Profile cover photo
Profile photo
Boral. Tworzywa konstrukcyjne, techniczne, dekoracyjne
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej: http://www.boral.pl/aktualnosci. Zamieszczamy tam informacje o wszelkich nowościach oraz zmianach, jakie zachodzą w naszej firmie. Mogą Państwo także dowiedzieć się o aktualnych promocjach na tworzywa sztuczne dostępne w asortymencie naszej hurtowni. Warto być z nami na bieżąco!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tworzywa sztuczne posiadają wiele właściwości, za które w szczególności cenią je producenci mebli, pokryć dachowych czy też materiałów wykończeniowych. Należą do nich wytrzymałość, estetyka oraz przede wszystkim łatwość utrzymania – co odróżnia je od tworzyw naturalnych. Po wysokiej jakości tworzywa sztuczne dla budownictwa, zapraszamy do hurtowni Boral w Poznaniu: http://www.boral.pl/budownictwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo bliżej zapoznać się z warunkami sprzedaży naszych tworzyw sztucznych? Posiadacie pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat gwarancji naszych produktów, dostaw czy warunków płatności: http://www.boral.pl/ogolne-warunki-sprzedazy. Z chęcią odpowiemy również na Państwa pytania dotyczące tworzyw sztucznych w naszej ofercie, jeśli tylko takie się pojawią.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Innymi płytami dostępnymi w naszej ofercie są płyty papierowo-fenolowe: http://www.boral.pl/produkty/pcf-plyty-papierowo-fenolowe. Laminat PCF posiada wiele zalet, największą z nich stanowi stabilność właściwości mechaniczno-chemicznych w zróżnicowanym zakresie temperatur oraz łatwość skrawania. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi właściwościami tego tworzywa sztucznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
HIPS to polistyren wysokoudarowy. W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo płyty HIPS czyli wyroby z polistyrenu modyfikowanego kauczukiem butadienowym. Produkty te są doskonałym materiałem do tłoczenia form przestrzennych. Po więcej informacji o płytach HIPS odsyłamy na naszą stronę: http://www.boral.pl/produkty/hips-polistyren-wysokoudarowy/35-hips.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To już 25 lat odkąd dostarczamy Państwu tworzywa techniczne, konstrukcyjne oraz dekoracyjne. Naszym priorytetem od początku działalności było zagwarantowanie Klientom tworzyw sztucznych najwyższej klasy. Dlatego sukcesywnie nawiązywaliśmy współprace z renomowany producentami. Dzisiaj możemy Państwu zaoferować szeroką gamę produktów, do zapoznania z którymi gorąco zachęcamy: http://www.boral.pl/produkty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy każdym półfabrykacie z tworzywa sztucznego, który dostępny jest w naszej ofercie zamieściliśmy szczegółowy opis, dane techniczne, wymiary handlowe oraz jego właściwości i zastosowanie. Jeśli jednak chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat konkretnego tworzywa sztucznego, chętnie udzielimy Państwu dodatkowych szczegółów. W tym celu zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza: http://www.boral.pl/zapytanie.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród tworzyw sztucznych doskonałym zamiennikiem stali kwasoodpornej jest polipropylen: http://www.boral.pl/produkty/pp-polipropylen. Wyróżnia się on wysoką sztywnością oraz bardzo dobrą odpornością na różnego rodzaju chemikalia. Polipropylen jest także znacznie lżejszy od stali, dzięki czemu może być obrabiany przy pomocy ogólnodostępnych narzędzi. Powyższe właściwości sprawiają, że polipropylen to tworzywo szeroko wykorzystywane w wielu różnorodnych branżach np. chemicznej czy opakowaniowej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tworzywa sztuczne dostępne w naszej ofercie mogą być w różny sposób przetwarzane. Wiercenie, frezowanie, toczenie czy cięcie to tylko kilka procesów, którym mogą zostać poddane. Należy jedynie pamiętać, by do tego celu używać odpowiednich narzędzi, które zapewnią uzyskanie pożądanego efektu. O ogólnych zaleceniach dotyczących obróbki tworzyw sztucznych przeczytają Państwo na stronie: http://www.boral.pl/obrobka.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukają Państwo półfabrykatów z tworzyw sztucznych, zachęcamy do przyjrzenia się bliżej ofercie przedsiębiorstwa Boral z Poznania. Dla naszych Klientów często przygotowujemy promocje, dzięki którym mogą Państwo nabyć tworzywa konstrukcyjne czy dekoracyjne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych promocji na naszej stronie: http://www.boral.pl/promocje.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded