Profile cover photo
Profile photo
WSZIP Wałbrzych
Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości ...innowacje otwierają świat!
Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości ...innowacje otwierają świat!
About
Posts

Post has attachment
👉AKADEMIA BIZNESU 8 bezpłatnych spotkań z Ekspertami👈
Zapraszamy na BEZPŁATNE spotkania z Ekspertami w ramach AKADEMII BIZNESU!
Pierwsze spotkanie:
17 marca, godz. 11:00
temat: Ochrona danych osobowych
Projekt skierowany jest do osób, które z własnej inicjatywy chcą podnieść Kwalifikacje Biznesowe. Program został ukierunkowany na kształtowanie kompetencji, rozwój postaw i zachowań przedsiębiorczych a jego celem jest realizacja nowych pomysłów biznesowych.
Zajęcia w formie wykładów i warsztatów odbywać się będą z wykorzystaniem Nowoczesnych Metod Komunikacji – przez Internet. Jest to forma, w której następuje zamiana sali wykładowej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach. Siedząc przed komputerem lub smartfonem Uczestnik w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym – z salą, w której jest spotkanie z Ekspertem-Prelegentem.
Będzie to świetna okazja do wysłuchania prelekcji oraz dyskusji na tematy dotyczące ochrony danych osobowych, elementów prawa pracy, rachunkowości
i sprzedaży w praktyce, budowania zespołu i efektywnej współpracy w zespole, systemów logistycznych transportu bliskiego i magazynowania, zarządzania jakością, innowacjami
i kompetencjami pracowników.

Zapisy i informacje:

akademiabiznesu@wwszip.pl
Telefon: 74 – 84 77 000
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Smutna wiadomość obiegła świat nauki, w wieku 76 lat zmarł Stephen Hawking. Jeden z najbardziej znanych naukowców ostatnich lat. Profesor matematyki i fizyki teoretycznej na macierzystej uczelni, Uniwersytecie Cambridge (gdzie w latach 1979–2009 obejmował katedrę Lucasa, tak jak kiedyś Newton), w Kalifornijskim Instytucie Technologii w Pasadenie. Członek Royal Society oraz Perimeter Institute for Theoretical Physics.
Stephen Hawking w ciągu trwającej ponad 40 lat kariery zajmował się głównie czarnymi dziurami i grawitacją kwantową. Opracował wspólnie z Rogerem Penrose’em twierdzenia odnoszące się do istnienia osobliwości w ramach ogólnej teorii względności oraz teoretyczny dowód na to, że czarne dziury powinny emitować promieniowanie, znane dziś jako promieniowanie Hawkinga.
Za swoje osiągnięcia Stephen Hawking był nagradzany na całym świecie. Medal Eddingtona, Medal Copleya, komandor Orderu Imperium Brytyjskiego, jeden z najmłodszych członków Royal Society czy Nagroda Wolfa - to tylko część wyróżnień jakie otrzymał. Hawking był też członkiem Papieskiej Akademii Nauk. W 2009 roku prezydent Barack Obama uhonorował go Medalem Wolności, czyli najwyższym cywilnym odznaczeniem w Stanach Zjednoczonych. Jego imieniem nazwano jeden z budynków na terenie Uniwersytetu Cambridge. Stanął tam też jego pomnik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Dnia Kobiet, najlepsze życzenia dla wszystkich Pań!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Powoli zbliża się końcowy termin REKRUTACJI ZIMOWEJ na studia MAGISTERSKIE z Zarządzania💜
❗ PRZYJAZDOWE lub przez INTERNET❗
Na studia magisterskie z zarządzania mogą aplikować osoby, które ukończyły studia licencjackie lub inżynierskie. Po każdym kierunku studiów!
Specjalności:
➡Gospodarka cyfrowa (digital economy) – NOWOŚĆ!
➡logistyka i zarządzanie łańcuchami dostaw – NOWOŚĆ!
➡Marketing interaktywny – NOWOŚĆ!
➡Marketing globalny – NOWOŚĆ!
➡Menadżer – doradca personalny – NOWOŚĆ!
➡Zarządzanie logistyczne
➡Zarządzanie jakością
➡Zarządzanie zasobami ludzkimi
Zajęcia tylko w soboty!
Rejestracja on-line👉 https://wwszip.pl/studia-magisterskie-rejestracja-online/
Więcej👉 www.wwszip.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Studiuj przez Internet!
Zgodnie z naszym hasłem – otwieramy świat możliwości – zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia – studiowania przez Internet.
www.wwszip.pl
Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana sali uczelnianej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach – siedząc przed komputerem lub smartfonem. Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym – z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza wykład lub ćwiczenia.
Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!
Koszt dojazdu – 0 zł
Koszt noclegu – 0 zł
Koszt wyżywienia – 0 zł
Koszt delegacji – 0 zł
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy, już niebawem ruszają kolejne kierunki Studiów Podyplomowych
WSZIP...💜
➡Coaching
➡Mediacje i negocjacje
➡Doradztwo zawodowe i coaching kariery
Rejestracja kandydatów na kierunki👉 https://wwszip.pl/studia-podyplomowe-rejestracja-onlinewsz…/
WSZIP...💜
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do Wydawnictwa WSZIP! pod linkiem https://wwszip.pl/wydawnictwo-uczelniane/ 💻🖥📚 znajdziecie dostęp do kilkudziesięciu Prac Naukowych i Publikacji Wydawnictwa WSZiP💜
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla maturzystów to nie lada gratka, BEZPŁATNE MATURALNE KOREPETYCJE MATEMATYCZNE w Internecie!
Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów klas maturalnych do skorzystania z BEZPŁATNYCH Maturalnych Korepetycji Matematycznych (MKM). START Marzec 2018 r.

Zajęcia odbywać się będą w Internecie.
Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana klasy matematycznej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach. Siedząc przed komputerem lub smartfonem Uczeń w dogodnym dla siebie miejscu – połączy się na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym – z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadzać będzie ćwiczenia z matematyki. Uczniowie podczas zajęć – oprócz części teoretycznej będą rozwiązywać zadania, dyskutować i prosić o pomoc czy wsparcie Wykładowcę dokładnie tak samo, jakby był z nimi w klasie podczas „tradycyjnej” lekcji matematyki.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded