Profile cover photo
Profile photo
narecza
135 followers
135 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Bazı markalar alanında son derece iddialıdır. İşte bu markalardan birisi de Kerastase ve marka saç alanında ürettiği ürünler noktasında son derece iddialı zaten marka kurulduğu günden beri saçların da canlı olduğu gerçeğinden yola çıkarak onlar için çözüm odaklı ürünler üretiyor ki, bu ürünler arasında Kerastese Discipline de çok özel bir yere sahip olan seri.

https://www.narecza.com/kerastase-discipline-bain-fluidealiste-asi-ve-kabarik-saclar-icin-duzlestirici-parlaklik-sampuani-250-ml

https://www.narecza.com/kerastase

#kerastasedisciplineşampuan #kerastasediscipline
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Svr Güneş Kremi grubunda yer alan tüm ürünlerin kullanımı diğer güneş kremlerinin kullanımı gibidir. Yani güneşe çıkmadan 20 dakika önce temizlenmiş yüz ve/veya boyun bölgesine dairesel masaj hareketleri yapılarak uygulanır. Aşırı terleme, denize veya havuza girme durumlarında tekrarlanması gereken bir üründür. Uzun süre kalıcı etki sağlar.

https://www.narecza.com/svr-lysalpha-spf-50-cream-50-ml

https://www.narecza.com/svr-laboratoires

#svrgüneşkremi #svr #svrürünleri
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Cildimiz son derece komplike bölümlerimizden biri. Öyle ki kadın cildi daha ince iken, erkek cildi daha kalın. Ama her iki cinste de kadınların da erkeklerin de göz çevresi son derece hassas, o yüzden doğru ürünler kullanılmaz hatta ürün kullanılmaz ise kişinin gözaltı morlukları, şişlikleri ve halkalar kişiyi olduğundan daha yaşlı ve daha çirkin gösterebiliyor ama Skinceuticals Eye Balm gibi bir ürün kullanır iseniz böyle bir endişe yaşamanıza gerek yok.

https://www.narecza.com/skinceuticals-eye-balm-goz-cevresi-balsami

https://www.narecza.com/skinceuticals

#skinceuticalseyebalm #skinceuticals
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Activar Göz Kremi içinde bulunan pepha- tight ve MDI Complex sayesinde göz altında bulunan kılcal damarlara korse etkisi yapar ve o bölgede bulunan gölgelenmeyi engelleyerek mor görüntüyü ve göz altı şişliklerini gözle görülür bir şekilde azaltarak ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesini sağlayan anti-aging ürünüdür. Cildin ışıltılı, pürüssüz, sıkı ve genç görünümünü korur.

https://www.narecza.com/activar-onarici-goz-cevresi-kremi-15-ml

https://www.narecza.com/activar

#activar #activargözkremi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Hayat döngümüzün ne kadar süreceği belli değil ama bu süreci en iyi biçimde, en sağlıklı, en problemsiz biçimde geçirmek bizim elimizde. Bunun için düzenli uyku, sağlıklı beslenme, kötü alışkanlıklardan uzak durma ve elbette belli bir yaştan sonra Heliocaps gibi takviye edici ürünleri düzenli olarak kullanmak gerekiyor.

https://www.narecza.com/heliocare-heliocaps-capsule-60

https://www.narecza.com/heliocare

#Heliocaps
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Curaprox İsveç kökenli ve 1972 yılından beri kendi alanında ilk ve özel ürünlere imza atan bir marka. Markanın ağız sağlığı alanında son derece özel ürünleri bulunuyor. Curaprox 1560 diş fırçası da markanın en iddialı olduğu ürünlerden bir tanesi ve hassas dişler için diş hekimlerinin tavsiye ettiği bir diş fırçası.

https://www.narecza.com/curaprox-cs-1560-super-soft-dis-fircasi

https://www.narecza.com/curaprox

#Curaprox1560 #Curaprox
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Sağlıklı bir cilt için, cilt bakımın ilk aşaması mutlaka cildin doğru bir biçimde nemlendirilmesinden geçiyor. Üstelik bunun için yaşın ilerlemesini beklemek gerekmiyor. Ayrıca cilt sadece kuru ise değil, tüm cilt türlerinde nemlendirilmeli. Eğer nemlendirme kısmında bir eksiklik olursa, erken yaşlanma, kırışıklıklar daha çabuk ortaya çıkıyor ki bunu önlemek için ise Darphin Hydraskin gibi alanında kendini kanıtlamış ürünleri kullanmak gerekiyor.

https://www.narecza.com/darphin-hydraskin-rich-replenishing-protective-moisturising-cream-50-ml

https://www.narecza.com/darphin

#DarphinHydraskin #Darphin
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Sivilceler hiç kimsenin istemediği ve en azından görüntü kirliliği yaratan durumlar. Bazen ergenlik sebebi ile bazen hormonsal problemler yüzünden, kadınlarda adet döneminde, stres ve depresyon dönemlerinde veya kullanılan ilaçlar, aşırı yağlı beslenme gibi sebeplere bağlı olarak sivilceler oluşuyor ama Aknicare kullanarak bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.https://www.narecza.com/synchroline-aknicare-cream-teintee-dore-renkli-50-ml

https://www.narecza.com/synchroline-aknicare-teintee-clair-50-ml

https://www.narecza.com/synchroline

#synchroline #aknicare
Add a comment...

Post has attachment
Public
Bioderma markası yarım yüzyıllık geçmişi ile ayakta kalmayı başarmış, dahası gün geçtikçe müşteri sayısını artırmış, saygınlığı ve etkinliği dünya çapında kanıtlanmış, dermatologların önerdiği bir dermokozmetik marka. Biyolojiden güç alan dermatoloji sözü ile 47 yıl önce bir eczacının kurduğu markanın hassas ciltler için piyasaya sunduğu en özel ürünlerden birisi de Bioderma Sensibio Light.

https://www.narecza.com/bioderma-sensibo-light-soothing-cream-sensitive-intolerantskin-40-ml

https://www.narecza.com/bioderma

#biodermasensibiolight #bioderma
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Babe markasının kendisine has en özel serileri içinde başlı başına bir başlık arz eden grubunun adı Babe Stop Akn. Bu isimden de çok net bir biçimde anlaşılacağı üzere ciltte nedeni ne olursa olsun oluşan aknelerin yani sivilcelerin giderilmesi için düzenli ve doğru kullanım ile harikalar yaratan bir ürün serisi olup, hepsi dermokozmetik ve cilt sağlığı için önemli olan ürünler.

https://www.narecza.com/babe-stop-akn-mattifying-moisturiser-50-ml

https://www.narecza.com/babe

#babe #babestopakn
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded