Profile cover photo
Profile photo
Orto-Med Krzysztof Szołtysik
About
Orto-Med Krzysztof Szołtysik's posts

Post has attachment
W Orto Med znajdą Państwo gorsety korekcyjne, które służą do leczenia skolioz, a także foteliki do siedzenia dla dzieci na indywidualną miarę, wózki do raczkowania i wkładki ortopedyczne do butów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://orto-med.bytom.pl/oferta.


Photo

Post has attachment
Zajmujemy się wykonywaniem najwyższej klasy aparatów ortopedycznych, łusek oraz innych protez na kończyny dolne i górne wraz z ich dodatkowym wyposażeniem. Można u nas znaleźć także gorsety i kołnierze ortopedyczne. Więcej na temat naszej działalności znajdziesz na http://orto-med.bytom.pl/.


Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej umieściliśmy spis certyfikatów, które udało nam się uzyskać przez lata działalności. Dzięki temu mają Państwo pewność, że jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w branży, a naszym produktom można zaufać. Zapraszamy na http://orto-med.bytom.pl/certyfikaty. 

Post has attachment
W ofercie OrtoMed znajdą Państwo gorsety ortopedyczne, gorsety ortopedyczne z modyfikacjami, protezy oraz kortezy na kończyny górne i wiele innych produktów ortopedycznych. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych produktów na http://orto-med.bytom.pl/galeria-produktow.


Photo

Post has attachment
Mianem ortezy określa się stabilizator kończyn (zarówno górnych, jak i dolnych), który w wielu przypadkach jest doskonałą alternatywą dla nieruchomego opatrunku gipsowego. Jeśli poszukują Państwo firmy, która wykonuje oferty na indywidualne zamówienie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą http://orto-med.bytom.pl/oferta. 
Photo

Post has attachment
Skolioza, czyli trójpłaszczyznowe skrzywienie kręgosłupa, powoduje, że kręgosłup zostaje zdeformowany do kształtu przypominającego literę S. Jedną z metod leczenia skoliozy, obok ćwiczeń rehabilitacyjnych, jest noszenie gorsetu typu Cheneau. Pamiętajmy jednak że gorset, aby przynosił zamierzone efekty, powinien być odpowiednio wyprofilowany. Jeśli szukają Państwo odpowiedniego gorsetu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy http://orto-med.bytom.pl/oferta, która specjalizuje się w przygotowaniu produktów ortopedycznych na indywidualną miarę. 
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów ortopedycznych, w tym gorsetów, ortez oraz łusek na kończynę dolną i protez kończyn górnych. Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://orto-med.bytom.pl/ i zapoznania się z katalogiem naszych produktów. 

W celu dostarczenia Państwu produktów jak najwyższej jakości, stale poszerzamy naszą wiedzę z dziedziny produkcji wyrobów ortopedycznych, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, z którymi mogą Państwo zapoznać się na stronie http://orto-med.bytom.pl/certyfikaty. Dzięki temu możemy dostarczyć Państwu produkty, które wyróżniają się trwałością oraz bezpieczeństwem podczas użytkowania. 

Post has attachment
Firma Orto-Med zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów ortopedycznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. ortezy na kończyny dolne, protezy na kończyny górne i dolne oraz gorsety ortopedyczne, w tym także z modyfikacjami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://orto-med.bytom.pl/galeria-produktow, gdzie publikujemy zdjęcia naszych produktów. 
Photo

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach ortopedycznych, prosimy o kontakt. Na stronie http://orto-med.bytom.pl/kontakt przygotowaliśmy formularz kontaktowy oraz publikujemy dane teleadresowe głównej siedziby naszego przedsiębiorstwa, a także katalog naszych produktów. 
Photo
Wait while more posts are being loaded