Profile cover photo
Profile photo
Roman Sobotka
79 followers
79 followers
About
Roman's posts

Post has attachment
Hledáte přivýdělek? Rádi byste pracovali z domova? Zajímá Vás oblast zdraví? Pak neváhejte a vyžádejte si další info. http://iprofit24.cz/restart/

Post has attachment
Houby kam se podíváš. Víte co jsou medicinální houby? Víte v čem by vám mohly být prospěšné a s čím vším vám dokáží pomoci? Mrkněte se na ně, nebudete litovat. http://www.restartzdravi.cz/Medicinalni-HOUBY-c33_0_1.htm Škoda jen, že slavná EU zakázala úplně třeba Outovku pestrou (Coriolus), s kterou byli skvělé výsledky u nádorového onemocnění rakoviny prsu, ale co už, máme Trsnatec lupenitý (Maitake) a to je taky přírodní zázrak. EU se nezastaví, už je doprodej i MycoAIR II a MycoChemo. Mrkněte i na dvě úplné novinky na trhu a to Polyporus (nejčastěji používán při řešení otoků, kvasinek, chlamydií (zde je výborný s Coriolem)) a nový produkt MULTIcell - imunoaktivní multivitamínový doplněk stravy s antioxidačním efektem.

Post has attachment
Jak se vám líbí šot? Bude vysílán ve 13 čekárnách specializovaných ordinací FN Bohunice Brno na LCD televizích (bez zvuku, ten jsem tam dal jen na Youtube), 3 x v hodině po dobu 3 měsíců. Díky za zpětnou vazbu.
http://youtu.be/IeP90vNpplc

Post has attachment

Post has attachment
Krásný den všem. Srdečně vás zvu do E-shopu se zelenými potravinami http://www.restartzdravi.cz. Najdete zde stále více oblíbenou zdravou racionální stravu ke které  rozhodně patří Mladý Ječmen, Chlorella Pyrenoidosa nebo Spirulina Fresh. Buďte vítáni jak v E-shopu tak na FB stránce https://www.facebook.com/restartzdravi.cz Přeji vám pohodový den.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded