Profile cover photo
Profile photo
ВТК Биотехнолог: емкости, биотуалеты, септики, бочки
1 follower -
туалет, биотуалеты, tualet, біотуалети, купить, душевая кабина
туалет, биотуалеты, tualet, біотуалети, купить, душевая кабина

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Баки, ємкості
septiky

Широкий спектр ємностей і баків для харчових продуктів, води, палива і хімічних речовин у тому числі агресивних, об'ємом від 100л до 10 000л.
http://sherutim.com.ua/bak.html
Add a comment...

Post has attachment
СЕПТИКИ ДЛЯ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ
septiky
Септики - ємкості призначені для спорудження індивідуальних систем очищення або накопичення стічних вод ємністю трьох типів - 3000 літрів, 2000 літрів і 1500 літрів. Товщина стінок даних виробів - 8 мм, що дозволяє закопувати їх у землю на глибину до 2 м.
http://sherutim.com.ua/septik.html
Add a comment...

Post has attachment
Душові кабіни вуличні виготовляються двох типів :
sherutimcomua

1) Душова кабіна автономна - незалежна від сантехкомунікацій, ванний краник з душовою насадкою для води, температура води душового сеансу відповідає температурі води у баці (нагрівається під дією сонячного проміння); бак для води 200 літрів.

2) Душова кабіна модульна - підключається до сантехкомунікацій холодної і гарячої води та каналізації (або злив у вигрібну яму чи зливний контейнер-септик), змішувач холодної та гарячої води з душовою насадкою.
http://www.sherutim.com.ua/
Add a comment...

Post has attachment
ТУАЛЕТ ТОРФ'ЯНИЙ
для використання на дачних ділянках
tualetiv

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. На відміну від звичайних біотуалетів, заснованих на дії хімічно активних рідин, небезпечних для здоров'я людини, в торф'яному туалеті як наповнювач використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно чистий компост. В якості наповнювача можна використовувати звичайний торф, але ефективніше використання поглинача запахів на основі торфу.
http://sherutim.com.ua/biotualet_torf.html
Add a comment...

Post has attachment
Туалет пересувний автономний
tualetiv

Туалет пересувний автономний (далі туалетна кабіна або біотуалет) служить для забезпечення дотримання санітарних норм на будівництві, а також при проведенні свят, фестивалів, чемпіонатів.Дизайн туалетної кабіни відповідає сучасним вимогам.
http://www.sherutim.com.ua/
Add a comment...

Post has attachment
БІОТУАЛЕТИ, ТУАЛЕТИ ПОРТАТИВНІ КІМНАТНІ
biotualeti
Біотуалети стають все більш звичним предметом побуту в різних сферах нашого життя. Там, де нема стаціонарної каналізації, ці пристрої будуть дуже доречними.
http://sherutim.com.ua/portable.html
Add a comment...

Post has attachment
БІОТУАЛЕТИ, ТУАЛЕТИ АВТОНОМНІ ВУЛИЧНІ
biotualeti
Біотуалет - це туалетна кабіна, що функціонує в автономному режимі і є альтернативним рішенням відсутності стаціонарних санвузлів.
http://sherutim.com.ua/
Add a comment...

БІОТУАЛЕТ «Біотехнолог» використовується на будівельних майданчиках, в парках, на ринках, в літніх кафе, на дачних ділянках, на автозаправках, при проведенні масштабних заходів, а також в сільській та гірській місцевості.
БІОТУАЛЕТ – кабінка вводиться в експлуатацію при умовах відсутності централізованої каналізації або необхідності швидкого монтажу вуличного туалету чи на період певної події.
БІОТУАЛЕТ – підприємства «Біотехнолог» являє собою розбірну вуличну кабінку, призначену для загально-громадського використання, з метою задоволення відповідних фізіологічних потреб та забезпечує умови відвідування звичайного туалету; сприяє підтримуванню естетики навколишнього середовища та загальнолюдської культури громадян.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded