Profile

Cover photo
Mardy Pagara Isidro
Worked at Føtex Supermarked
Attended VUC
Lives in Danmark
7 followers|109,934 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Mardy Pagara Isidro

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Mardy Pagara Isidro

Shared publicly  - 
 
HARIBA HAAA RII BAAAA,  KASKETEEEERRRRR OG TISSEPOTTEEEEERRRRR !!!!!!!
1
Add a comment...

Mardy Pagara Isidro

Shared publicly  - 
 
hejsa, hvordan går det?
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mardy Pagara Isidro changed her profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Mardy Pagara Isidro

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Mardy Pagara Isidro

Shared publicly  - 
 
spørgsmål : hvad hedder det land der kommer efter USA?
svar: USB
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mardy Pagara Isidro

Shared publicly  - 
 
Halløj halløj. Solen burde kom og skinner. Vi har snart juni .


 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
søger efter sandheden
Introduction

Jeg er asietter, kvinde på 38 år. Jeg kommer fra Ermita Mabini Manila Filippinerne. Kom til Danmark i 1986. I øjeblikket går jeg i skole på VUC 10 kl. trin. Min drøm er at komme hjem igen tilbage i mit land og underviser gadebørn.

Bragging rights
en frivillige der arbejder med gadebørn på Philippinerne
Education
  • VUC
    2011 - 2013
Basic Information
Gender
Female
Looking for
Friends, Networking
Birthday
February 22, 1975
Other names
MARDS, Margarita, Jesna,
Work
Occupation
Jeg underviser Gadebørn rundt omkring Manila i Philippinerne.
Skills
Service job er jeg meget dygtig til det. Både med rengøring og menneske pleje
Employment
  • Føtex Supermarked
    butiksassistent, 1997 - 1997
  • Golf Hotel Viborg
    køkkenmedhjælper, 1992 - 1995
  • Rema 1000 Supermarked
    butiksassistent, 2000 - 2000
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Danmark
Previously
Filippinerne, - Laguna, Norge Skaun Tronhjem, Viborg, Aalestrup,Farsø
Contact Information
Home
Phone
31250641
Email
Address
Jylland, Danmark