Profile cover photo
Profile photo
Vertigo NME
7 followers -
Our mission is to become a synonym for complete innovative web solutions and authority in SEO and Internet Marketing.Our vision is to make ‘The Network’ better place to be. We try hard to make every click worth it and every euro a good investment.
Our mission is to become a synonym for complete innovative web solutions and authority in SEO and Internet Marketing.Our vision is to make ‘The Network’ better place to be. We try hard to make every click worth it and every euro a good investment.

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Ретро youtube постер од Бразилската маркетинг агенција Maximidia
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Претставување на новиот Lexus ES со помош на најновата CinePrint технологија, изработена од Lexus. Во случајов, рекламата оживува кога ќе го ставите вашиот iPad под принтот на кој е прикажано iPad изданиеето на магазинот Sports Illustrated и кога ќе притиснете плеј. Погледнете како изгледа тоа.
Add a comment...

Post has attachment
Џон Ленон е роден во Ливерпул на 9 Октомври 1942 година, а вчера во неколку земји во светот беа одбележани 72 години од неговотo раѓање. По тој повод, погледнете ја оваа симпатична анимација со стиховите од песната Imagine.
Add a comment...

Post has attachment
Еве едно симпатично решение за сите оние на кои им недостасуваат старите добри телефонски слушалки со кабел :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Som Sabadell Flashmob
Add a comment...

Post has attachment
Како да се жалите од вашиот шеф на Facebook, а да не добиете отказ.
Add a comment...

Post has attachment
Видеото за Tessellate е осврт на Рафеловата „Атинска школа“ сместена во еден вид модерен гангстерски гето рај.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
7 начини за мерење на ефективноста на вашиоте твитови!
Add a comment...

Post has attachment
Совети за ефективен брејнсторминг
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded