Profile cover photo
Profile photo
ANS Technika Audiowizualna
9 followers -
Kino domowe | akcesoria meble sprzęt | ekrany projekcyjne | uchwyty tv | stojaki tv
Kino domowe | akcesoria meble sprzęt | ekrany projekcyjne | uchwyty tv | stojaki tv

9 followers
About
Posts

Post has attachment
Rzućcie okiem na  najnowszą propozycję Optomy w kategorii ultrapłaskich projektorów mobilnych LED. Bardzo jasny jak na tę klasę,  ML1500, to projektor DLP LED, który będzie świetnym partnerem zarówno w domowej rozrywce, jak i w pracy.
http://ans.sklep.pl/optoma-ml1500-ultraplaski-projektor-led-dlp-3d-p-9619.html
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-04-13
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
HDready, FullHD, UltraHD - co będzie dalej?  Zajrzyjcie na naszą stronę instalacyjną i przeczytajcie o sprzęcie rozdzielczości 4K.
http://www.ans-instalacje.pl/index.php?a=news&nId=34
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy producenci kabli audio-video powinni powoli zamykać swoje firmy? Jeszcze nie teraz, ale już niedługo całe okablowanie zrobisz sobie sam lub z pomocą kolegi komputerowca. Przeczytaj o nowych standardach przesyłania sygnału pomiędzy urządzeniami audio-video.
http://ans.sklep.pl/newsdesk_info.php?newsdesk_id=46
Add a comment...

Post has attachment
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, wykonaliśmy ciekawą instalację projektorową dla Biura Nasiennictwa Leśnego w Warszawie. Wymagania zamawiającego zakładały, przy określonym budżecie, możliwie niewielką ingerencję w wystrój pomieszczeń. Pomimo, że mieliśmy do dyspozycji jedynie 17 cm. przestrzeni pomiędzy sufitem podwieszanym, a stropem, instalacja w stanie spoczynkowym właściwie jest niezauważalna. Wykorzystaliśmy nowości z oferty firmy AVERS: nowoczesny elektryczny ekran Stratus 2 z zestawem do montażu w suficie oraz windę do projektora SIMLIFT. Jako źródło obrazu posłużył mały, ale mocny i bogato wyposażony projektor Sony VPL-DX146. Do nagłośnienia użyliśmy zestawu aktywnych głośników Apart OVO5P. Niebawem przedstawimy filmową relację z prac instalacyjnych.
Add a comment...

Post has attachment
W naszym sklepie możecie zamówić projektory z  najnowszej serii  o ultrakrótkiej ogniskowej firmy Panasonic C300 i C300R.
http://ans.sklep.pl/panasonic-ptcw331re-8212-ultrakrotkoogniskowy-interaktywny-projektor-dlp-p-9388.html
Modele w wersji interaktywnej w połączeniu z dowolną tablicą projekcyjną lub suchościeralną, tworzą w pełni funkcjonalny zestaw interaktywny.
Add a comment...

Post has attachment
W naszym sklepie można zamówić bardzo elastyczny system modułowy firmy Chief, który pozwala konstruować zarówno proste uchwyty sufitowe lub stojaki do monitorów, jak i ściany video, o praktycznie nieograniczonych konfiguracjach ekranów.
http://ans.sklep.pl/uchwyty-do-%C5%9Bcian-video-c-53_192.html?limit_id=20&view_id=false&cPath=53_192&sort=3a&filter_id=132
Add a comment...

Post has attachment
Do oferty naszej strony instalacyjnej wprowadziliśmy dostawę i montaż profesjonalnych ścian wideo. Ściany są budowane z  instalacyjnych monitorów LCD firm Nec, Mitsubishi, Panasonic i Philips. Ekrany złożone z wielu monitorów mogą mieć dowolną konfiguracje i sposób instalacji. Możliwy jest montaż na powierzchni ścian, konstrukcje wiszące, wolnostojące i mobilne.
http://www.ans-instalacje.pl/oferta/sciany_wideo.html
Add a comment...

Post has attachment
Do galerii na naszej stronie instalacyjnej dodaliśmy kilka zdjęć z naszych prac montażowych w placówkach edukacyjnych. Klasy w szkołach podstawowych mają dość specyficzny wystrój, więc zdjęcia nie są może jakieś super wyrafinowane, ale chcieliśmy pokazać, że radzimy sobie niezależnie od warunków.
http://www.ans-instalacje.pl/index.php?a=gal&gId=17
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
ARKAS DH2 REAKTYWACJA - uchwyt samochodowy DH2 oferujemy w naszym sklepie już od dawna. Zaprojektowany do przenośnych odtwarzaczy DVD, bardzo dobrze sprawdza się do czytników e-booków, tabletów oraz netbooków. Mimo że dystrybutor podaje, że najmniejszy rozstaw ramion to 20 x 11 cm, na zdjęciach pokazaliśmy go we współpracy z czytnikiem o wymiarach 18,5 x 14 cm i grubości 1,3 cm i uchwyt zadziałał bez zarzutu.
ans.sklep.pl/arkas-dh-2-uchwyt-samochodowy-do-ipada-tabletu-dvd-czytnika-p-7199.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-08-12
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded