Profile cover photo
Profile photo
Rolety Okna Żaluzje producent.P.P.H.U Dom-Partner Jolanta Kościk
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Firma Dom-Partner z Chorzowa zajmuje się produkcją rolet. Nasza działalność obejmuje teren całego Śląska. Produkujemy rolety, żaluzje, markizy i moskitiery. Oferujemy również montaż okien i drzwi znanych polskich i zagranicznych producentów. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - http://dom-partner.eu/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Cię rolety do okien dachowych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy pomiar gratis! Rolety do okien dachowych produkujemy precyzyjnie pod dany typ okna np. Velux czy Fakro. Dostępna jest szeroka kolorystyka materiałów i kaset w okleinach drewnopodobnych. http://dom-partner.eu/rolety-do-okien-dachowych-katowice-chorzow-bytom/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Dom-Partner Chorzów przywiązuje dużą wagę do jakości produkowanych rolet. Oferujemy Klientom tylko sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Chorzowie lub salonu wystawowego w Świętochłowicach, gdzie będą mogli Państwo dokładnie poznać naszą ofertę. http://dom-partner.eu/rolety-katowice-bytom-chorzow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się także w stolarce okiennej. Oferujemy okna wysokiej jakości, zapewniamy montaż i profesjonalny serwis. Posiadamy duże doświadczenie i bogatą wiedzę branżową. Chętnie doradzimy Państwo w wyborze najlepszych okien. Zachęcamy do współpracy - http://www.dom-partner.eu/okna-katowice-chorzow-bytom/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rolety Dzień i Noc świetnie łączą funkcjonalność rolet i elegancję klasycznych firan i zasłon. Będą doskonałym rozwiązaniem zarówno w biurze, jak i budynkach mieszkalnych. Rolety tego typu oferujemy w różnych formach, m.in.: mini, w kasetach czy też w kasetach z prowadnicami. Polecamy - http://www.dom-partner.eu/rolety-dzien-i-noc-katowice-chorzow-bytom/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta rolet obejmuje także rolety zewnętrzne. Skutecznie ochronią przed włamywaczami i wścibskimi spojrzeniami, a dodatkowo będą stanowić dobrą izolację przed hałasem. Chronią również przed zimnem, dzięki czemu przyczyniają się do zwiększenia oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - http://www.dom-partner.eu/rolety-zewnetrzne-katowice-chorzow-bytom/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości drzwi wejściowe. Dobre drzwi muszą być solidne i stanowić dobre zabezpieczenie przed potencjalnymi włamywaczami. Powinny też chronić przed hałasami dochodzącymi z ulicy. Oferujemy Państwu drzwi od uznanych producentów, zapraszamy - http://www.dom-partner.eu/drzwi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy skutecznie regulować ilość wpadającego światła do pomieszczenia, to dobrym rozwiązaniem będą żaluzje. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje aluminiowe oraz drewniane, pionowe oraz poziome, wewnętrzne oraz fasadowe. Posiadamy wiele wzorów i kolorów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.dom-partner.eu/zaluzje-katowice-bytom-chorzow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rolety Dzień Noc ciągle cieszą się dużym zainteresowaniem. Cieszymy się że jako producent rolet potrafimy Państwu dostarczyć modne osłony okienne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Dom-Partner specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości osłon okiennych. Nasz asortyment obejmuje m.in. rolety, żaluzje i moskitiery. Prowadzimy także sprzedaż stolarki drzwiowej i okiennej. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich osłon okiennych z naszej oferty. Zapraszamy - http://www.dom-partner.eu/rolety-katowice-bytom-chorzow/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded