Profile cover photo
Profile photo
Estrich-Jack. Posadzki, podłoża jastrychowe
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma działa na rynku już od dłuższego czasu. Oferujemy profesjonalne usługi nie nadwyrężając kieszeni naszych klientów. Nasi fachowcy to osoby z dużym doświadczeniem. Podchodzą do pracy sumiennie, a każde zlecenie przez nich wykonywane jest w terminie zakończone. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www.estrich-jack.pl/. Zapraszamy do kontaktu.

Photo

Post has attachment
Tanio, szybko i profesjonalnie – to nasza myśl przewodnia! Oferujemy najwyższej jakości wylewki podłoży jastrychowych pod panele, parkiety, wykładziny, kafelki, ogrzewanie podłogowe. Zaufało nam już mnóstwo klientów z którymi obecnie współpracujemy. Nasze atuty to rzetelność, terminowość dlatego nie czekaj tylko skontaktuj się z nami już dziś. Więcej szczegółowych informacji jest na naszej witrynie internetowej http://www.estrich-jack.pl/. Serdecznie zapraszamy.

Photo

Post has attachment
Odpowiednie przygotowanie podłoża pod panele może okazać się bardziej skomplikowane, niż początkowo się wydaje. Dlatego warto zaufać specjalistom, którzy mają doświadczenie w tej materii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.estrich-jack.pl/.
Photo

Post has attachment
Aby dobrze zabezpieczyć podłoże przed położeniem paneli, stosuje się folię izolacyjną, która ma chronić przed wilgocią. Grubość folii zależy od tego, w jakim pomieszczeniu układamy panele. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.estrich-jack.pl/.
Photo

Post has attachment
Podłoże pod panelami powinno być odpowiednio przygotowane. Wszelkie nierówności muszą być wygładzone, a sama posadzka odpowiednio osuszona i wolna od zanieczyszczeń. Dlatego wylewka powinna być samopoziomująca. Wtedy unikniecie Państwo problemów na kolejnych etapach montażu. Szczegóły naszej oferty znajdziecie na stronie http://www.estrich-jack.pl/.
Photo

Post has attachment
Wybór odpowiedniej podłoża pod konkretny rodzaj aranżacji posadzki jest kluczowy dla jej odpowiedniego użytkowania. Jeśli chcecie Państwo położyć panele, należy pamiętać, że to tak zwana "podłoga pływająca", czyli nie używamy żadnego kleju lub spoiwa podczas montażu. Jako podłoże idealnie sprawdzi się posadzka jastrychowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.estrich-jack.pl/.
Photo

Post has attachment
Profesjonalne usługi wylewek podłoży jastrychowych oferujemy już od prawie 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, aby wykonywane przez nas prace były na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.estrich-jack.pl/oferta.htm.

Post has attachment
Na ogrzewanie podłogowe można położyć wykończenie ceramiczne, dywanowe, drewniane lub z tworzyw sztucznych. Jednak należy pamiętać, że istnieją pewne ograniczenia, do których należy się zastosować, aby nie ponieść strat. Chętnie pomożemy w przygotowaniu odpowiedniego podłoża. Szczegóły na stronie http://www.estrich-jack.pl/.

Post has attachment
Ogrzewanie podłogowe może być zasilane za pomocą odnawialnych źródeł energii, jak pompa ciepła lub panele solarne. Dzięki temu zyskujemy bezpieczne i ekologiczne ogrzewanie w domu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą posadzek jastrychowych, które idealnie sprawdzają się jako podłoże ogrzewania podłogowego. Szczegóły na stronie http://www.estrich-jack.pl/.

Post has attachment
Płyta ogrzewania podłogowego ma bardzo dużą bezwładność cieplną. Dla jednych z Państwa będzie to zaletą, dla innych może być wadą. W pomieszczeniach ogrzewanych za pomocą płyt ogrzewania podłogowego nie uzyskamy tak szybko, jak w przypadku tradycyjnych grzejników. Jednak pozwala na dłużej utrzymać ciepło. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.estrich-jack.pl/.
Wait while more posts are being loaded