Profile cover photo
Profile photo
Richard Kadlec
12 followers -
Top-Pojištění.cz, Eliquidshop.cz
Top-Pojištění.cz, Eliquidshop.cz

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Další zajímavá novela, která vstoupila v platnost od nového roku. Tato novela znamená konec tzv. "polopřevodů".  Více informací v článku:

https://www.top-pojisteni.cz/pojistovaci-poradna/novinky-ze-sveta-pojisteni/zmeny-v-prevodu-vozidel-od-roku-2015
Add a comment...

Post has attachment
Sněmovna zrušila příspěvek za nepojištěné vozidlo, který se platí ČKP.  Nově budou náhradu škody po vlastnících nepojištěného vozidla vymáhat dopravní úřady obcí s rozšířenou působností. Lze očekávat enormní nárůst nepojištěných vozidel na silnici. Zajímalo by mě, jak dlouho jim to vydrží, než přijdou s další novelou…

https://www.top-pojisteni.cz/pojistovaci-poradna/novinky-ze-sveta-pojisteni/zruseni-prispevku-ckp
Add a comment...

Post has attachment
Nová aktualizace Firefoxu 33.1 přinesla několik zajímavých novinek. Mezi hlavní bych zařadil tlačítko Forget browsing history, které lze pomocí Customize dostat hned na lištu. To samé platí pro Priwate Browsing window. Takže už žádné Ctrl+Shift+P...:) Nakonec velmi překvapivé přidání DuckDuckGo vyhledávače do search boxu. Zajímalo by mě, kdy se Google začne bát tohoto vyhledávače? Poslední update se Firefoxu vážně povedl.

http://knowyourmeme.com/photos/344857-internet-explorer
Add a comment...

Ganttův diagram v Excelu pomocí podmíněného formátování? Velká paráda... A jako bonus objevena zapomenutá funkce DATEDIF  :)
Add a comment...

Post has attachment
Tak https://www.ssls.com bere jako první certifikační autorita BTC. :)

Post has attachment

Už týden se mi nedaří na cryptoworldu výplata CZC do peněženky, ATP ani MP. Není tam s nečím problém? Teď mám nastavený ATP na 99.00 CZC. Předem díky za info.+Jan Bartoš 

Nedaří se mi z Cryptoworldu poslat CZC do peneženky. Nemáte něko stejný problém? Dva dny zpátky se mi odeslalo 5 x 300 CZC, ale teď je to nějaký zaseknutý.

Post has attachment

Právě probíhá pumpa na BC na Crypsy. :) Úspěšný lov!
Wait while more posts are being loaded