Profile cover photo
Profile photo
NZOZ Genom
4 followers
4 followers
About
NZOZ Genom's posts

Post has attachment
Nasze laboratorium tworzy bardzo doświadczony zespół, który może pochwalić się doskonałymi wynikami. Zespół składa się z lekarza ze specjalizacją z laboratoryjnej genetyki medycznej, z 6 diagnostów laboratoryjnych, 4 techników i sekretarki medycznej. Każda z osób zna się doskonale na wykonywanej przez siebie pracy! Szczegóły znajdziecie na http://godulahope.pl/laboratorium.
Photo

Post has attachment
Potrzebujesz książkę instrukcji laboratoryjnych lub druki formularzy i kart? Są one dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej. Wszystkie znajdziecie pod adresem http://godulahope.pl/badania/prenatalne-inwazyjne. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji!
Photo

Post has attachment
Jakie są zalecenia związane z zachowaniami pacjentek po amniopunkcji i biopsji kosmówki? Po zabiegu kobieta powinna przebywać na L4. Przez pierwsze 2 dni zalecane jest leżenie, do 10 dni nie należy współżyć, dźwigać i naciągać się. Nie powinno się także unosić rąk do góry i przeciągać. W razi bólu brzucha, sączenia wód płodowych lub plamienia – pacjentka powinna zgłosić się do szpitala.
http://godulahope.pl/badania/prenatalne-inwazyjne/
Photo

Post has attachment
Jednym z ważniejszych wskazań do wykonania badań prenatalnych jest obciążony wywiad genetyczny. Takimi obciążeniami mogą być wady genetyczne lub choroby genetyczne u krewnych, np. SMA, dystrofia mięśniowa, hemofilia, mukowiscydoza).
Więcej informacji znajdziesz na http://godulahope.pl/badania/prenatalne-inwazyjne/

Post has attachment
Kto powinien wykonać badania prenatalne? Na pewno kobiety w ciąży, u których stwierdzono: nieprawidłowy obraz USG płodu, nieprawidłowy wynik badań z testu PAPPA i βhCG, wiek powyżej 35 roku życia, urodzenie wcześniej dziecka z wadami, nieprawidłowy kariotyp u rodziców dziecka lub obciążony wywiad genetyczny. Szczegóły znajdziecie na
http://godulahope.pl/badania/prenatalne-inwazyjne/
Photo

Post has attachment
Przypominamy o możliwości wykonania badań prenatalnych. Zachęcamy do nich, ponieważ niejednokrotnie ich diagnoza uratowała zdrowie, a nawet życie chorego dziecka. Zapraszamy serdecznie na badania do Godulahope!
http://godulahope.pl/badania/prenatalne-inwazyjne/

Photo

Post has attachment
Pamiętajcie o terminowym wykonani badań prenatalnych. Pragniemy zaznaczyć, że badania te są refundowane przez NFZ w zakresie programu badań prenatalnych oraz świadczeń odrębnie kontrastowanych. Szczegóły na jego temat znajdziecie na http://godulahope.pl/badania/prenatalne.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się również oznaczaniem metodą cytogenetyki molekularnej Fish-Trisomia . Dzięki niemu można potwierdzić lub wykluczyć występowanie zespołu Downa, Patau i Edwardsa oraz aneuploidie chromosomów płci. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdziecie na http://godulahope.pl/badania/po-stracie-ciazy.

Post has attachment
Zajmujemy się również ustaleniem płci płodu po poronieniu. Jeżeli chcecie wiedzieć, jakiej płci było Wasze dziecko – zapraszamy na badania. Jego koszt wynosi 550 zł. Szczegóły na http://godulahope.pl/badania/po-stracie-ciazy.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy na majowe spotkanie Moda na zdrowie! Odbędzie się ono 23 maja 2017 roku o godzinie 17.00. W tym miesiącu będziemy rozmawiać o żywieniu i suplementacji w chorobach nowotworowych oraz o zeolithcie (minerale życia). Naszymi prelegentami będą: Mateusz Durbas, Iwona Walasek i Andrzej Zygo. Obecność prosimy potwierdzać do 22 maja.
http://godulahope.pl/imprezy-i-aukcje/imprezy
Photo
Wait while more posts are being loaded