Profile cover photo
Profile photo
Zakład Pogrzebowo-Kamieniarski Gołębski
About
Posts

Post has attachment
Wszyscy, którzy chcą skorzystać z naszych usług, mogą liczyć na kompleksową pomoc. Zajmiemy się załatwieniem wszelkich formalności z ZUS i KRUS związanych z wypłatą zasiłku pogrzebowego, a także zorganizujemy stypę i zapewnimy oprawę muzyczną ceremonii. Pełen zakres usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.pogrzebywgorzowie.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wieńce dostępne w naszej ofercie najczęściej składają się z białych i czerwonych kwiatów. Ponadto charakteryzują się stonowanymi kolorami, dzięki czemu idealnie pasują na taką ceremonię jak pogrzeb. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.pogrzebywgorzowie.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zgodnie z wiarą chrześcijańską rozrzucanie prochów jest zakazane. Ciało zmarłego powinno być pochowane. W wyjątkowych sytuacjach może być również skremowane. Jeśli więc Wasz bliski był chrześcijaninem warto zastanowić się nad tym, jak go pochować? http://www.pogrzebywgorzowie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z pewnością chcecie pochować bliską Wam osobę w jak najlepszej trumnie. Dlatego oferujemy szeroki wybór starannie wykonanych trumien dostępnych w różnych wzorach. Na stronie: http://www.pogrzebywgorzowie.pl/ znajdują się dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Transport zwłok to jedna z głównych usług, którymi się zajmujemy. Posiadamy odpowiednio przystosowane samochody, dzięki czemu możemy przetransportować ciało zmarłego. Przypominamy również, że działamy międzynarodowo. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.pogrzebywgorzowie.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakład „GOŁĘBSKI” znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności chętnie odpowiemy mailowo. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, podczas którego z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie. Dane kontaktowe naszej firmy dostępne są na stronie: http://www.pogrzebywgorzowie.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Transport zwłok z innego państwa jest czynnością trudną. Bowiem należy przestrzegać obowiązujących przepisów dotyczących między innymi warunków transportu zmarłego. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług profesjonalnej firmy, która wyręczy Was w tym trudnym zadaniu. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.pogrzebywgorzowie.pl/.
Photo
Add a comment...

Czy chcecie, aby ciało zmarłego poddane zostało ekshumacji? Życzycie sobie, abyśmy zajęli się jego kremacją? Wystarczy jedynie przedstawić swoje oczekiwania, a my dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.pogrzebywgorzowie.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Zakład pogrzebowo – kamieniarski „GOŁĘBSKI” składa się wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy doskonale wiedzą jak zachować się podczas uroczystości pogrzebowej. Bez obaw możecie również nam powierzyć zorganizowanie ostatniego pożegnania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także niezbędną wiedzę. http://www.pogrzebywgorzowie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z pewnością pragniecie pożegnać zmarłego pięknym wieńcem. Dlatego wystarczy jedynie poinformować nas o dacie pogrzebu, abyśmy mogli przygotować kwiaty. Na stronie: http://www.pogrzebywgorzowie.pl/wianki.php dostępna jest nasza galeria.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded