Profile cover photo
Profile photo
Przepiśnik Szczęścia
Blog poświęcony dwóm pasjom dających mi szczęście oraz radość każdego dnia. Jeśli poszukujesz inspirujących i ciekawych książek lub chcesz się dowiedzieć o nowinkach kosmetycznych, to z pewnością jest to miejsce stworzone dla Ciebie!
Blog poświęcony dwóm pasjom dających mi szczęście oraz radość każdego dnia. Jeśli poszukujesz inspirujących i ciekawych książek lub chcesz się dowiedzieć o nowinkach kosmetycznych, to z pewnością jest to miejsce stworzone dla Ciebie!
About
Przepiśnik's interests
View all
Przepiśnik's posts

Post has attachment
Dzisiaj przygotowałam post na temat maski algowej przeznaczonej do pielęgnacji skóry w okolicy oczu. Jeśli posiadacie przesuszoną, szarą i zmęczoną skórę pod oczami, to z pewnością ten post jest stworzony specjalnie dla Was :)

Zapraszam do lektury!

http://przepisnikszczescia.blogspot.com/2017/01/biocosmetics-maska-algowa-do.html

Post has attachment
W ten szary i ponury dzień zapraszam Was na wpis o tym, jak nie dać się pokonać jesiennej chandrze.

http://przepisnikszczescia.blogspot.com/2016/10/jak-nie-przespac-jesieni-kilka.html

Post has attachment
Inspiracja na dziś!

Nasi nieprzyjaciele! Jak wiele masz wokół siebie osób, które Cię denerwują, zawiniły względem Ciebie lub po prostu ich nie tolerujesz? Ile czasu spędzasz na żywienie względem nich nienawiści, a może nie nienawiści, lecz negatywnych myśli oraz emocji? Czy myślisz, że oni również poświęcają tyle samo czasu na myśleniu o Tobie?
Kiedy kogoś nienawidzimy/nie lubimy, osoba ta przejmuje nad nami władzę; wpływa na nasze szczęście, samopoczucie oraz zdrowie, marnuje nasz cenny czas i nieustannie zaprząta myśli.
Kochajmy siebie i nie pozwólmy, by osoba, na której nam nie zależy, wpływała na jakość naszego życia! Nie równajmy z nią rachunków, lecz wybaczmy i zapomnijmy o niej raz na zawsze - niech zniknie z naszego życia, które powinno być wypełnione kochanymi przez nas osobami :)
Współczujmy zatem naszym wrogom i bądźmy wdzięczni, że nie jesteśmy tacy jak oni!
Photo

Post has attachment
W dzisiejszym poście o kilku prostych radach na temat tego, jak przestać się martwić i zacząć cieszyć się życiem :)
Idealna inspiracja w pigułce na nadchodzący weekend :)

Koniecznie zajrzyjcie! 

Post has attachment
Inspiracja na dziś!

W zdrowym ciele zdrowy duch :) Ale czy wiedziałeś, że zasada ta działa również odwrotnie, a więc: to co wewnątrz, to na zewnątrz? Chyba każdy z nas zetknął się w swoim życiu ze słowami: “Człowiek jest tym, o czym przez cały dzień myśli”, ale czy zastanawiałeś się co one tak naprawdę znaczą i jak to wygląda u Ciebie?
Szczęście, które tak często poszukujemy w warunkach zewnętrznych jest ukryte bliżej niż nam się wydaje. Tak, znajduje się ono w nas, jednak musimy to sobie uzmysłowić i rozpocząć pracę nad sobą.
Już czas zacząć myśleć pozytywnie i zadbać o swoje samopoczucie: przekształcić postawę pełną strachu, obaw i narzekania, na postawę pełną walki, a za główne narzędzie obrać uśmiech :) Jeśli czujesz złość, uśmiechnij się - człowiek nie jest w stanie przeżywać dwóch skrajnych emocji jednocześnie :)
Pomóż sobie i swojemu otoczeniu - już dziś zaprogramuj swój umysł na szczęście i czerp radość z życia, odstawiając negatywne emocje na bok :)
Photo

Post has attachment
Czy Wy także uginacie się pod natłokiem obowiązków i nie wiecie jak sobie z tym poradzić?
Dzisiaj na blogu kilka prostych wskazówek jak okiełznać otaczający nas chaos :)

Post has attachment
Czy wiesz, że okolica, w której mieszkasz/pracujesz/uczysz się jest pełna inspiracji? :) Czasami wystarczy oderwać wzrok od chodnika lub zwolnić nieco tempo, aby czymś się zainspirować :) Dzisiaj zamieszczam coś, co każdego dnia daje mi mocno do myślenia :)

A Ty? Ile razy obiecywałeś sobie, że coś zaczniesz jutro? :)
Photo

Post has attachment
Inspiracja na dziś!

Przeszłość! Jak wielu z nas roztrząsa to, co już się wydarzyło? Zastanawia się na tym, jak wyglądałaby nasza teraźniejszość, gdybyśmy postąpili w przeszłości inaczej, podjęli inną decyzję?
Ale wiesz co? To nie jest ważne! Ważne jest to, gdzie znajdujemy się w danym momencie i co możemy z tym zrobić.
Nie jesteśmy w stanie cofnąć się w czasie i zwalczyć przyczyny naszych smutków i niepokojów, ale posiadamy coś cenniejszego - możemy walczyć ze skutkami podjętych przez nas decyzji.
Czy jest coś wspanialszego niż uczenie się na popełnionych błędach, które wzbogacają naszą osobowość i czynią nas mocniejszymi oraz odporniejszymi na kolejne życiowe zawirowania?
Pamiętaj: żyjesz tu i teraz; to jest Twoje jedyne i niepowtarzalne życie. Czy naprawdę chcesz spędzić je na grzebaniu w przeszłości?
:)
Photo

Post has attachment
Inspiracja na dziś!

Działamy! Jak wielu z nas wykazuje tendencję do odkładania życia na później? A co jeśli Ci powiem, że to później może nigdy nie nadjeść?
Życie jest bardzo dynamiczne i nieprzewidywalne, nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, a codzienność zaskakuje nawet ludzi najbardziej zorganizowanych.
Nie odkładajmy marzeń i realizacji celów - jeśli na drodze do ich spełnienia stoją bariery, przekształćmy naszą codzienność w proces ich eliminowania. Nie stójmy jednak w miejscu: bez naszego wysiłku nic się nie zmieni, chyba, że na gorsze.
Włóż w swoje życie więcej entuzjazmu i ciesz się, bo nigdy nie wiesz co będzie jutro! :)
Photo

Post has attachment
Najtrudniejsze są zawsze początki:
nowy tydzień,
nowa seria wpisów,
nowe spojrzenie na naszą codzienność.

Jednak razem zawsze raźniej :) Zapraszam serdecznie na nowy post!
Wait while more posts are being loaded