Profile cover photo
Profile photo
Petr “Petroit” Mačejovský
165 followers -
Well, we'll just have to cross that bridge when we come to it...
Well, we'll just have to cross that bridge when we come to it...

165 followers
About
Petr's posts

Post has attachment
Animated Photo
PhotoPhotoPhotoPhoto
Trolltunga
15 Photos - View album

Sbaleno, přednášky jakž takž dodělány, ceny jakž takž sbaleny, zbytek se dodělá za pochodu. Takže deset dní mě tu nehledejte. All personnel to battlestations! Shields at maximum. Lieutenant Hawk, set the course for Chotěboř. Maximum warp. ENGAGE! #FFko

Post has shared content

Post has attachment
To chci taky zažít! :))
A DRAMATIC SURPRISE ON A QUIET SQUARE

Post has attachment
Jedna z mála srdcovek, která se prostě musí sdílet, když už Google zavedl ty stránky. https://plus.google.com/118079499030516630682/posts

Takže...řada lidí již psala co jim na G+ chybí, tak se přidám a půjdu s davem...

- Vylepšení fotogalerie. Tj. možnost nastavení hlavní fotky reprezentující album, možnost automatizace tagování xichtů a možnost vypnout současný vzhled fotogalerie a udělat ho jednodušší. V tomto ohledu si myslím má stále Facebook velmi navrch. Ale tak...nemůžu od bety chtít hned taková kouzla.
- Možnost nastavení si nějakých zájmů, aniž by se mi hned házely do témat. Tak nějak jsem nepochopil ještě smysl této funkce.
- G+ výborně kombinuje friend list Facebooku a twitterovské followování. Ještě kdyby zde byla zakomponována streamová položka pro nějaký konkrétní nastavitelný #hashtag...hm!
- Položka "Questions" na Facebooku mi přišla vždy jako geniální nápad. Vylepšená implementace této funkce na G+ by dle mého byla skvělá. Akorát by musel tvůrce otázky mít možnost ostatním zabránit přidávat další nové možnosti odpovědí.
- Dále jistě nejednomu uživateli chybí nějaké ty "Events", které by se zde mohly vytvářet a efektivně šířit.
- Samozřejmě také možnost zasílání PM konkrétním lidem.
- A na závěr nastavitelné upozorňování na svátky a narozeniny.

To je asi tak vše, co mě teď tak z hlavy napadá... A dost dobře je možné, že leccos zmíněné už funguje, ale Petroit to zatím neobjevil.

Post has attachment
Petroit Detroit changed his profile photo.
Photo
Wait while more posts are being loaded