Profile cover photo
Profile photo
narecza
139 followers
139 followers
About
narecza's posts

Post has attachment
Public
Koyun Plasentası ve Mediderm Plasenta çeşitleriyle kullanıma sunulan maskeler yaşlılığa karşı güçlü bir savaş açmanızı sağlıyor. Hücresel düzeyde etki eden formüller, sarkma, derin çizgi ve kuruluk sorunlarının giderilmesinde gözle görülen fark yaratıyor. Haftada 2 kere uygulanabilecek Plasenta Maskesi ürünlerini 20 dakika yüzde beklettikten sonra göze temas ettirmeden çıkarınız.

https://www.narecza.com/pco-sheep-placenta-whitening-mask-koyun-plesanta-maskesi-12-adet2-adet-hediye

#PlasentaMaskesi
Photo

Post has attachment
Public
Ne kadar bazı şeylere özen gösterirsek gösterelim, ne kadar sağlıklı beslenirsek beslenelim yine de hiçbir şey kusursuz gitmeyebiliyor. O yüzden de kimi zaman vitamin takviyelerinden faydalanmak gerekiyor ki bu noktada tüm dünyada milyonlarca insan etkinliği deneyler ile kanıtlanmış Perfectil isimli ürünü tercih ediyor. Multi vitamin olarak da adlandırılabilecek çok özel bir ürün.

https://www.narecza.com/perfectil-tablet

#Perfectil
Photo

Post has attachment
Public
Heliocare Güneş Koruyucu grubunda yer alan kimi ürünler şunlar ama bu seride yok yok ve bunlar ile sınırlı değil.Tüm ciltler için hafif renkli güneş koruyucu. 50 ve 90 koruma faktörlü koruyucu jeller. 50 ve 90 koruma faktörlü olan güneş koruyucu kremler. Heliocaps kapsül. Normal ve kuru ciltler için kapatıcı. Karma ve yağlı ciltler için yağsız kapatıcı. Tüm cilt tipleri için vücut spreyi.

https://www.narecza.com/heliocare

#HeliocareGüneşKoruyucu
Photo

Post has attachment
Public
Diğer bölgelere nazaran daha fazla hassasiyet gösteren göz çevresinin nazik bir şekilde nemlenmesini ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlayan Darphin göz kremi, kişinin yorgun görünümünden eser bırakmamaktadır. Uzmanlarca geliştirilen teknolojisi sayesinde gözlerin canlı görünmesine yardımcı olan Darphin göz kremi, bu sayede genç bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

https://www.narecza.com/darphin-goz-kremi

#Darphingözkremi
Photo

Post has attachment
Public
Darphin selülit kremi, kadınların korkulu rüyası olan selülitlerden kurtulmasına yardımcı olan eşsiz bir üründür. Selülitli bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak, selülitlerin fark edilir biçimde azalmasını sağlayan Darphin selülit kremi, ilerleyen dönemlerdeki oluşumlara da engel olmaktadır. Bitkisel özleri sayesinde vücuda kesinlikle zarar vermeyen eşsiz formülasyondaki Darphin selülit kremini gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz.

https://www.narecza.com/darphin-selulit-kremi

#Darphinselülitkremi
Photo

Post has attachment
Public
Cilde ihtiyacı olan nem, besin ve vitamin desteğini sağlayarak, ciltte oluşan kırışıklık ve lekelenmeyi önleyen Neostrata ürünleri, cildi koruyup güçlendirirken aynı zamanda ciltte oluşan kırışıklıkların da onarılmasını sağlamaktadır. İçeriğindeki özel formülasyon sayesinde cilde doğal bir bakım uygulayan Neostrata ürünlerine sizler de ayrıcalıklı fiyatlarla sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.narecza.com/neostrata

#Neostrata
Photo

Post has attachment
Public
Flavo c serum uzun yıllar klinik testlerden geçtikten sonra piyasaya sunulan bir serum. Çok yönlü bir serum olduğu rahatlıkla söylenebilir. Yoğun vitamin C konsantrasyonu içeren bir serum. Auriga markasının en iddialı ürünleri arasında. Flavo C krem ile kullanıldığında daha etkin sonuçlar verdiği ise kesin.

https://www.narecza.com/flavo-c-serum-ince-cizgiler-icin-serum

#flavoc
Photo

Post has attachment
Public
Sakal ve bıyıkları ihtiyaç duyulan maddelerle besleyen ve bakım sağlayan Eeose sakal serumu, seyrek olan sakal ve bıyıkların, bölgesel boşluk sorunu olanların rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Sakal ve bıyıkları beslerken aynı zamanda oluşan kaşıntıyı da gideren Eeose sakal serumu, nemlendirmeye ve sakalları yumuşatmaya da yardımcı olmaktadır.

https://www.narecza.com/eeose-sakal-serumu

#eeosesakalserumu
Photo

Post has attachment
Public
Peter Thomas Roth Şampuan özel formülü saçlarında hijyen ve ekstra bakım isteyenlerin tercih ettiği çok özel bir şampuan. 23 yıldır piyasada. Alerji yapmıyor. Saç dökülmelerine neden olmuyor ve tüm klinik testlerden geçerek piyasaya sunulan bir ürün. Kadın, erkek ailede herkes rahatça kullanabilir. Haftada dört kez kullanılabilir ve saçlara ekstra parlaklık verir

https://www.narecza.com/peter-thomas-roth-mega-rich-sampuan

#PeterThomasRothŞampuan
Photo

Post has attachment
Public
Ducray elution, saç tellerini matlaşmaya neden olan kalıntılardan onarmaya ve saçların ışığı daha iyi yansıtarak, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olan bir bakım şampuanıdır. Hassas saç derisine sahip kullanıcılar için özel olarak geliştirilen Ducray elution, vitamin B5 açısından zengin dermo proteinleri sayesinde saç derisi üzerinde doğal bir koruyucu ve nemlendirici tabakası oluşturmaktadır.

https://www.narecza.com/ducray-elution-shampoo-200-ml

#Ducrayelution #Ducray
Photo
Wait while more posts are being loaded