Profile cover photo
Profile photo
Nasze Ślady
37 followers -
Nasze Ślady
Nasze Ślady

37 followers
About
Posts

Post has attachment
Ufff ... Trochę nam zajęło zabranie się za pisanie relacji z Bornholmu, ale ... najważniejsze, że jest ;) Opis pierwszych chwil na wyspie, w których przeplatał się pot, łzy, zawroty głowy, niestabilny żołądek i piały, drobny proszek, tj. piasek ;) Zapraszamy do czytania.
PS Nie wiem czy zauważyliście, ale nasz blog funkcjonuje teraz pod krótszym adresem www.nasze-slady.pl :) Już nie musicie wpisywać w przeglądarkę długiej końcówki z blogspota :)
Add a comment...

Post has attachment
Nowy rok, nowe postanowienie, ale najpierw trzeba się rozliczyć z poprzednim i odpowiednio go podsumować. Dlatego u nas nowy wpis - Najczęściej czytane posty w 2014 roku :) A co planujemy na 2015? O tym też napisałyśmy.
Add a comment...

Post has attachment
Szpital w podróży ... Na Bornholmie raz skorzystałyśmy z usług ich służby zdrowia. I mimo początkowej paniki i traumy - wspominamy tę wizytę miło ;) Może dlatego, że nie było to nic poważnego i mogłyśmy poświęcić trochę czasu na ... zwiedzanie. A o tym jak dokładnie było, jak wszystko wyglądało i co było ... we wpisie ;)
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiem czy wiedzieliście, że lubimy czytać ... bo to, że lubimy podróżować pewnie zdążyliście zauważyć Teraz na naszym blogu pojawi się i jedno i drugie połączone w akcję - "Książka w podróży" - wspólną akcję polskich blogerów polegającą na promowaniu polskich książek i języka za granicą O co dokładnie chodzi, kto bierze udział w akcji i gdzie są już książki - o tym dokładniej we wpisie:

http://nasze-slady.blogspot.com/2014/12/ksiazka-w-podrozy-i-nasze-slady-w.html

#ksiazkawpodrozy
Add a comment...

Post has attachment
Prezentujemy wszystkim spragnionym Bornholmu zbiór praktycznych informacji ;) 
Add a comment...

Post has attachment

Ostatnio ze słońcem u nas różnie, dlatego u nas dość "Słoneczny" wpis. Zresztą - takie zdjęcia i tematyka są w modzie, dlatego się nie ograniczamy ;) A co!
Add a comment...

Post has attachment
Nowy rok akademicki rozpoczął się już na dobre ... A nam w głowach tylko jedno, a w sumie trzy rzeczy - wakacje, wolne i ... podróże ;) A jak pogodzić ze sobą studia i podróżowanie - o tym napisałyśmy właśnie na blogu ;) Polecamy zastosować się do rad i wcielić w życie. Najbliższa okazja - 11 listopada ;) 
Add a comment...

Wczoraj rozpoczęcie roku, dzisiaj pierwszy dzień szkoły ... Dlatego my w końcu odrobiłyśmy zadanie domowe i w rezultacie możemy pochwalić się na blogu pierwszym wpisem z Bornholmu :) Wkrótce pojawi się także więcej wpisów, więc kto ciekawy - niech tu zagląda. Póki co - Bornholm naszym okiem ;) 

http://nasze-slady.blogspot.com/2014/09/bornholm-rowerowy-czyli-133-tysiace.html
Add a comment...

Post has attachment
Nasze top 5 rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić w Bieszczadach ;) Oprócz tego, że KONIECZNIE trzeba w nie pojechać :) Polecamy lekturę ;)
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam poinformować, że Nasze Ślady kolejny raz mają dla swoich czytelników konkurs! Wszystko z okazji tego, że naszych fanów na Facebooku jest już 300! A nawet trochę ponad ;)
Z tej okazji do wygrania kamizelka i naprawdę ciekawa książka! Więcej informacji na naszym FanPage - adres w linku
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded