Profile cover photo
Profile photo
Czachorowska Mariola. Masarnia
About
Posts

Post has attachment
Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Brudzeniu Dużym koło Płocka. Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Produkujemy wędliny i wyroby mięsne wysokiej jakości - http://czachorowskamasarnia.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze wędliny są smaczne i zdrowe. Nie tylko posiadamy nowoczesny sprzęt, lecz także regularnie go konserwujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wytwarzać doskonałej jakości produkty. Warto również dodać, że stale współpracujemy z organami, które monitorują jakość naszej pracy. Zachęcamy do kontaktu - http://czachorowskamasarnia.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo dbamy o świeżość i jakość naszych mięs i wędlin. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że wędliny, drób i inne mięsa są smaczne i zdrowe. Można z nich przygotowywać pyszne potrawy bez żadnego ryzyka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://czachorowskamasarnia.com.pl/oferta/.


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji mięsa i wędlin. Prowadzimy ubojnię zwierząt, rozbieramy mięso, produkujemy różnego typu wyroby. Mogą Państwo zawsze liczyć na atrakcyjne warunki sprzedaży naszych wyrobów mięsnych. Zapraszamy do współpracy - http://czachorowskamasarnia.com.pl/oferta/
Add a comment...

Post has attachment
Nasza masarnia oferuje mięso najwyższej klasy. Zapewniamy, że jest ono zawsze świeże i zdrowe. Jakość naszej pracy jest regularnie monitorowana, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasze produkty są w 100% sprawdzone. Oferujemy polędwice, parówki, mięso mielone, salami, schab i wiele innych. Zapraszamy - http://czachorowskamasarnia.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już wkrótce tradycyjnie w naszym kraju zacznie się sezon grillowy. Bogaty wybór mięs na grilla znajdą Państwo w naszej ofercie. Polecamy m.in. wołowinę, na grilla świetnie nadają się takie rodzaje mięsa jak: antrykot, polędwica, żeberka czy najbardziej popularna karkówka. Zachęcamy do współpracy zwłaszcza Klientów z Mazowsza - http://czachorowskamasarnia.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej masarni, każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy szeroki wybór produktów z drobiu, a także wieprzowinę, wołowinę i szeroki wybór wędlin. Oferowane przez nas produkty są wolne od konserwantów, sztucznych barwników i ulepszaczy. Dajemy gwarancję naturalnego smaku! Więcej na naszej stronie: http://czachorowskamasarnia.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza masarnia zajmuje się wytwarzaniem wyrobów mięsnych od samego początku procesu. Posiadamy własną ubojnię zwierząt, zajmujemy się rozbiorem mięsa, produkcją i przetwórstwem mięsa i drobiu. Dzięki temu, mamy pewność, że produkty przez nas oferowane są najwyższej jakości! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://czachorowskamasarnia.com.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza masarnia, może poszczycić się sprzętem najwyższej klasy, który jest regularnie konserwowany. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wytworzyć doskonałej, jakości produkty. Umożliwia nam to również, współpraca z organami, które kontrolują wytwarzane przez nas mięsa i wędliny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą: http://czachorowskamasarnia.com.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie zarówno schaby, mięso mielone, kabanosy, mięso drobiowe i wiele innych wędlin. A wszystkie te wyroby, są przygotowywane i wędzone tradycyjnym sposobem. Zajmujemy się tym kompleksowo i każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy: http://czachorowskamasarnia.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded