با متلب میتوانید از طریق تماس با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ -۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر توضیحات پروژه رو برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی با شما تماس بگیریم.

https://hamyarprozhe.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87_%D9%87%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%B5%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C/
همچنین میتوانید به آیدی تلگرامی @fnalk نیز برای توضیح پروژه پیام دهید.
Photo
Add a comment...

انجام پروژه های هوش مصنوعی
هوش مصنوعی :
یا هوش ماشینی (به انگلیسی: Artificial Intelligence) هوش مصنوعی به هوشی که یک ماشین در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهد، گفته می‌شود. به عبارت دیگر هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند. (منبع: ویکی پدیا)

پروژه هوش مصنوعی
کارشناسان گروه همیارپروژه آمادگی دارند انجام پروژه های هوش مصنوعی شما را توسط نرم افزار متلب ( Matlab ) و پایتون (Python) به عهده گرفته و آن را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان تحویل نمایند.

انجام پروژه های هوش مصنوعی در همه مقاطع تحصیلی:
کارشناسان گروه همیارپروژه آمادگی دارند انجام پروژه های هوش مصنوعی شما را در رشته و گرایش های مختلف و در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری روبه عهده گرفته و آن را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان تحویل نمایند.

مشاوره در انجام پروژه های هوش مصنوعی:
اکثرا شاهد هستیم دانشجویان در انجام پروژه های هوش مصنوعی با مشکل مواجه هستند و به دنبال یک جای مطمئن برای انجام پروژه هوش مصنوعی با متلب خود هستند گروه همیارپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های هوش مصنوعی همانند یک راهنما در انجام پروژه کنار شما خواهند بود.

انجام پروژه های هوش مصنوعی با متلب و پایتون:
اکثر پروژه های هوش مصنوعی با نرم افزار متلب انجام میشود اما ما با زبان برنامه نویسی پایتون هم می توانیم پروژه های شما را به بهترین نحوه انجام دهیم و نرم افزار پایتون به عنوان یک نرم افزار قدرتمند در انجام پروژه های هوش مصنوعی در رشته های مختلف از قبیل هوش مصنوعی است.

خدمات متلب پروژه در انجام پروژه های هوش مصنوعی:
انجام کلیه سفارشات پروژه های هوش مصنوعی با نرم افزار متلب و پایتون .

انجام کلیه سفارشات پروژه های هوش مصنوعی با نرم افزار متلب و پایتون .

حل تمرینات هوش مصنوعی با نرم افزار متلب و پایتون .

انجام پایان نامه های هوش مصنوعی با نرم افزار متلب و پایتون.

نحوه سفارش پروژه هوش مصنوعی:
پروژه خود را از طریق “سفارش پروژه” سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان(حداکثر ۶ ساعت) با شما برای انجام آن تماس گرفته شود.(پشتیبانی تلفنی ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹)

https://hamyarprozhe.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87_%D9%87%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%B5%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C/
Add a comment...

Post has attachment
⭕️انجام پروژه های شبکه عصبی با پایتون Python

گروه همیارپروژه با داشتن متخصصینی در حوزه هوش مصنوعی و برنامه نویسان پایتون آمادگی انجام پروژه های شبکه عصبی شما با زبان پایتون را دارد.جهت سفارش پروژه با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ -۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

انجام پروژه شبکه عصبی با پایتون

شبکه عصبی:
توسط الگوریتمِ شبکه‌های عصبی، می‌توان مدل‌های مختلف و پیچیده‌ای را شناخت. برای مثالِ می‌توان طبقه‌بندی‌هایی با دقتِ خوب انجام داد یا خوشه‌بندی‌هایی بر روی داده‌های بزرگ انجام دهیم.

انجام پروژه شبکه عصبی با پایتون:
پایتون زبان برنامه نویسی که در سال های اخیر محبوبیت زیاده یافته و اکثر برنامه نویسان متلب به این زبان رو آورده اند.همیارپروژه با داشتن برنامه نویسان با تجربه پایتون آماده انجام پروژه های شما با پایتون می باشد.

پروژه دانشجویی :
پروژه های دانشجویی بسیار کاربردی جهت یادگیری مباحث هوش مصنوعی است.ما پروژه های دانشجویی را با توضیحات و آموزش کامل برای شما انجام میدهیم تا بتوانید خود آن را یاد بگیرید و ارائه دهید.

نمونه پروژه های شبکه عصبی:
پروژه های زیادی در حوزه شبکه عصبی با پایتون توسط تیم همیارپروژه انجام شده است که شما عزیزان می توانید از طریق لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: نمونه پروژه

نحوه سفارش پروژه:
جهت سفارش پروژه میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و توضیحات پروژه را برای ما ارسال کنید.همچنین جهت ارتباط سریعتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از طریق آیدی تلگرامی ما به آدرس @fnalk به ما پیام دهید و پروژه را برای ما ارسال کنید👇👇
https://hamyarprozhe.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%B9%D8%B5%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86-python/

@hamyarprozhe1
Add a comment...

Post has attachment
انجام پروژه های فرآیندکاوی (process mining) توسط گروه همیارپروژه
گروه همیارپروژه با داشتن ده ها مجری در حوزه پروژه های فرآیندکاوی (process mining) آمادگی دارد تا پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی شما عزیزان را با کیفیتی عالی انجام دهد.جهت سفارش پروژه با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

انجام پروژه های فرآیند کاوی

فرآیندکاوی چیست؟
فرایند کاوی یک تکنیک و یک ابزار کمکی برای بازسازی فرایندهای کسب‌وکار از رویدادهای ثبت شده در یک سیستم اطلاعاتی است. ورودی‌ها برای الگوهای مرتبط با فعالیتی که پس از آن به عنوان مدل‌های فرایندهای کسب‌وکار تکثیر شده‌اند، استخراج می‌شوند. کار زیادی توسط موسسات تحقیقاتی برای توسعه و پالایش الگوریتم‌ها انجام شده است، بنابراین فرایند کاوی در اصل به عنوان یکی از علمی ترین ابزارها برپایه مدیریت فرایند در نظر گرفته می‌شود. یکی از نتایج روش فرایند کاوی این است که می‌نواند مدل‌هایی را تولید کند که تمام مسیرهای ممکن یک فرایند را نشان می‌دهد و شامل استثنا و تشدید نیز می‌شود. هدف از فرایند کاوی، طراحی‌ مدل قابل اجرا نیست، بلکه اسناد دقیق و جامع و تحلیل فرایندهای موجود است.

عملکرد و کاربرد فرآیندکاوی
فرآیندهای یک سازمان یا کسب و کار رو شناسایی کنیم
میزان انطباق فرآیندهای در حال اجرا با ساختار تعریف شده برای آنها رو بررسی کنیم
گلوگاه ها (bottleneck) در فرآیند ها رو شناسایی کنیم (آنالیز گلوگاه ها )
پیشنهاداتی رو در جهت بهبود فرآیندهای رو ارائه کنیم.
نرم افزارهای مورد استفاده در فرآیندکاوی
برای پروژه های فرآیندکاوی نرم افزار های مختلفی با توجه به نوع پروژه بکار گرفته می شود که از جمه آنها میتوان موارد زیر را نام برد:

فرآیندکاوی با متلب

فرآیندکاوی با پایتون

فرآینذ کاوی با وکا

فرآیندکاوی با رپیدماینر

فرآیندکاوی با زبان سی شارپ

پروژه دانشجویی:
تخصص تیم همیارپروژه انجام پروژه های دانشجویی فرآیندکاوی است.قیمت های پیشنهادی ما هم متناسب با توان دانشجو پیشنهاد می گردد.

مراحل انجام کار:
بعد از سفارش پروژه توسط دانشجو مجریان همیارپروژه آن را بررسی نموده و قیمت و زمان متناسب با آن را به دانشجو پیشنهاد می دهند.بعد از تایید دانشجو پیش پرداخت توسط دانشجو واریز شده و کار شروع می شودو مرحله به مرحله به دانشجو گزارش داده می شود.بعد از تایید دانشجو هزینه از او اخذ گردیده و پروژه خاتمه می باید.

نحوه سفارش :
جهت سفارش پروژه داده کاوی می توانید از طریق شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ اقدام نمایید
و یا از طریق لینک زیر پروژه خود را توضیح داده و برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
https://hamyarprozhe.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%88%DB%8C-process-mining/
Add a comment...

Post has attachment
⭕️دانلود پروژه پیش پردازش تصاویر برای تشخیص سرطان سینه در متلب

گروه همیارپروژه یک پروژه بسیار کاربردی را با عنوان پیش پردازش تصویر برای تشخیص سرطان سینه در متلب را برای شما عزیزان جهت دانلود در سایت قرار داده است.این پروژه دارای توضیحات کامل کدها و مقاله بیس می باشد.

توضیح پروژه:
هدف از این پیاده سازی، پیش پردازش عکسهای ماموگرافی سینه است که بتوان بعد از پیش پردازش و آماده کردن عکسها، اقدام به تشخیص نقاط سرطانی در عکس کرد. این پیاده سازی بر اساس مقاله زیر تبیین شده است.

Makandar, Aziz, and Bhagirathi Halalli. “Pre-processing of mammography image for early detection of breast cancer.” Int J Comput Appl (۲۰۱۶): ۰۹۷۵-۸۸۸۷٫

در این مقاله، فلوچارت پیش پردازشی وجود دارد که نحوه آماده سازی عکس های ماموگرافی را برای الگوریتم های تشخیص سرطان سینه معین کرده است. فلوچارت در شکل زیر مشاهده میشود

پروژه متلب

و نمونه خروجی فلوچارت را نیز در عکس زیر میتوان مشاهده کرد که در مقاله آورده شده است.پس قصد داریم که در این پیاده سازی، مراحل پیش پردازش گفته شده در مقاله را طبق فلوچارت انجام بدهیم.

دادگان:
دادگان مورد استفاده در مقاله بالا، شامل ۳۲۳ عکس با فرمت PGM هست که عکس های ماموگرافی سینه زنان است که در سال ۱۹۹۵ جمع آوری شده است.

Suckling, J. “The mini-MIAS database of mammograms.” Society TMIA, editor. Digital Mammography Database ver 1 (2015).

مراحل پردازشی:
مراحل پردازش عکسها شامل قسمت های زیر میشود.

خواندن عکس اصلی
تبدیل کردن عکس اصلی به عکس خاکستری و سپس عکس باینری
استخراج قسمت های سینه و ماهیچه ها و حذف نویزهای تصویری و علائم از روی تصویر باینری
بریدن قسمت های استخراج شده در قسمت سوم از روی تصویر خاکستری
پیدا کردن ناحیه بالایی سینه (منظور بخش ماهیچه متصل به بدن است)
مشخص کردن ماهیچه سینه (محل اتصال سینه به بدن) زیرا این قسمت در تشخیص تومورها فایده ای ندارد
بریدن بخش ماهیچه از بخش سینه
اعمال فیلتر Weiner روی عکس خاکستری بدست آمده از مرحله ۷
اعمال فیلتر CLAHE روی عکس بدست آمده از مرحله ۸
نحوه دانلود پروژه:
این پروژه دانشجویی را می توانید از طریق لینک خرید دانلود نمایید.درصورت بروز هرگونه مشکل در دانلود آن را به مدیریت سایت با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ اطلاع دهید.👇👇

https://hamyarprozhe.ir/shop/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D9%84%D8%A8/

@hamyarprozhe

Add a comment...

Post has attachment
انجام پروژه های spss توسط گروه همیارپروژه
گروه همیارپروژه آماده است تا پروژه های spss شما را با کیفیتی عالی با داشتن متخصصین مجرب انجام دهد.جهت سفارش پروژه spss می توانید با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.
انجام پروژه spss

نرم افزار spss:
اس‌پی‌اس‌اس (به انگلیسی: SPSS)،(مخفف: Statistical package for social science) نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بستهٔ آماری برای علوم اجتماعی» است.

انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار spss:
با توجه به اینکه spss دارای محیطی گرافیکی می باشد و یادگیری آن ساده تر از یادگیری نرم افزار هایی چون متلب است ، طرفداران زیادی در حوزه داده کاوی دارد .همچنین پروژه های داده کاوی اکثرا با این نرم افزار انجام می شوند.همیارپروژه هم با داشتن محریانی متخصص در حوزه داده کاوی با spss آماده است پروژه های شما عزیزان را برعهده بگیرد.

پروژه دانشجویی داده کاوی با spss:
گروه همیارپروژه با انجام ده ها پروژه در حوزه data mining با نرم افزار spss آماده است پروژه های دانشجویی داده کاوی با spss را به همراه توضیحات جهت یادگیری دانشجو انجام دهد.

انجام پروژه های آماری با spss:
با توجه به اینکه که حجم عظیم پروژه ها را امروزه پروژه های آماری تشکیل می دهند انجام پروژه های آماری با spss بسیار پرطرفدار و پرکاربرد شده است.همیارپروژه آماده انجام و آموزش پروژه های آماری با نرم افزار spss می باشد.

نمونه پروژه های spss:
همیارپروژه ده ها پروژه spss را به سفارش دانشجویان انجام داده است که می توانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: پروژه های spss

سفارش پروژه spss:
جهت سفارش پروژه spss می توانید از طریق شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ اقدام نمایید:
و یا از طریق لینک زیر پروژه خود را توضیح داده و برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
https://hamyarprozhe.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-spss/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
انجام پروژه داده کاوی با متلب (Matlab)
انجام پروژه داده کاوی با متلب (Matlab) توسط گروه همیارپروژه
گروه همیارپروژه با داشتن مجریانی با تجربه و متخصص در حوزه داده کاوی با متلب آماده است پروژه های data mining شما را با کیفیت عالی با نرم افزار متلب انجام دهد.جهت سفارش پروژه با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۰۹۳۷ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.

انجام پروژه داده کاوی با متلب

الگوریتم های داده کاوی:
روش ها و الگوریتم هایی که غالبا برای پروژه های دیتاماینینگ استفاده می شود در زیر آمده است:

انجام پروژه داده کاوی با خوشه‌بندی داده‌ها (Clustering)

انجام پروژه داده کاوی با الگوریتم قواعد وابستگی (Association Rules)

انجام پروژه داده کاوی با طبقه‌بندی داده‌ها (Classification)

انجام پروژه داده کاوی با رگرسیون و سری‌های زمانی (Regression and Time Series Analysis)

انجام پروژه داده کاوی با شبکه های عصبی (Neural Networks)

و ….

سطح سفارش پروژه داده کاوی :
همیارپروژه آماده است پروژه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه داده کاوی را برایتان انجام دهد.انجام پروژه های متلب تخصص تیم همیارپروژه می باشد.

پروژه دانشجویی:
تخصص تیم همیارپروژه انجام پروژه های دانشجویی data mining است.قیمت های پیشنهادی ما هم متناسب با توان دانشجو پیشنهاد می گردد.

مراحل انجام کار:
بعد از سفارش پروژه توسط دانشجو مجریان همیارپروژه آن را بررسی نموده و قیمت و زمان متناسب با آن را به دانشجو پیشنهاد می دهند.بعد از تایید دانشجو پیش پرداخت توسط دانشجو واریز شده و کار شروع می شودو مرحله به مرحله به دانشجو گزارش داده می شود.بعد از تایید دانشجو هزینه از او اخذ گردیده و پروژه خاتمه می باید.

نمونه پروژه های داده کاوی :
همیارپروژه ده ها پروژه داده کاوی را به سفارش دانشجویان انجام داده است که می توانید در لینک روبرو آنها را مشاهده نمایید: پروژه های داده کاوی

نحوه سفارش :
جهت سفارش پروژه داده کاوی می توانید از طریق شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ اقدام نمایید
و یا از طریق لینک زیر پروژه خود را توضیح داده و برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.
https://hamyarprozhe.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AA%D9%84%D8%A8-matlab/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
انجام پروژه های مهندسی مکانیک
انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مکانیک توسط تیم همیارپروژه
تیم همیارپروژه آمادگی دارد تا پروژه های دانشجویی رشته مهندسی مکانیک را توسط تیم مجرب خود با کیفیتی عالی برای شما انجام دهد.جهت سفارش پروژه مکانیک با شماره های ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ – ۰۹۳۳۰۸۵۹۲۷۵ تماس بگیرید.
مهندسی مکانیک شاخه‌ای از مهندسی است، که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد. تهیه و ساخت دستگاه‌هایی که انرژی‌های مختلف نظیر انرژی خورشید، انرژی هسته‌ای و انرژی شیمیایی را به کار می‌گیرند نیز در حوزهٔ این شاخه از دانش است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.

در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود ، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد.به عبارت دیگر رشته مکانیک، رشته پیاده کننده علم فیزیک است چون برای مثال بررسی حرکت خودرو و عوامل موثر بر روی آن برعهده فیزیک است. اما این که چگونه حرکت آن تنظیم گردد بر عهده مکانیک می‌باشد.

رشته مهندسی مکانیک دارای سه گرایش «طراحی جامدات ، حرارت و سیالات، ساخت و تولید» در مقطع لیسانس می‌باشد که البته در برخی دانشگاه ها دارای گرایشهای دیگری نیز هست.

نرم افزار هایی که ما میتوانیم برای انجام پروژه مهندسی مکانیک استفاده کنیم عبارتند از : انسیس Ansys ، آباکوس Abaqus ، متلب Matlab ، فرترن Fortran ، فلوئنت Fluent ، کتیا Catia ، سالیدورک Solidwork ، اتوکد ، کریر Carrier ، FluidFlow ، OpenFoam ، Workbench ، EES

همچنین در شاخه ها و روش های مختلف پروژه های مکانیک می توانیم کارهایتان را انجام دهیم :

انجام پروژه صنعتی در زمینه توربوماشین
انجام پروژه مکانیک (جامدات ، سیالات-تبدیل انرژی،کنترل ، دینامیک و ارتعاشات ، ساخت و تولید ، خودرو ، مهندسی دریا ، مهندسی پزشکی-گرایش بیومکانیک ، سیستم محرکه خودرو ، سیستم های دینامیکی خودرو ، سازه بدنه خودرو ، سازه بدنه خودرو ، مکاترونیک)
انجام پروزه مکانیک

خدمات و پروژه هایی که همیارپروژه می تواند برایتان انجام دهد عبارت است از :

انجام پروژه ترجمه تخصصی مکانیک
انجام پروژه تخصصی مکانیک
شبیه سازی مقالات مهندسی مکانیک
انجام پروژه مکانیک با متلب و نرم افزار هایی که در بالا ذکر شد
همیارپروژه همچنین می تواند در انجام پایان نامه مکانیک نیز حامی و مجری شما باشد و آن را با بهترین کیفیت به شما ارائه کند.

نوشتن مقالات کنفرانسی و علمی پژوهشی مهندسی مکانیک نیز از دیگر کارهایی است که میتوانیم برایتان انجام دهیم

مجریان ما از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مهندسی مکانیک و همچنین دارای تجارب فراوان در انجام پروژه های رشته مکانیک هستند.

نحوه انجام پروژه مکانیک :

کار بصورت مرحله به مرحله انجام می شود و گزارش هر مرحله به اطلاع مشتری خواهد رسید و پس از کسب رضایت مشتری از هر مرحله کار پروژه ادامه پیدا میکند.

پس از اتمام کار گزارش و توضیحات بصورت فایل پی دی اف و در صورت درخواست مشتری بصورت فیلم در اختیار مشتری قرار میگیرد تا دانشجو بتواند آن را یاد بگیرد و خود آن را براحتی ارائه دهد و پروژه های بعدی را بدون نیاز به مشاور خودش انجام دهد.

شما عزیزان جهت سفارش پروژه مهندسی مکانیک خود می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن پروژه شما را بررسی کرده و قیمت و هزینه آن را خدمتتان اعلام کنند.
https://hamyarprozhe.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
انجام پروژه های داده کاوی
انجام پروژه های داده کاوی با متلب ، پایتون، رپیدماینر ، وکا و … توسط گروه همیارپروژه
داده کاوی

مشاوره و انجام پایان نامه و پروژه های کارشناسی ارشد داده کاوی

الگوریتم های دسته بندیClassification

درخت تصمیم :C5.0 ، CHAID ، C&R ،QUEST ، RandomForest ،REPTree ،ID3،NBTree

شبکه عصبی :Neural Net ،perceptron ،AutoMLP

شبکه بیزین : Bayes Net،NaiveBayes

ماشین بردار پشتیبان : SVM ،LibSVM ،Support Vector Machine (Linear)

رگرسیون : Regression ، Logeistic

نزدیکترین همسایه: KNN

الگوریتم های خوشه بندی Clustering

خوشه بندی : k-Means ، kohonen ، Twostep ، Anomaly

الگوریتم های قواعد انجمنی : Apriori ، Carma ، Sequence ، FP-Growth

انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار وکا Weka

نرم‌افزار Weka در دانشگاه Waikato واقع در نیوزلند توسعه یافته است و اسم آن از عبارت”Waikato Environment for knowledge Analysis” استخراج گشته است. همچنین Weka ، نام پرندهای با طبیعت جستجوگر است که پرواز نمیکند و در نیوزلند، یافت میشود.

این سیستم به زبان جاوا نوشته شده و بر اساس لیسانس عمومی و فراگیر GNU انتشار یافته است.Weka تقریباً روی هر پلت فرمی اجرا میشود و نیز تحت سیستم عاملهای لینوکس، ویندوز، و مکینتاش، و حتی روی یک منشی دیجیتالی شخصی، آزمایش شده است.

نرم افزار Weka ، پیاده سازی الگوریتمهای مختلف یادگیری را فراهم میکند و به آسانی میتوان آنها را به مجموعه های داده خود اعمال کرد.

انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار رپید ماینر RapidMiner

بنابر تحقیقات انجام شده نرم افزار RapidMiner یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارهای داده کاوی طی سال های اخیر بوده است.

متن باز بودن و استفاده از کتابخانه های آن برای برنامه نویسان به همراه امکان استفاده از محیط گرافیکی آن بدون استفاده از دانش برنامه نویسی باعث گشته طیف متنوعی از کاربران به سراغ این ابزار متمایل گردند. تنوع الگوریتم های آماده سازی و مدلسازی در این ابزار باعث شده تا بسیاری از پروژه های تحقیقاتی، آکادمیک و همچنین پروژه های اجرایی حداقل بخشی از روند پیاده سازی مدل ها را در این ابزار مورد آزمایش قرار دهند.

انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار کلمنتاین Clementine12

این نرم افزار برای آنالیزهای آماری به صورت سرور و کلاینت استفاده می شود و در واقع محاسبات بسیار پیچیده را به صورت متمرکز می توان به وسیله آن انجام داد. این نرم افزار ابتدا تحت سیستم عاملهای یونیکس و لینوکس اجرا می شد ولی نسخه های جدید آن در محیط ویندوز نیز قابل نصب است قابلیت استفاده از پایگاه داده هایی مانند SQL را نیز دارد.

انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار SPSS Modeler14.2

IBM SPSS نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. SPSS مخفف عبارت Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد. IBM SPSS Modeler نرم افزاری از شرکت SPSS است که در ابتدا با نام کلمنتاین (Clementine 12) ارائه می شد که در نسخه جدید به SPSS Modeler تغییر نام پیدا کرد. این نرم افزار یکی از بهترین ابزارهای داده كاوی است و برنامه ای حرفه ای برای انجام محاسبات پیچیده و آنالیزهای آماری به صورت سرور و کلاینت می باشد که بیشتر توسط دانشجویان مهندسی صنایع و مدیریت مالی و اقتصاد مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت سفارش پروژه می توانید از دکمه زیر استفاده نمایید و یا با شماره ۰۹۱۱۷۹۸۳۷۰۹ تماس بگیرید.
https://hamyarprozhe.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%88%DB%8C/
Add a comment...

Post has attachment
همیارپروژه وب سایتی است برای انجام پروژه های دانشجویی در رشته های مختلف از جمله هوش مصنوعی ، مهندسی صنایع ، مهندسی برق و قدرت ، مخابرات و ... با زبان های برنامه نویسی متلب و پایتون و ...
پس از کسب تجربه ی چندین ساله در زمینه ارائه فعالیت های طراحی وب سایت و برنامه نویسی در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر بر آن شدیم تا اعضا و گروه خود را افزایش داده تا بتوانیم خدمات خود را در اقصی نقاط کشور عزیزمون ایران ارائه دهیم. هسته اصلی این گروه توسط دانشجویان دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف و تهران شکل گرفته و در حال حاضر تعداد زیادی از برنامه نویسان دانشگاه های معتبر کشور در این سایت مشغول به کار می باشند.
https://hamyarprozhe.ir/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded