Profile cover photo
Profile photo
AMAZON REALITY STUDIO
48 followers -
Kto chce ku prameňu,musí plávať proti prúdu. japonské príslovie
Kto chce ku prameňu,musí plávať proti prúdu. japonské príslovie

48 followers
About
Posts

Post has attachment
Správa nehnuteľností


• Idete na dovolenku a nemá vám kto poliať kvety?
• Vypovedal vám nájomca zmluvu, no vy nemáte čas hľadať zaňho náhradu?
• V kancelárii vám zrazu začala štrajkovať klimatizácia?
Pravidelná renta z vlastníctva nehnuteľností je odmenou za každodennú náročnú správu a starostivosť o nehnuteľnosť. Každý prenájom či správa objektu si totiž vyžaduje čas a častokrát aj široký rozhľad na trhu s realitami.
Tím Amazon reality studio s. r. o. poskytuje  klientom novú službu správy nehnuteľností, ktorá preberie zodpovednosť za náročnú starostlivosť na seba. Naši klienti zostanú bez starostí,  pričom ponuku služieb ušijeme na mieru podľa ich požiadaviek.

Pre koho je služba určená?
Vlastníte byt, rodinný dom, garáž, pozemok, kanceláriu, obchodný priestor, sklad alebo iný nehnuteľný objekt a máte málo času či skúseností s ich správou? Naším klientom je majiteľ nehnuteľnosti. Správa nehnuteľností je určená tým, ktorí potrebujú dohľad nad priestorom, aby svoj čas venovali rozvoju ďalšieho podnikania či osobnému relaxu.  

Kto sme my?
Tím odborníkov z Amazon reality studio pôsobí na realitnom trhu v Košiciach od roku 1999, odkedy si v regióne vybudoval stabilné miesto na poli realít. Správa nehnuteľností je ďalšou pridanou hodnotou nášho komplexného servisu. Klientom chceme touto službou poskytnúť úsporu času, starostí a zdĺhavého vybavovania a tým prispieť k ich komfortu a príjemnejšiemu tráveniu voľných chvíľ.

Čo správa nehnuteľností ponúka?
Neponúkame len služby, my vám ponúkame pocit. Pocit bezpečia a istoty, že sa na nás môžete za každých okolností spoľahnúť. Sme tu pre vás 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Naši klienti sa nemusia o nič starať, vďaka dlhoročným skúsenostiam na realitnom trhu zabezpečíme každodennú starostlivosť o nehnuteľnosť, nájomníkov či podnájomníkov, právne služby súvisiace so správou nehnuteľností, nevyhnutné opravy a údržbu rýchlo a profesionálne.
NAŠE SLUŽBY

• Správa nehnuteľnosti počas vašej neprítomnosti
Preberanie pošty, polievanie kvetov, zabezpečenie čistoty, poriadku a najmä bezpečnosti vašej nehnuteľnosti.

• Starostlivosť o váš majetok a údržba priestorov
Starostlivosť o bežnú prevádzku vašej nehnuteľnosti, jej pravidelné upratovanie, vrátane vysávania, umývania okien alebo vynášania smetí. Zabezpečujeme pre klientov opravu spotrebičov, elektroniky, technických zariadení, rovnako potrebné rekonštrukcie a  nevyhnutné výmeny. V prípade potreby zabezpečíme postrek proti nežiaducim organizmom.

• Správa a kontrola elektriny, vody, plynu
Správa technických zariadení, ich funkčnosti a spotreby. Majiteľovi nehnuteľnosti pripravíme kalkuláciu nadmernej spotreby energií a návrh optimalizácie.

• Komplexná starostlivosť o nájomcov
Klientom ponúkame komplexný servis pri prenájmoch nehnuteľností – či ide o rodinné domy, bytové priestory, kancelárske budovy alebo skladové objekty.
Zabezpečujeme pre klientov pravidelnú kontrolu nájomcov, dohľad nad ich finančnou disciplínou, bežnú komunikáciu s nájomcami, riešenie porúch, drobných opráv alebo havarijných situácií. Okrem hľadania vhodných nájomcov poskytujeme aj právny servis, vrátane prípravy nájomnej zmluvy, prípravu dokumentov na odovzdávanie a preberanie priestorov, kontrola platenia nájomného či zabezpečenie výpovede z nájmu.
Majitelia bytových priestorov a rodinných domov sa častokrát stretávajú s požiadavkami na zníženie nájmu a hrozbami straty nájomníkov. Realitní odborníci Amazon reality studio poskytujú poradenský servis, riešia negociácie nájomných podmienok, tiež opätovné prerokovanie existujúcich nájomných zmlúv.

• Ochrana hnuteľného majetku
Komplexný servis správy nehnuteľností zahŕňa aj dohľad nad bezproblémovým užívaním hmotného majetku, napr. nábytku, zariadenia alebo elektrotechnických zariadení a iných predmetov.

Čo sa môže stať s vašou nehnuteľnosťou?
Vlastniť nehnuteľnosť je nielen radosť, ale predovšetkým starosť. Rodinný dom vyžaduje starostlivosť, prenajímaný byt potrebuje pozornosť majiteľa v súvislosti s komunikáciou s  nájomníkmi, rovnako aj v prípade starostlivosti o samotný priestor. So správou nehnuteľnosti súvisia aj nepredvídané situácie, ktoré treba riešiť:
 
• vytopenie
• krádež
• vlámanie
• požiar v objekte
• neustále drobné opravy (výmena žiarovky,  nefungujúca klimatizácia, pokazený výťah..)
• hluční susedia a sťažnosti obyvateľov bytových domov
• potreba maľovania priestorov
• problémy s vykurovaním
• pokazené elektrospotrebiče
• zničené zariadenie

V prípade správy nehniteľnosti je dôležité poznať všetky riziká a nástrahy, ktoré sa môžu vyskytnúť. Služba správy nehnuteľností predstavuje bonus, ktorý si môžete ako vlastník nehnuteľnosti dopriať a riešenie nepríjemných situácií a nepredvídaných problémov so samotnou starostlivosťou prenechať na druhých.  Nevyčísliteľnou pridanou hodnotou je voľný čas, ktorý vám externá správa nehnuteľností poskytne.


V prípade záujmu o bližšie informácie a cenovú kalkuláciu nás neváhajte kontaktovať na :
 amazonreality@amazonreality.sk, mob.číslo: +421905236032
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doprajte si nadštandardné bývanie neďaleko centra Košíc. Aj tu sa nachádzajú rodinné vily, z ktorých jednu si dovoľujem dať Vám do pozornosti. Prezrite si pripojené fotografie interiéru aj exteriéru. Úhľadne upravená záhrada i nádvorie sú oázou pohodlia uprostred mestského zhonu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-04-22
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
V nádhernom Zemplínskom pohorí, 20 km od slovenských hraníc, leží jedna z najkrajších obcí severného Maďarska – Hejce. Svoju históriu píše už od roku 1009. Od toho času sa obec rozvíjala. Prepadli ju Tatári, Turci a v 15. storočí do dedinky prišli aj Husiti. Poniektorí z nich sa v dedine usadili a východná časť, kde si postavili svoje domy, do dnešného dňa sa nazýva Česko. Dodnes sú tu mená ako Čech, Vencel. Už v 15. storočí tu obyvatelia pestovali hrozno a dorábali vynikajúce, aj v Košickom biskupstve žiadané vína. Z tej doby sú domy prepojené s pivnicami, z ktorých dodnes sú niektoré využívané, ich dĺžka je tri kilometre. Hlavnú ulicu obce lemuje potôčik. Cez potok sa prechádza po dvestoročných kamenných mostoch. Celá dedina je osadená do lesoparku. Sú tu stromy rôzneho druhu a každoročne spoločne občania obce dosádzajú ďalšie mladé stromčeky a tak zachovávajú ráz výnimočnej atmosféry.

Nájdite si aj Vy svoje miesto v tejto obci. Ponúkame gazdovský domček v tomto idylickom prostredí. Je zrekonštruovaný a plne vybavený: má peknú kúpeľňu, spálňu a dve hosťovské izby. Na rozľahlom pozemku je postavený ďalší domček pre pohodlie prípadnej návštevy.
Letná sezóna sa blíži... čo tak stráviť letnú dovolenku aj v takom vidieckom prostredí?
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-04-22
28 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ak dám svoj byt do 10 kancelárii, je väčšia šanca že sa rýchlejšie predá. – naozaj je to tak?!

Je pre Vás výhodnejšie podpísať exkluzívnu zmluvu s jednou kanceláriou,
alebo je pre Vás výhodnejšie dať Váš byt do 10 kancelárii a čakať, ktorá kancelária Vám ho predá ako prvá?
Pozrime sa na to, čo sa stane ak dáte Váš byt do ponuky viac  kanceláriám.
  Uvidí ho 10 x viac ľudí – myslite? Uvidí ho jeden človek 10 krát!
      Pokiaľ majiteľ uzavrie nevýhradnú zmluvu a svoju  nehnuteľnosť ponúka viacerým realitným kanceláriám, výsledný efekt je boj, a bojiskom bude Vaša nehnuteľnosť ,konečný výsledok je pre záujemcu bude  skôr
odradzujúci, pretože danú nehnuteľnosť nájde v inzerátoch niekoľkokrát, s rôznym popisom, rôznymi cenami a čím viac kancelárii nehnuteľnosť ponúka, tým skôr bude ponuka vyzerať v očiach záujemcu ako zrejme nepredajná práve preto, že ju majiteľ ponúka vo viacerých kanceláriách. 
A za dva dni bude 9 z 10 inzerátov na poslednej strane inzercie – Prečo?  
                Jednoducho preto, lebo ani jedna kancelária nemá istotu že Váš byt predá,tak prečo by mali investovať niečo do reklamy,a do náročnej prezentácii.

 Viete o tom že nakoniec niekomu províziu uhradiť budete musieť,že?
    Tak prečo sa nerozhodnúť za exkluzívny predaj so všetkými výhodami s nimi spojenými?
     Aké výhody získa ten , kto sa rozhodne pre kúpu alebo predaj nehnuteľnosti prostredníctvom jednej realitnej  kancelárie?
      Najväčšou výhodou sú dlhoročné skúsenosti a preferencie realitnej kancelárie po obchodnej a právnej stránke. Celý proces prebehne oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a tým klient šetrí čas. Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je zložitý právny a finančný úkon, ktorý neabsolvujú ľudia často. Chýba im prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Realitná kancelária  poskytuje poradenstvo, právne služby, vypracovanie potrebných zmlúv a vybavovanie na katastroch. Samozrejme, netreba pripomínať, že celá transakcia prebieha bezpečnejšie. Hlavne v súčasnosti, keď je realitný trh predmetom častých podvodov. 
         Kancelária si bude istá svojou províziou a vie, že ak investuje        peniaze do reklamy, tak sa jej to skôr či neskôr vráti.           
        Kancelária si môže dovoliť skúsiť ponúkať byt za vyššiu cenu,         a postupne ju podľa situácii prispôsobiť okolnostiam,s ktorou je informovaný aj predávajúci.
       Čísla štatistík budú jasne ukazovať koľko ľudí inzerát videlo a koľko z nich,aj na ponuku reagovalo.    
        Potenciálny kupujúci bude mať jasné informácie o tom,  aká je cena nehnuteľnosti, a aké sú jej parametre,a skutočné právne pozadie nehnuteľnosti.     
        Kancelária bude mať jasné informácie o celom predaji, čo jej pomôže k určovaniu stratégii predaja Vašej nehnuteľnosti ,a Vás o to pravidelne informovať,a konzultovať to s vami ,ako s obchodným partnerom.
 
     Ktorým spôsobom sa podľa Vás, Váš byt predá za vyššiu cenu?

S úctou Vaša realitná maklérka
 Timea Gruszecká
Photo
Add a comment...

Post has attachment
AMAZON REAL STUDIO s.r.o. ponúka veľký byt 80m2 .s balkónom na 6 poschodí ,na ulici Watsonová. Byt má nové plastové okná ,pekné  pôvodné drevené parkety vo veľmi dobrom stave a bezpečnostné dvere. Bytový dom je po rekonštrukcii spoločných priestorov a zateplený. Nehnuteľnosť sa ponúka s dizajnovým návrhom ,právnym servisom ,a pri financovaním z hypotekárneho úveru ,náš finančný poradca vám poradí najvýhodnejší úver pre Vás. Tieto služby sú u nás v cene nehnuteľnosti.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Do pozornosti vám dávam milí priatelia  zaujímavý 2 izbový byt  po kompletnej rekonštrukcii.Nehnuteľnosť sa nachádza v tehlovom obytnom dome,  vo veľmi prijemnej   južnej časti nášho krásneho mesta Košice. Je to tichá lokalita plnej zelene  a rodinných domov .Byt má 65 m2 obytnej plochy  , balkón je   súčasťou pohodlného bývania......Viac informácii k bytu na Gaštanovej ulici vám radosťou prezradím  ,ak ma kontaktujete na mob.čísle +421905236032
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-06-26
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Do pozornosti vám dávam milí priatelia  zaujímavý 2 izbový byt  po kompletnej rekonštrukcii.Nehnuteľnosť sa nachádza v tehlovom obytnom dome,  vo veľmi prijemnej   južnej časti nášho krásneho mesta Košice. Je to tichá lokalita plnej zelene  a rodinných domov .Byt má 65 m2 obytnej plochy  , balkón je   súčasťou pohodlného bývania......Viac informácii k bytu na Gaštanovej ulici vám radosťou prezradím  ,ak ma kontaktujete na mob.čísle +421905236032
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-06-26
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
„Verím, že potrebujeme veľké umelecké diela, lebo to znamená byť človekom. Umenie je dôležité: stále nás núti pýtať sa, tlačí naše hranice vnímania a skúseností až do extrémov a tak udržiava nažive iskru života. Bez tohto pohybu sme statickí a bez života. Umelci sú genetické mutácie, ktoré sú nevyhnutné na pokračovanie filozofického vývoja človeka. Väčšina z nich zomrie zabudnutá, ale ak by sme ich nepodporovali, nemali by sme tých pár skvelých a dôležitých pokrokov,“ hovorí dizajnér David Trubridge.
PhotoPhotoPhoto
2014-06-20
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Naša ponúka na predaj rodinný dom na severe mesta. Nehnuteľnosť má 400m2 užitkovej plochy, 1000m2 pozemku. Dom disponuje siedmimi izbami a príslušenstvo 2x kúpelňa 2x záchod a kuchyňa, fitness. Garáž je postavená samostatne pri dome. Nehnuteľnosť sa predáva aj so zariadením. Táto nehnuteľnosť je vhodná aj ako firemné sídlo.Odporúčame!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-06-20
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ku každému rodinnému domu neodmysliteľne patrí aj kúsok zelene. Najnovšie to už nemusí byť len pestovaný trávnik či záhony plné pestrofarebných kvetov. Zazelenať sa a zakvitnúť totiž môžu aj strechy, ktoré boli doteraz len nevyužitým priestorom. Extenzívne zelené strechy môžu byť príjemným oživením rodinných domov. Navyše majú množstvo predností: prispievajú k zdravej klíme, zadržujú zrážkovú vodu, chránia pred teplom či chladom, znižujú náklady domácnosti na vykurovanie i klimatizáciu a redukujú šírenie hluku. Navyše zvyšujú protipožiarnu ochranu rodinného domu, filtrujú škodliviny v ovzduší a chránia povlakovú krytinu pred výkyvmi teploty a UV žiarením...
Photo
Photo
2014-06-20
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded