Profile cover photo
Profile photo
Policie ČR
135 followers -
Pomáhat a chránit, Policie České republiky, Městská policie, policejní akademie, PČR, Česká policie, čeští policisté
Pomáhat a chránit, Policie České republiky, Městská policie, policejní akademie, PČR, Česká policie, čeští policisté

135 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
!!! PÁTRÁNÍ PO NEZLETILÉ DÍVCE - PROSÍME SDÍLEJTE !!!

Jméno: MUZIKÁŘOVÁ MICHAELA PATRICIA
Datum narození 25.2.2004
Bydliště - okres ÚSTÍ NAD LABEM
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 155 až 160 cm
Zdánlivé stáří 12 let

- Popis osoby:
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ vlnité
BARVA OČÍ šedá

- Krátký popis:
Má štíhlou postavu
Vlasy hnědé lehce zvlněné, délky na ramena
Nosí brýle s fialovými obroučkami

- Podrobný popis:
Dívka odešla dnes, 11. 1. 2017, z domova v přesně nezjištěném čase. Do školy, kterou pravidelně navštěvuje, nedorazila, a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný. V minulosti nebyla pohřešována. Na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát délky ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE.

Informace přijme Policie ČR na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně!

Více informací na stránkách PČR níže:

http://www.policie.cz/clanek/dite-v-ohrozeni-patrani-po-nezletile-divce.aspx

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=20210111170410
Add a comment...

Policejní prezident na Dnech NATO 2016

Genmjr. Tomáš Tuhý se účastní oficiálního programu Dnů NATO 2016 v Ostravě.

Šestnácté Dny NATO v Ostravě a Dny vzdušných sil Armády České republiky přináší celou řadu zajímavých statických a dynamických ukázek, včetně programu připraveného Policií České republiky. Oficiálního programu se i letos účastní policejní prezident genmjr. Tomáš Tuhý, který se během dnešního dne setkal mimo jiné se zástupci dalších bezpečnostních sborů, se zástupci organizátorů akce a také se samotnými policisty, kteří se starají nejen o statické a dynamické ukázky, ale také o bezpečnost a dopravní obslužnost okolí a areálu mošnovského letiště.

„Policie České republiky připravila i letos pro návštěvníky zajímavý program, v rámci kterého si mohou prohlédnout policejní techniku a také přihlížet ukázkám policejních zákroků. Byli jsme svědky ukázky osvobození rukojmí z letadla, na kterém jsme spolupracovali s elitní ženskou jordánskou jednotkou a dvakrát za den mohli diváci sledovat exhibici s názvem Police drifting, kdy v rámci unikátního projektu prezentujeme možnosti zvládání krizových situací za volantem služebních vozidel,“ uvedl policejní prezident.

Už v předvečer oficiálního zahájení mohli pozvaní hosté na galavečeři sledovat ocenění významné mezinárodní policejní spolupráce mezi českou a německou policií. Z rukou policejního prezidenta převzal plaketu, jako výraz poděkování za dlouholetou spolupráci, ředitel Christian Ott, který je doposud vedoucím policejního revíru Chemnitz – severovýchod a pověřenec policejního ředitelství Chemnitz pro mezinárodní spolupráci.

Zdroj: www.policie.cz
Add a comment...

Post has attachment
V dnešním dalším článku jsme se podívali drobnohledem na útvar městské policie hlavního města Prahy. Jedná se o největší městskou policii v České republice co se týče počtu jednotlivých poboček, které pokrývají naprosto všechny městské části hl. m. Prahy. Podrobně jsme rozepsali nejvíce zatížené pobočky z pohledu množství řešených případů. Městští strážníci to skutečně nemají jednoduché, ostatně můžete se o tom přesvědčit sami v našem článku.

Za případné konkrétní připomínky a názory k článku Vám budeme vděčni a pokud se domníváte, že jsme v článku na něco zapomněli, rádi to doplníme. #Policie   #MPPraha   #MestskaPolicie  
Add a comment...

Post has attachment
Zajímavá kuriozita z dopravního terénu - Řidič chtěl přejet koleje, avšak s  autem následně již nemohl odjet. Vyřešil to však tím, že před auto na trať položil výstražný trojúhelník... Foto: ČD, a.s. #Policie   #CeskeDrahy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Policie v Praze včera poprvé vyzkoušela nové zastavovací pásy. Jedinečnost tohoto policejního zákroku spočívá v tom, že pražští policisté vůbec poprvé použili k zastavení ujíždějícího vozidla nově zakoupené zastavovací pásy typu POLICE ROAD BLOCK.

Užití zastavovacích pásů v podmínkách hlavního města Prahy není vůbec jednoduchou záležitostí. Policisté musí ve velmi krátkém čase zohlednit hustotu pražského provozu a členitou infrastrukturu a zvážit veškeré okolnosti a možné důsledky či rizika pro ostatní účastníky silničního provozu. #PoliceRoadBlock   #Policie  
Photo
Photo
2015-04-04
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Policie dnes zabavila v supermarketu +Lidl  100Kg kokainu v zásilce od banánů z Kolumbie. Jde o historicky největší zásilku kokainu nalezenou v České republice, avšak zásilka nebyla zřejmě původně určena pro český trh. Foto: lidovky.cz #Policie   #Lidl   #Kokain  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Průjezd konvoje americké armády

Ve dnech 29. 3. 2015 – 1. 4. 2015 projede přes území České republiky konvoj ozbrojených sil USA. Doprovod jednotlivých kolon a s tím spojené řízení dopravy bude zajišťovat Vojenská policie. Více informací o samotném průjezdu konvoje naleznete v tiskových zprávách zveřejněných na webu Ministerstva obrany ČR na www.mocr.army.cz.

Policie České republiky je v souvislosti s přesunem ozbrojených sil USA přes naše území připravena poskytnout součinnost Armádě ČR a Vojenské policii dle aktuální situace a potřeby. Policisté tak budou připraveni v konkrétních případech plnit úkoly především v oblasti zajištění plynulosti a bezpečnosti silničního provozu a dále dohlédnou na veřejný pořádek.

Se zástupci Armády ČR a Vojenské policie se uskutečnilo v této souvislosti již několik jednání s cílem předání informací a nastavení případné spolupráce. Policisté nepřetržitě vyhodnocují veškeré poznatky a získané informace k zajištění bezpečnosti osob a veřejného pořádku. Na základě ověření poznatků a jejich relevance budeme případně přijímat adekvátní opatření. Případné porušení zákona ať už ve vztahu k silničnímu provozu či veřejnému pořádku budou policisté řešit operativně v gesci platné legislativy.

Policisté dohlédnou především na veřejný pořádek.

Zdroj informací: Policejní prezidium ČR
#PolicieCR   #USArmy   #CzechRepublic  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Policie.ČR tweetuje na našem oficiálním Twitter účtu:  https://twitter.com/Policie_CR.

Zprávy, události a dění na policejní tématiku i důležitá bezpečnostní upozornění týkající se celé České republiky. #Twitter   #PolicieCR  
Add a comment...

Post has attachment
Vojenská policie v České republice odvádí skvělou práci, ale co opravdu  stojí na samotném pozadí tohoto bezpečnostního sboru, který spadá na přímo pod Ministerstvo obrany České republiky? Dnes jsme se s naším týmem Policie.ČR podrobně na Vojenskou policii podívali ze všech úhlů, od historie, přes současnost, až po akce, kterých se bude Vojenská policie účasnit. Pokud Vás zajímá více informací, dozvíte se je v našem článku, viz. odkaz na článek níže. Jakékoliv připomínky a podněty rádi uvítáme...  #Policie   #PolicieCR   #VojenskaPolicie   #ARMY  
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded