Profile cover photo
Profile photo
InstantCars
3 followers -
automobilių nuoma, mašinų nuoma užsienyje
automobilių nuoma, mašinų nuoma užsienyje

3 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Jei planuojate kelionę į Tenerifę, pasidomėkite apartamentais ANDREA. Fantastiška vieta, fantastiški apartamentai! Buvau, gyvenau, rekomenduoju! 👈Ir, žinoma, neužmirškite iš anksto rezervuotis automobilio per http://www.instantcars.eu 🚘 Tenerifės pėstute neapeisite. 😉

Post has attachment

Post has attachment
Šis klausimas toks dažnas, kad nusprendžiau viską paaiškinti šiame nedideliame straipsnyje - dabar į šį klausimą galėsiu atsakinėti tik su nuoroda į tinklaraštį :)

Post has attachment
ATNAUJINTI SENI STRAIPSNIAI | Kam bent kartą teko nuomotis automobilį, teko pasirašyti ir nuomos sutartį. Ką turėtumėte apie automobilio nuomos sutartį žinoti?

Post has attachment
Įprasta manyti, kad automobiliai - vyriškas reikalas. Visgi, pastebėjau, kad apie automobilių nuomą dažnai tenka bendrauti su moterimis ir žavėtis tuo, kaip puikiai jos išmano šį reikalą. Taigi, baigiantis metams, nusprendžiau atlikti momentinę apklausą - vyrai ar moterys? Būsiu dėkingas, jei skirsite kelias savo gyvenimo sekundes (ilgiau tikrai neužtruksite) ir atsakysite į du paprastus klausimus, pateiktus nuorodoje. Ačiū.

Post has attachment
Ar žinote, kad tarp visų turizmo paslaugų daugiausia nusiskundimų gaunama ne dėl ko kito, o dėl automobilių nuomos? Ar žinote, kad ne visuomet tie nusiskundimai būna pagrįsti? Ar žinote, kur kreiptis, kad Jūsų nuoma būtų sklandi?

Post has attachment
Jei mokotės skaityti, pradėkite nuo abėcėlės. Jei pirmą kartą nuomojatės automobilį, pradėkite nuo dažnai užduodamų klausimų - D.U.K. (tiesa, tam jau reikia mokėti skaityti :) ).

Post has attachment
Aplankykite atnaujintą svetainę, skirtą kompensuojamajam frančizės draudimui.
Anksčiau rekomenduotas draudimo brokeris Insurance4Carhire po Brexit nusprendė, kad lietuviai jiems - nebeįdomi rinka, todėl teko pakeisti brokerį į kitą - Worldwide Travel Insurance. Šį draudimo brokerį dar nuo 2009 m. siūliau ne ES gyvenantiems klientams, taigi jis yra patikrintas ir patikimas partneris.
Voila - naujas puslapis, nauja draudimo bendrovė, superinės kainos - naudokitės į sveikatą.

Post has attachment
Pilnas draudimas nuomojantis automobilį - reikalingas ar ne?
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-20
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded