Profile cover photo
Profile photo
www.iskilus-lipdukai.lt
About
Posts

Post has attachment
Gaminame lipdukus ES paramos viešinimui (gaminame ir KPF lipdukus).
Pas mus galite užsisakyti lipdukus ES paramos viešinimui. Nuo mažiausių lipdukų įrangai (15 mm x 50 mm) iki didžiausių lipdukų (4 m x 3,5 m) ES viešinimo stendams.

ES paramos viešinimo lipdukai automobiliams.

Gaminame iš specialios plėvelės automobiliams šilkografijos arba plačiaformatės spaudos technologija. Lipdukai gali būti vienspalviai, dviejų spalvų arba CMYK spalvos (spalvoti) ir net su nuotraukomis.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-27
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Polimeriniai ovalo formos lipdukai „Rodger`s Hunting & Fishing“
GRAŽU! PRAKTIŠKA IR NEBRANGU.
Gaminame polimerinius iškilūs lipdukus.
Photo
Add a comment...

Polimerinių 3D lipdukų gamyba. Sužinokite daugiau apie polimerinius lipdukus.
Polimeriniai tūriniai 3D lipdukai arba iškilūs lipdukai
– tai lipnios etiketės iš polimerinių medžiagų, kuriuos klijuojamos ant gaminių ir atlieka reklaminę ir estetinę funkciją.
Patys populiariausi polimerinių lipdukų pavadinimai – tai daugiasluoksniai lipnus lipdukas, tūriniai lipdukai, tūrinės emblemos, iškilūs lipdukai, polimeriniai lęšiai, užpilami lipdukai, viniliniai tūriniai lipdukai, 3D lipdukai, polimerinės etiketės.
Polimeriniai tūriniai lipdukai tai ryškūs, gražūs, iškilūs lipdukai su lygiu, kaip stiklas paviršiumi. Lipduko paviršius malonus lietimui, suderina puikias eksploatacines savybes ir atitinka tarptautiniams ekologijos ir aplinkosaugos standartams, keliamiems reklamos gaminiaims.
Polimerinių lipdukų nadojimo sritys kasmet plečiasi:
šiuo metu iškilūs lipdukai aktualūs ir plačiai naudojami Lietuvos ir Europos įmonėse, žinomiausių ir lengvai įsimenamų prekinių ženklų rinkodaros procese, taip pat ir savo prekių platinimo koncepcijoje.
tūriniai lipdukai gali buti pritaikyti prekių markiravimui ir organizacijos darbuotojų personalizavimo lentelėms
3D lipdukais dekoruojamos patalpos ir interjero dizaino elementai.
lipnūs sferos formos lipdukai visada patinka mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams. Lipdukai visada ras savo vietą vaikų kūryboje, ant žaislų ir vaikiškų žaidimų.
šiuo metu polimeriniais lipdukais puošiami mobilūs telefonai, planšetai ir ne tik kaip dekoravimo ir ženklinimo elementai, bet kaip apsauga ekranui ir prietaiso dangteliui.
Tūrinius polimerinius lipdukus mes galime pamatyti kasdien.
Lauke ir namie, biure, kavineje, restorane ir kituose viešose vietose. Poliuretaniniai 3D lipdukai naudojami ten pat, kur galima naudoti įprastus lipdukus, bet polimerinių lipdukų naudojimas turi daugybė privalūmų –ilgaamžiškumas, atsparumas UV spinduliams ir kenksmingam aplinkos poveikiui, daug įspūdingesnis vaizdas.
Tūriniai lipdukai ne tik patrauklūs akiai savo gliancine išvaizda, bet savo išskirtiniu dizainu ir neįprastai malonu lietimui paviršiumi visada kelia ne tik informacinį susidomėjimą, bet ir norą paliesti jas pirštu. Lipdukuose Jūs galite patalpinti bet kokią informaciją. Pavyzdžiui, tai gali buti organizacijos informacija, logotipas, reklaminis šūkis, prekės techniniai duomenys, personalo duomenys, bet kurie paveiksliukai, piešiniai, infografika arba tekstas ir kt.

Polimerinių lipdukų išmatavimai
Polimerinių lipdukų išmatavimai priklauso tik nuo užsakovo pageidavimu, lipdukas gali buti nuo 5 mm dydžio iki keliolikos centimetrų. Didžiausis lipdukas pagamintas „ISKILUS-LIPDUKAI.LT“ dirbtuvėse buvo nedidelio stalviršio dydžio 50 cm x 45 cm!!!
3D lipduko forma gali buti įvairiausią: kvadratinė, stačiakampio, ovali, su angomis (kiaurymėmis ), ar be jų. Tik atkreipkite dėmesį, kad užpilti poliuretanu labai aštrūs (nesuapvalintus) kampus, labai sunkai įvykdoma užduotis, tai gana smarkiai padidina lipduko kainą. Butent dėl šitos priežasties, lipduko dyds ir forma tiesiogiai ir proporcingai lipduko gamybos kainai.
Mes pagaminsime iškilius lipdukus bet kokio sudetingumo ir dydžio, atliksime ir nestandartinius užsakymus, pasiūlysime dizaino sprendimą, pasirinksime tinkamas aukštos kokybės medžiagas. Jeigu Jus nežinote, kokio lipduko reikia butent Jums, mūsų dizaineris padės Jums sukomplektuoti fantazijas ir vaizduotę viename polimerinio lipduko eskize!
Galutinė 3D polimerinių  lipdukų kaina nėra didelė, o rezultatai nuo jo panaudojimo, įskaitant ir unikalias technines lipduko savybes, turi labai aukštą rodiklį, kas daro 3D lipdukus,tesiog nepakeičiamu Jūsų reklamos kampanijos instrumentu ir unikalių rinkodaros instrumentu.
Pagrindinės polimerinių lipdukų rušys:
Priklausomai nuo poliuretanines dervos rušies ir mišinio tipo, naudojamo polimerinių lipduko gamybos procese, iškilūs lipdukai gali skirtis pagal savo standumą:
minkšti, lankstūs polimeriniai lipdukai
vidutinio standūmo
kieti epoksidiniai lipdukai
Dervos ir polimėrines žaliavos pasirinkimas priklauso nuo naudojimo lipduko paskirties ir užsakovo biudžeto galimybių. Eant dideliam lipdukų tiražui ir savo nuolatiniams klientams „ISKILUS-LIPDUKAI.LT“ siūlo individualiai parinkti optimalų dervos mišinį pagal standumo laipsnį 3D lipdukų gamybai. Tai ne tik padės sutaupyti bet ir suteiks Jūsų polimeriniams lipdukams maksimalu ilgaamžiškumą ir dizaino patrauklumą.

Polimerinai lipdukai patalpoms ir lauko sąlygoms.
Pagal aukščiau pateikta klasifikaciją lipdukai skiriasi ir pagal naudojimo sąlygas: lipdukai patalpoms ir lauko sąlygoms. Priklausomai nuo naudojimo vietos ir aplinkos atitnkamai parenkamos ir žalaivos lipdukams: PVC plėvelės pagrindui ir poliuretaninė derva užpilymui.
Tūriniai polimeriniai lipdukai gali būti surūšiuotos ir pagal medžiagas lipduko „padui“ (medžiagos etiketės pagrindui). Tam gali buti naudojamos įvairiausių rūšių lipnūs plėvelės, klijų sluoksnis gali buti stiprus (permanentinis) arba laikinas (removeable), tam kad esant poreikiui galetumete be pedsakų pašalinti lipduką nuo prietaiso, suvenyro arba kito daikto.
3D lipdukų gamyboje sukaupėme didelę patirtį kurią nuolat tobuliname. Siūlome Jums užsakyti 3D lipdukų gamybą tikrai geromis kainomis!
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded