Profile cover photo
Profile photo
Энергоэффективные дома DeltaHouse
10 followers -
Строительство коттеджей от компании «DELTA HOUSE»
Строительство коттеджей от компании «DELTA HOUSE»

10 followers
About
Posts

Post has attachment
Веселих Свят!
Дякуємо вам за те що ви з нами! ;-)

Команда ДельтаХаус
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Использование свободного пространства под крышей придумал архитектор Франсуа Мансар еще в XVII веке. С тех пор дом с мансардой пользуется особой популярностью, а одноэтажные здания с дополнительным этажом особо востребованы.
Чтобы жилье было удобным и комфортным для жизни, нужно обязательно учитывать индивидуальные особенности сооружения. Современные проекты домов Дельтахаус с мансардным этажом позволят сделать из мансардного помещения поистине уютное и функциональное гнездышко.

Энергоэффективные сборные дома серии "Аттика"
www.deltahouse.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ідеальний захист від морозу та холоду!

Скандинавські країни мають великий досвід з дуже холодними та довгими зимами. Саме в цих регіонах найбільше використовується технологія збірного будівництва. Збірні будинки мають дуже товстий шар теплоізоляції ззовні та в середині конструкції і вкрай низькі втрати тепла. Збірні будинки пропонують відмінний захист від морозу та холоду і, таким чином, значно економлять енергію для будівництва та проживання. Це є основною причиною того, чому сучасні збірні будинку мають шалений зріст популярності в Європі.

Збірні будинки виготовлені на заводі ДельтаХаус.
www.deltahouse.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Збірні будинки – Fertighaus
Fertighaus є сучасною і вже дуже популярну технологію швидкого будівництва малоповерхових житлових будинків, яка завойовує все більше популярності в світі. У Німеччині за такою технологією будується близько 3 мільйонів квадратних метрів житла щорічно, і показник цей стабільно зростає.

У чому ж причина такого широкого поширення будинків, побудованих за технологією Fertighaus?

У перекладі з німецької мови Fertighaus позначає «збірний будинок». Це дійсно так: будова зводиться з готових будівельних конструкцій всього за кілька днів. Однак швидкість монтажу – не єдина перевага таких будинків. Вони повністю безпечні з екологічної точки зору, так як всі елементи обов’язково повинні бути виготовлені з нетоксичних матеріалів. Але найголовніша відмінність будинків за технологією Fertighaus від інших – це найвищі показники енергозбереження.

Будинки за технологією Fertighaus проектуються таким чином, щоб зберігати максимальну кількість тепла і акумулювати його з навколишнього середовища в холодну пору року. Влітку ж, навпаки, будинок не перегрівається і в ньому підтримується комфортна для людини температура. Досягається це за допомогою спеціального проектно-архітектурного рішення і високоякісної теплоізоляції даху і стін. Завдяки особливому просторово-планувального вирішення вдається заощадити до 90% електроенергії. Це дозволяє не тільки менше платити за електрику, а й піклується про охорону навколишнього середовища.

Енергоефективні збірні будинки ДельтаХаус.
www.deltahouse.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Энергоэффективный сборный дом Дельтахаус - "Вилла 131.20".

Общая полезная площадь - 114,80 м2.
Наружные габариты - 8.0м х 8.2м;
Стоимость строительства в комплектации "Конструкция МАХ" - от 25300,00 у.е.
(варианты комплектаций http://deltahouse.ua/technology/komplektatsii)
Срок реализации проекта от 60 календарных дней.

Сборные дома заводского производства Дельтахаус.
www.deltahouse.ua
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Серия домов с мансардным этажом "Аттика" от Дельтахаус.

Напоминаем о сезонном увеличении загрузки производства. Если вы планируете строительство весной 2018 года, приглашаем к подписанию контракта на производство вашего дома на акционных условиях, до 31.12.2017 года.

Энергоэффективные сборные дома заводского производства ДельтаХаус.
http://deltahouse.ua/proekty-karkasnyh-domov/doma-s-mansardnyim-etazhom
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Да прибудет с вами тепло и уют! Мы работаем над этим 365 дней в году;-) Хороших выходных!

Энергоэффективные сборные дома заводского производства ДельтаХаус
www.deltahouse.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Незабаром черговий зимовий монтаж конструкції енергоефективного будинку Дельтахаус у Київської області, що розроблено за індивідуальним проектом. Монтаж у грудні 2017 року.

Для реєстрації відвідування монтажу, просимо надсилати заявки у довільній формі, що містять контактну інформацію на електронну адресу delta-house@ukr.net

Нагадуємо про суттєве збільшення завантаження виробництва. Якщо ви плануєте будівництво навесні 2018 року, запрошуємо до підписання контракту на виробництво вашого будинку на акційних умовах, до 31.12.2017 року.

Енергоефективні збірні будинки заводського виробництва ДельтаХаус.
www.deltahouse.ua
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded