Profile cover photo
Profile photo
Przedszkole Raz Dwa Trzy - My
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Chcielibyśmy podkreślić, że w naszym przedszkolu dbamy też o relacje na linii Rodzic-Podopieczny. Dlatego prowadzimy warsztaty psychologiczne i pedagogiczne. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia profesjonalistów, wystarczy się z nami skontaktować, a ustalimy szczegóły współpracy. http://www.razdwatrzymy.edu.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rytmika? A może gimnastyka? W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia dla każdego! Zależy nam na tym, aby nasi podopieczni czuli się u nas komfortowo. Poza tym, w naszym przedszkolu nie ma nudy! Niech się Państwo sami o tym przekonają. http://www.razdwatrzymy.edu.pl/
Photo
Add a comment...

Nauka hiszpańskiego? A może angielskiego? Warto rozpocząć przygodę z językiem obcym już od najmłodszych lat, do czego zachęcamy naszych Podopiecznych. W naszym przedszkolu zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów. Uczymy poprzez zabawę! http://www.razdwatrzymy.edu.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Przed Państwem wybór przedszkola dla swojej pociechy? Warto wybrać miejsce, w którym dziecko będzie czuło się nie tylko komfortowo, lecz także będzie mogło się rozwijać. Rzecz jasna, że mowa o naszym przedszkolu! Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.razdwatrzymy.edu.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwszy dzień w przedszkolu jest stresujący nie tylko dla samego dziecka, lecz także dla rodzica. Zastanawiają się Państwo, co należałoby zrobić, aby oszczędzić nerwów? Świetnie się składa, ponieważ nasi pedagodzy przygotowali kilka wskazówek. Zachęcamy do lektury naszego bloga: http://www.razdwatrzymy.edu.pl/jak-przygotowac-malucha-do-pierwszego-dnia-w-przedszkolu/. Warto pamiętać o tym, że pozytywne nastawienie to absolutna podstawa!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszych czasach nauka języka obcego to absolutna podstawa! Warto zacząć ją od najmłodszych lat – setki badań naukowych dowiodły, że im wcześniej zaczniemy przyswajać nowy język, tym lepiej! Zatem jeśli wciąż rozważają Państwo zapisanie swojej pociechy na zajęcia z języka angielskiego bądź hiszpańskiego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.razdwatrzymy.edu.pl/jezyki-obce-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
U nas każdy maluch ma takie same szanse na prawidłowy rozwój. Dlatego też w murach naszej placówki organizujemy szereg zajęć korekcyjnych, dzięki którym najmłodsi mogą szlifować swoje umiejętności pod okiem doświadczonych pedagogów. Jeśli chcieliby Państwo zapisać swoją pociechę na tego typu zajęcia, serdecznie zachęcamy. http://www.razdwatrzymy.edu.pl/plan-dnia-i-zajecia/przykladowe-plany-pracy-poszczegolnych-grup/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo nad zapisaniem swojej pociechy do naszego przedszkola? Gwarantujemy, że u nas nie ma nudy! Stawiamy i na rozwój, i na zabawę. Jako że należymy do transparentnych pedagogów, umieściliśmy na naszej stronie przykładowy plan dnia. Niech tylko Państwo sami spojrzą: http://www.razdwatrzymy.edu.pl/plan-dnia-i-zajecia/przykladowe-plany-pracy-poszczegolnych-grup/. Sporo się dzieje, prawda?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądają przykładowe plany pracy w prowadzonych przez nas grupach, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową przedszkola. Aktualnie realizujemy bloki tematyczne dotyczące m.in. rozwijania wrażliwości muzycznej, poszerzania doświadczeń plastycznych, a także poznawania przyrody czy zachowań zwierząt zimą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, a w przypadku pytań służymy pomocą.
http://www.razdwatrzymy.edu.pl/plan-dnia-i-zajecia/przykladowe-plany-pracy-poszczegolnych-grup/
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej placówki znajdziecie Państwo m.in. rozbudowany program wyrównywania szans. Nasi wychowawcy realizują szczegółowo opracowany program zajęć korekcyjno- kompensacyjnych. Oznacza to, że każde dziecko o specyficznych potrzebach edukacyjnych otrzyma przestrzeń do wszechstronnego rozwoju nie tylko umysłowego, ale także psychicznego czy społecznego. Zapraszamy do współpracy.
http://www.razdwatrzymy.edu.pl/wyrownywanie-szans/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded