Profile cover photo
Profile photo
Passerotti Sp. z o.o.
3 followers
3 followers
About
Passerotti Sp. z o.o.'s posts

25 LAT DOŚWIADCZENIA
Firma Passerotti sp. z o.o. powstała w roku 1989 w Bielsku - Białej i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowym rynku uszczelnień. Od pierwszych dni działalności Passerotti stara się sprostać wymaganiom swoich klientów oraz stale udoskonalać świadczone usługi. Od 1.10.2006 Passerotti jest częścią ERIKS, wiodącego i nowatorskiego dostawcy szerokiej gamy produktów, technologii i usług dla przemysłu w skali globalnej.

MISJA
Zapewniamy ciągły i szybki dostęp naszym klientom do szerokiej gamy uszczelnień i artykułów technicznych.

PONAD 30 TYSIĘCY PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

MAGAZYNY
Passerotti posiada jeden z największych magazynów uszczelnień technicznych w Polsce, który zlokalizowany jest w siedzibie firmy, w Bielsku – Białej. Oprócz tego każdy oddział dysponuje magazynem na potrzeby lokalne.

ASORTYMENT
Passerotti to nie tylko dobra dostępność do szerokiego asortymentu, ale również profesjonalna obsługa, specjaliści służący doradztwem technicznym, elastyczność oraz bardzo dobra logistyka.

PONAD 10 TYSIĘCY KLIENTÓW ROCZNIE
Passeroti obsługuje szeroką gamę klientów, gdzie dostarczany nasze produkty na pierwszy montaż oraz na potrzeby utrzymania ruchu. Równocześnie współpracujemy z klientami dystrybucyjnymi w kraju i zagranicą.
Wait while more posts are being loaded